Zobacz zdjęcia (14)
Kawaleria Szarża Smaku, Kraków - zdjęcie 1
Kawaleria Szarża Smaku, Kraków - zdjęcie 2 Kawaleria Szarża Smaku, Kraków - zdjęcie 3 Kawaleria Szarża Smaku, Kraków - zdjęcie 4 Kawaleria Szarża Smaku, Kraków - zdjęcie 5
Kawaleria Szarża Smaku, Kraków - zdjęcie 6
1 / 14

Kawaleria Szarża Smaku id:26316

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
(12) 430...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • obiad weselny

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • ogród/taras
 • kuchnia polska

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 120
 • liczba sal: 3

Atrakcje

 • Barman
 • Słodki kącik

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie

Kawaleria to nie tylko miejsce na kolację we dwoje, lecz również na celebrowanie najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ze względu na przestronne wnętrza i lokalizację w centrum Krakowa jest odpowiednim miejscem na spotkanie w większym gronie. Interesujący i oryginalny wystrój pomieszczeń, w którym wciąż żywa wydaje się dawna Polska uatrakcyjni charakter każdego spotkania i zapewni niezapomnianą zabawę.
Obiekt dysponuje trzema salami, które ugoszczą 120 osób, z czego 90 może zasiąść w eleganckiej sali balowej z kryształowym żyrandolem. Przy obficie zastawionych stołach Goście mogą skosztować wyśmienitych potraw i delektować się smakiem wybornego wina. Odskocznią od tanecznego szaleństwa w gorących rytmach jest bezpośrednio połączony z restauracją ogródek. Oświetlone blaskiem świec miejsce jest idealną strefą na wypoczynek i spokojną rozmowę z przyjaciółmi. Elastyczne podejście do aranżacji przestrzeni sprawia, że możliwe jest zorganizowanie bankietu w formie stojącej nawet dla 160 osób. Dodatkowo przy imprezach z oprawą muzyczną istnieje możliwość wydzielenia osobnego miejsca na parkiet i prezentację z użyciem rzutnika. W zależności od charakteru spotkania personel dokłada wszelkich starań by wystrój restauracji odzwierciedlał niepowtarzalny nastrój przyjęcia.
Słynąca z wyśmienitej kuchni polskiej i przestronnych wnętrz umożliwiających dowolną aranżację Restauracja Kawaleria jest idealnym miejscem na celebrowanie ważnych momentów w życiu człowieka. Z szerokiego wachlarza kulinarnych propozycji Szef Kuchni - Grzegorz Godzik, proponuje skomponowanie dań w oparciu o wykwintne menu restauracji, ale również z pełną otwartością podchodzi do indywidualnych życzeń Klientów. Menu restauracji to połączenie tradycji z dworów szlacheckich ze współczesnymi trendami. Pasja kawalerzystów do dobrego jedzenia i niebanalnych trunków stała się myślą przewodnią lokalu.
Menu weselne zawiera propozycje przystawek, zup, dań głównych oraz deserów na wykwintny obiad. Oferta zawiera również propozycje dodatkowych dań ciepłych, stołów szwedzkich i słodkiej płyty. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania ze specjalnej oferty potraw realizowanych na specjalne zamówienie. Restauracja zapewnia profesjonalną obsługę kelnerską i wydruk menu oraz dokłada wszelkich starań, by wystrój restauracji odzwierciedlał niepowtarzalny nastrój tego wieczoru. Przyjęcia weselne w restauracji Kawaleria to niezapomniane przeżycie.

Oferta Restauracja Kawaleria

OBIAD WESELNY 2023

od 150 do 250zł/ osoba
Pobierz ofertę

PRZYJĘCIE WESELNE 2023

od 265 do 390zł/ osoba
Pobierz ofertę

Opinie Restauracja Kawaleria (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Restauracja Kawaleria

Nazwa firmy: Restauracja Kawaleria
NIP: 6772159442
Adres: Kraków, ul. Gołębia 4, 31-007, woj. małopolskie
(12) 430...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2549
Zadzwoń
(12) 430...
Napisz

Popularne miasta w okolicy