Karykatury - atrakcje na weselu, szybki karykaturzysta id:34567

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Karykatury - atrakcje na weselu, szybki karykaturzysta

Ostatnio widziany 02-07-2018
600-332...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Murowana Goślina, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 15-03-2018
Liczba odwiedzin: 193

Oferta Artysta Murowana Goślina

Karykatury na żywo, na różnych imprezach, rysuję od kilkunastu lat. Rysowanie karykatur to moja pasja - zawsze rysuję karykatury z przyjemnością i oglądający powstawanie błyskawicznej i trafnej karykatury to widzą (często o tym mi mówią „widać, że pan lubi rysować”). Tym bardziej, że jako karykaturzysta lubię kontakt z ludźmi a rysowanie jest rodzajem żartobliwego show.
Rysowanie karykatur gościom weselnym jest sprawdzoną atrakcją na weselu - tu nie ma ryzyka. Goście nie są "męczeni" pozowaniem - każdą karykaturę rysuję w 3 minuty - w ciągu 1 godziny powstaje 20 karykatur. Na każdym weselu wykonuję ponad 100 czarno-białych karykatur. Karykatury rysuję na formacie A3 lub A4. Goście przyjmują je z uśmiechem, często słyszę oklaski - karykatury się podobają a żartom nie ma końca.
Rysuję karykatury podwójne - wielu z gości weselnych chce mieć karykaturę ze współmałżonkiem, partnerem i partnerką, czasem rodzice chcą być narysowani z dziećmi.
Można zamówić karykaturę młodej pary na zaproszenie a potem karykaturę, jej oryginał, podarować młodej parze w prezencie. Wystarczy przysłać dobre zdjęcia i określić oczekiwania.
Zapewniam wszelkie materiały niezbędne do rysowania karykatur na weselu. Dysponuję własnym oświetleniem, niezbędny jest tylko dostęp do prądu.
Poruszam się po całej Polsce (i nie tylko), przyjeżdżam zawsze na czas.
Cenę rysowania karykatur ustalamy indywidualnie - zależy tylko od czasu pracy karykaturzysty – minimum 4 godziny – a nie od liczby gości na weselu ani formatu papieru, na którym rysuję.
Osoby rysowane nie płacą za karykatury.
Powyżej 100 kilometrów należy doliczyć koszt dojazdu i noclegu.
Przy przesyłaniu pytań o rysowanie karykatur na weselu należy podać: swoje imię i nazwisko, nr telefonu do szybkiego kontaktu, mail, miejsce rysowania (dokładny adres), czas rysowania (godziny od…do, orientacyjnie).
Rezerwację terminu rysowania warto robić z dużym wyprzedzeniem, zdarzają się rezerwacje na rok następny a przecież ślub i wesele jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu. Nie warto oszczędzać i zamawiać przypadkowego wykonawcę karykatur – lepiej zamówić sprawdzonego zawodowego karykaturzystę i rysownika, który gwarantuje jakość i profesjonalizm.
Rysowałem karykatury na wielu imprezach w Polsce, Niemczech i Francji. Rysowałem w plenerze karykatury dla Telewizji. Rysowałem rysunki do prasy: karykatury, rysunki satyryczne, komiksy i ilustracje - opublikowałem ich tysiące.

Opinie o Karykatury - atrakcje na weselu, szybki karykaturzysta Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Karykatury - atrakcje na weselu, szybki karykaturzysta
Imię:Dariusz Pietrzak
Nazwisko:Dariusz Pietrzak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Murowana Goślina
Adres:Morelowa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.