Zobacz zdjęcia (5)
Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy!, Zakopane - zdjęcie 1
Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy!, Zakopane - zdjęcie 2 Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy!, Zakopane - zdjęcie 3 Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy!, Zakopane - zdjęcie 4 Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy!, Zakopane - zdjęcie 5
1 / 5

Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy! id:22983

Zakopane, małopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Realizujemy usługi kreatywnej fotografii ślubnej. Ten rodzaj fotografii jest niezwykle odpowiedzialny i wymagający, gdyż zdjęcia ślubne to pamiątka do której wraca sie przez całe życie i z tego powodu musi być wykonana na najwyższym poziomie. W ciągu 15 lat fotografowania, udało mi się wypracować własny styl fotograficzny, w którym koncentruję się na Parze Młodej i emocjach, jakie jej towarzyszą w tej wyjątkowej chwili jaką jest ślub.

Reportaż ślubny, który wykonuję koncentruje się przede wszystkim na emocjach Młodej Pary, które z chęcią przywołacie za kilka czy kilkanaście lat oglądając zdjęcia, które wspólnie zrobiliśmy. Dodatkową zaletą mojej oferty jest wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach fotografii oraz własne studio fotograficzne. Jeśli szukacie kogoś, kto w niebanalny sposób utrwali najważniejsze chwile w Waszym życiu to zapraszam do kontaktu.

Podstawowy Pakiet Fotograficzny obejmuje:
- sesja narzeczeńska,
- reportaż fotograficzny obejmujący przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię w kościele, życzenia, zabawę weselną (do 01.00 w nocy)
- plener fotograficzny w innym dniu (4-6 h fotografowania),
- 300 kolorowych i czarno-białych zdjęć poddanych cyfrowej postprodukcji (pełny retusz) w pełnej rozdzielczości,
- 5 portretów wydrukowanych na papierze w formacie 15x21 cm,
- elegancką fotoksiążkę z ok. 30 fotografiami w miękkiej obwolucie,
- pendrive w ozdobnym pudełku.
Cena: 2550 zł

Istnieje możliwość wykonania zdjęć z uroczystości weselnych z plenerem w tym samym dniu w cenie 2150 zł.

Współpracuję z doświadczonym dj-em i świetną wizażystką.
Posługuję się językiem angielskim i włoskim w stopniu średniozaawansowanym. Posiadam licencję Kurii Krakowskiej. Realizuję sesje zagraniczne.
Działam na terenie całej Polski i Europy. Fotografuję sprzętem firmy Canon (5D mark IV).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim estetyką, posiadam duże doświadczenie oraz w elastyczny sposób komunikuję się z Parą Młodą i Gośćmi. Moje zdjęcia są pełne życia, kolorów i dynamiczne. Każde zdjęcie jest poddawane indywidualnej korekcie i w sposób indywidualny podchodzę do każdego wesela.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem do Pary Młodej i jej oczekiwań. Wykonywane przeze mnie zdjęcia koncentrują się na emocjach i są zapisem Waszych uśmiechów i pozytywnych emocji.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Mogę wspomnieć o kilku wyróżnieniach w konkursach fotograficznych, w tym głównej nagrodzie w konkursie fotografii górskiej im. Jana Sunderlanda.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moją pracę zaczynam od przygotowań i jestem z Parą Młodą do oczepin i ok. 01.00. Jeśli okolicznosci wymagają pozstania chwili dłużej nie ma problemu.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W mojej podstawowej ofercie znajduje się nasza obecność do 01 w nocy, 300 zdjęć w pełnej rozdzielczości poddanych postprodukcji w programach graficznych, pendrive w eleganckim pudełku a także fotoksiążka w formacie A4 w miękkiej oprawie oraz 5 wydrukowanych zdjęć 15x21 cm. W ramach sesji wykonujemy także sesję plenerową w innym dniu, który wspólnie ustalimy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy po raz pierwszy zacząłem fotografować aparatami analogowymi. Z czasem stała się nie tylko przygodą ale pasją i pracą.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubno-weselnej wykonałem pierwsze swoje zdjęcia piętnaście lat temu, czyli w roku 2004 wykonałem swoje pierwsze zdjęcia weselne.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Myślę, że są to przede wszystkim radosne momenty które towarzyszą każdemu weselu i które pozytywnie mnie napędzają. Jest to także kreatywność i możliwość stworzenia pewnej historii która będzie cieszyć Młodą Parę przez całe życie. No i można poznać wiele ciekawych osób.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadam Canon 5D mark IV, Canon 5D markIII, obiektywy Canon 24-70 mm f2.8, Canon 70-200 mm f4.0, Sigma Art 50 mm f1.4, Sigma 12-24 mm f4.0 i kilka innych obiektywów. Do tego mam lampy błyskowe i LED firmy Canon i innych firm. Posiadam także w pełni wyposażone i działające studio foto.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ 50% to umiejętności i doświadczenie w tym "czucie" a drugie 50% to właśnie sprzęt. Bez dobrego aparatu i jasnych obiektywów nie zrobimy dobrych zdjęć w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jeśli jest takie życzenie Pary Młodej może być w trakcie uroczystości dwóch fotografów. Ponadto, współpracuję z dwoma fotografami oraz kamerzystą.

Jak ubieramy się na wesele?

Podstawa to elegancja - koszula, spodnie z materiału oraz buty eleganckie. Żadnych jeansów czy podkoszulków, ten dzień jest bardzo elegancki i powinniśmy się do tego dostosować okazując szacunek Parze Młodej.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zrealizowany materiał w postaci zdjęć udostępniam na serwerze Parze Młodej gdzie Wy samy wybieracie sobie zdjęcia, które ja następnie obrabiam w programach. Gotowe zdjęcia także mogę udostępnić na serwerze i Para Młoda zawsze otrzymuje pendrivea ze zdjęciami.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Gotowy materiał staram się oddać maksymalnie dwa miesiące od wesela. Termin oddania głównie zależy od tego kiedy wykonamy plener ślubny. Stąd też namawiam do tego, aby plener wykonać maksymalnie miesiąc od dnia wesela.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawienia Kurii Krakowskiej. Zezwolenie Kurii Krakowskiej otrzymałem w roku 2008.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Ukończyłem kurs pilotowania drona, jednakże jeszcze nie złożyłem egzaminu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Według mnie idealne zdjęcie to takie zdjęcie które zapadnie nam w pamięć na całe życie i będziemy do niego wracać z uśmiechem. Dzięki temu, iż często trafiam w moment fotografując mam takie zdjęcia w swoim portfolio :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy moment wesela jest ważny. Emocje w domu w czasie błogosławieństwa, przysięga w kościele i emocje z nią związane, wejście na salę i pierwszy taniec. Wisienką na torcie to zabawa i idealne zdjęcia w ruchu lub na ciemnej sali. Brdzo lubię także sesję plenerową, ponieważ można już z większym luzem podejść do zdjęć w otoczeniu, które lubi Para Młoda.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście że tak, przyjemnością. Wykonywałem zdjęcia we Włoszech, Francji, Austrii, Niemczech, Grecji oraz Wielkiej Brytanii. Wbrew pozorom sesja zagraniczna wcale nie jest tak droga jak mogłoby się to wydawać. Dodam, że znam język włoski i angielski w stopniu zaawansowanym.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W Polsce Pary Młode wybierają najczęściej Tatry, ponieważ jest to szalenie malownicze miejsce z pięknymi panoramami, aczkolwiek często robię sesje także w zamkach, lasach czy nad jeziorami.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Zdecydowanie będzie to piwnica gdzie jest organizowany laserowy paintboll, praktycznie cała w ciemności, z zaułkami, jak z filmu science-fiction. To było spore wyzwanie ale dzięki umiejętnościom i sprzętowi zdjęcia wyszły bardzo fajne.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl pracy jest dostosowany do warunków i miejsca w jakim pracuję. Staram się na bieżąco dopasowywać do warunków, które często są zmienne, np. uzależnione od światła bądź od pogody.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Trudno mi powiedzieć, ja staram się koncentrować na pracy ale pomimo skoncentrowania i zaangażowania z uśmiechem wykonuję swoją pracę ponieważ cieszy mnie radość Pary Młodej.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski oraz język włoski w stopniu zaawansowanym, których uczę się od ponad 8 lat w szkole oraz na indywidualnych lekacjach z lektorami.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

W fotografii ogólnie cenię prace Ansela Adamsa. W fotografii ślubnej lubię prace Christiana Oth oraz Johna Dolana. W fotografii portretowej świetne prace robi Platon.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, najważniejsze jest zadowolenie Pary Młodej. Wspólnie jesteśmy stworzyć taką ofertę, która będzie dopasowana do Waszych życzeń oraz oczekiwań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Mam swoje sposoby wypracowane przez lata pracy dzięki którym ani deszcz ani wiatr i inne złe warunki pogodowe nie stanowią dla mnie problemu :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Radzę sobie w każdych warunkach. Mam odpowiedni sprzęt i umiejętności żeby robić albo w pełnym słońcu albo w ciemnej piwnicy. Zresztą w pewnych warunkach i sytuacjach słabe oświetlenie daje możliwości wykonania klimatycznych zdjęć.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Wydaje mi się, że w 2019 roku zaczął następować powolny i delikatny powrót do naturalności i naturalnych zdjęć bez mocnej ingerencji w programach. Mniej zdjęć jest także czarno-białych.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat :) Zdecydowanie aparat jako sprzęt pierwszej potrzeby :)

Nasze pasje.

Latanie motolotnią, fotografia, podróże, nauka języków obcych a także wędrowanie po Górach, zarówno Tatrach jak i Alpach.

Opinie Black Wolf Studio Photography (6)

Kreatywna fotografia ślubna - zapraszamy! id:22983
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Kraków
Data dodania: 16-09-2019

Współpraca z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Profesjonalny w swojej pracy, serdeczny, z ogromnym wyczuciem i smakiem. Zdjęcia są cudowne. Gorąco polecamy wszystkim, którym zależy na zatrzymaniu wspomnień - w najlepszej jakości.

K
Katarzyna i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Zakopane
Data dodania: 26-08-2018

Rewelacja! Profesjonalny Fotograf. Polecamy gorąco zresztą znowu się widzimy w przyszłym roku na ślubie u mojego brata. Zdjęcia są super oglądamy je codziennie i cały czas mamy na twarzach.

M
Małgorzata i Roman
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2018
Kraków
Data dodania: 19-07-2018

Fotograf- pełen profesjonalizm!

Doskonale ujął ważne i piękne chwile naszego ślubu i wesela. Dziękujemy za wyjątkowe zdjęcia!

R
Rodzice Pani Młodej
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2017
Nowy Targ Skalny Dworek
Data dodania: 15-11-2017

To szczęście, aby na tak ważny dzień wesela, znaleźć tak profesjonalnego fotografa jakim jest Pan Krzysztof. Właśnie otrzymaliśmy fotografie. Są przepiękne, jakby zatrzymał te wyjątkowe chwile w miejscu. Bardzo wysoka kultura osobista fotografa, znajomość języka angielskiego, włoskiego oraz własne studio i ogromne 20 letnie doświadczenie. To przeważyło, że spośród setek fotografów wybraliśmy na wesele międzynarodowe Pana Krzysztofa. Wyjątkowy foto album, też wprowadził nas w zachwyt. W tej cenie taka jakość jest dla nas ogromnym bonusem. Dziękujemy i zawsze będziemy polecać!

M
Marek i Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Kraków
Data dodania: 27-08-2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług p. Krzysztofa - wszystko zrobił profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Pomysłowe i bardzo ładne zdjęcia, polecamy gorąco!

D
DJ Hollywood / Krzysztof Staszel
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Murzasichle / Zakopane
Data dodania: 29-09-2016

Jeden z lepszych fotografów z którym miałem okazję pracować na weselu. Wesele miało miejsce w Sichlańskim Dworku a kilka zdjęć które otrzymałem po weselu są na najwyższym profesjonalnym poziomie. Serdecznie polecam przyszłym Parom Młodym!

liczba odwiedzin: 4123

Popularne miasta w okolicy