Zobacz zdjęcia (5)
Karolina Seeger - Suknie ślubne i wieczorowe, Wrocław - zdjęcie 1
Karolina Seeger - Suknie ślubne i wieczorowe, Wrocław - zdjęcie 2 Karolina Seeger - Suknie ślubne i wieczorowe, Wrocław - zdjęcie 3 Karolina Seeger - Suknie ślubne i wieczorowe, Wrocław - zdjęcie 4 Karolina Seeger - Suknie ślubne i wieczorowe, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Karolina Seeger - Suknie ślubne i wieczorowe id:47741

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: Karolina Seeger

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Stawiamy na jakość spotkań z naszymi klientkami, dlatego podczas przymiarek w salonie będziesz jedyną Panną Młodą. Dzięki temu będziesz miała szansę doświadczyć intymnego przeżycia jakim jest wybór sukni ślubnej tylko w gronie swoich najbliższych.
Przestronna sala balowa pozwala przechadzać się w sukni i dzięki temu zakochać się w poruszających się materiałach.
Najlepsze wrażenia zapewnia pocztówkowy widok zza okna na piękny Wrocławski Rynek.

Każda z naszych sukien jest indywidualnie personalizowana przy pomocy ręcznie szytych koronek, wysokiej jakości materiałów oraz szlachetnych kryształów Swarovskiego. Wraz z Twoimi najbliższymi uczcimy wybór sukni lampką szampana oraz kwiatami dla wyjątkowej narzeczonej.
Już nie możemy się doczekać, aby stać się częścią Twojej historii miłosnej!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja marka oraz suknie są dla Panien Młodych które są romantyczne, ale i dla tych które mają pazur i dokładnie wiedzą czego szukają.
Nasz profesjonalizm, zdobyta wiedza przez lata oraz podejście do klientki sprawia że każda wizyta jest zawsze zapamiętywana i owocuje suknią idealną.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Fakt, że każda Panna Młoda spotyka się z samą projektantką w salonie podczas indywidualnego spotkania. Zawsze na przymiarce w salonie jest zawsze jedna Panna Młoda oraz jej rodzina i bliscy.
Cała uwaga projektantki jest skierowana tylko na nią.
Podczas przymiarki klientka ma szansę nauczyć się dużo o materiałach, sukniach oraz krojach. Wychodzi znacznie bogatsza w wiedzę o sukniach oraz z finalną wizją.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam gdy Panny Młode przychodzą do nie ze swoimi indywidualnymi pomysłami na suknię ślubną. Wszystkie nowe pomysły są zawsze dla mnie bardzo inspirujące. Każda kobieta ma inne spojrzenie na modę ślubną, rozumienie piękna sukni, oraz tego jak chce wyglądać w tym jednym jedynym dniu. I to jest wspaniałe!
Wspólnie z klientką decydujemy wtedy o krojach, kolorach, koronkach oraz formach. Finalnie wychodzi kolejny piękny projekt!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mamy klientki z całego świata, dlatego komunikujemy zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zdecydowana większość sukien które szyjemy to projekty indywidualne. Wtedy cały proces szycia sukni jest bardzo wyjątkowy. Klientka spotyka się z naszą projektantką na wspólne przymiarki. Decydują o wizji sukni i zaczyna się szycie. Klientka podczas miesięcy szycia oraz przymiarek ma prawo wnosić zmiany tak aby suknia była idealna pod każdym względem.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

U mnie w salonie zawsze panuje luźna atmosfera. Zawsze planuje dużo czasu na przymiarki co sprawia ze Panna Młoda z jej przyjaciółkami mają czas na przemyślenia oraz konkluzje.
Robimy sobie zawsze mini pokaz mody na samej klientce a czas w dobrej atmosferze zawsze leci szybko :)
Po zakupie sukni otwieramy wspólnie szampana… :)))))

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7322198106
Adres: Wrocław, , 50-102, woj. dolnośląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 18:00 Nd: 10:00 - 18:00
liczba odwiedzin: 3054

Popularne miasta w okolicy