Piękne i naturalne filmy ślubne | Capital Films

Dąbrowa Górnicza, śląskie
(30)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem studentów kierunków filmowych. Na film spoglądamy świeżym okiem.

Tylko, dlaczego właśnie śluby? Cóż, pomimo, że uwielbiamy reżyserować, świetnie czujemy się podczas ustawianych sesji, filmy fabularne dają nam być może większe pole do popisu, to jednak nie ma nic lepszego, niż prawdziwe emocje. Nie ma nic lepszego niż niewymuszone łzy wzruszenia, uśmiechy, drobne gesty, które w rzeczywistości znaczą tak wiele. Każde spotkanie z Wami daje nam możliwość, by na nowo spojrzeć na ludzi, na świat, by na chwilę poddać się refleksji i razem z Wami dać ponieść się emocjom i łapać ulotne chwile. Bo po to jesteśmy! Mamy za zadanie zatrzymać w kadrze te momenty, które - uwierzcie nam - uciekają w niesamowitym tempie. Choć z pewnością przygotowania kosztowały Was sporo stresu, to nawet się nie obejrzycie, a będzie po wszystkim. I wtedy jesteśmy my - z Waszymi wspomnieniami na dyskach, z Waszymi uśmiechami na kartach pamięci, z Waszymi śpiewami i śmiechem na rejestratorach. To wszystko dla Was, aby ten dzień i ta noc została z Wami na zawsze.

Nasza oferta jest tak naprawdę dla każdego. Każde z Was znajdzie u nas coś dla siebie, będziecie mieć możliwość skomponowania własnego pakietu, jeśli nasze propozycje nie spełnią w 100% Waszych oczekiwań. Dlatego nie obawiajcie się i pytajcie o co tylko chcecie, z przyjemnością pomożemy Wam dobrać ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, a jednocześnie najbardziej korzystną.

Nasze filmy tworzymy z pasją. Kluczowe dla nas są Wasze emocje, które maksymalnie dyskretnie obserwujemy zza obiektywu. Dla nas nigdy nie jest to zwykły reportaż. Wasze filmy ślubne przypominają filmy kinowe, a wszystko dzięki odpowiedniemu montażowi i specyficznym ruchom kamery, o które nieustannie dbamy.

Podczas rozmów z Wami za każdym razem analizujemy Wasze potrzeby indywidualnie. Każe z Was jest inne, macie różne oczekiwania, a naszym zadaniem jest maksymalnie dopasować się do Was i zaproponować takie rozwiązania, które będą Wam odpowiadały, a jednocześnie nie spowodują utraty na jakości filmu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do filmu podchodzimy w sposób kreatywny i profesjonalny - niezależnie od tego, czy kręcimy fabułę, czy reportaż z Waszego ślubu i wesela. Staramy się maksymalnie wypośrodkować ceny do ponoszonych przez nas kosztów, nie zawyżając ich sztucznie. Pracujemy dyskretnie, stawiamy na wcześniejsze przygotowanie się do pracy. Wychodzimy z założenia, że Para Młoda powinna bawić się na swoim weselu, stąd nie zawracamy Wam głowy setkami pytań, po to ustalamy szczegóły wcześniej. Zaufało nam już ponad 100 par.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Korzystna cena względem oferowanej jakości, młody, dynamiczny zespół tworzony przez ludzi pasjonujących się filmem.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

2 operatorów, czas pracy do 14h, film 30-50 minut, ujęcia ze steadycam i statywu, klip ok. 3min., dojazd do 50 km.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od wybranego pakietu jesteśmy do Waszej dyspozycji od 10 do 16 godzin.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w liceum. Obecnie nasza ekipa składa się ze studentów Szkół Filmowych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Samodzielnie w branży ślubnej pracujemy od 2017 roku.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na aparatach bezlusterkowych z obiektywami stało/zmiennoogniskowymi. Do wzbogacenia walorów wizualnych korzystamy z gimbala, drona, rejestratorów audio, mikrofonów krawatowych. Aby uchwycić gości na weselach od 200 osób posiadamy również kran kamerowy.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne gwarantuje oddanie finalnych materiałów filmowych w możliwie najwyżej jakości pod względem estetycznym i wizualnym.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W przypadku wybrania opcji Capital Films będzie Wam towarzyszyła dwójka operatorów.
Przy opcji Capital Films PRO będzie jeden operator.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z Wami - Parami Młodymi, bo każde z Was jest inne, ma inne potrzeby, oczekiwania, temperamenty. Dzięki Wam zdobywamy nie tylko doświadczenie i próbujemy nowych rzeczy, ale zachowujemy często bardzo dobre relacje i ciepłe wspomnienia.

Jak ubieramy się na wesele?

Operatorzy obecni z Wami w trakcie ślubu i wesela ubrani są w sposób adekwatny do uroczystości.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy na pendrive. Od sezonu 2020 będzie można uzyskać link internetowy do udostępniania filmu znajomym bądź rodzinie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowe materiały wynosi od miesiąca do około czterech miesięcy w zależności od wybranego pakietu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Nasi wszyscy operatorzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do filmowania w miejscach sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Operatorzy drona posiadają niezbędne kwalifikacje VLOS wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy, który niesie ze sobą duży ładunek emocjonalny :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Góry (Równica, Wisła) / Park Gródek Jaworzono / Pustynia Błędowska

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Stodoła! I pomimo upału i problemów z klimatyzacją - był to jeden z najlepiej wspominanych przez nas reportaży!

Jaki jest styl naszej pracy?

Stawiamy na dyskrecję, jesteśmy obserwatorami, a nie uczestnikami wydarzenia, nie ingerujemy w przebieg całego dnia.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Para Młoda na parkiecie! Nie uciekajcie, nie wstydźcie się, nie zajmujcie się innymi rzeczami. Tylko z Młodymi jest prawdziwa zabawa.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski na poziomie komunikatywnym, wystarczającym do realizacji usługi.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, cennik dostępny na stronie jest orientacyjny - choć w większości przypadków wystarcza. Ale jeśli macie propozycję modyfikacji - jesteśmy na to otwarci.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Bez większych problemów :) Ujęcia lotnicze realizujemy po uspokojeniu się pogody, ale ujęcia z ziemi realizujemy normalnie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, ale trzeba liczyć się z tym, że przy bardzo ciemnych pomieszczeniach (np. ciemny kościół) obraz może nieco stracić na jakości.

Nasze pasje.

Naszą pasją, pracą i w zasadzie wszystkim, czym zajmujemy się na co dzień jest szerokorozumiany film.

Ciekawostki na nasz temat.

Założyliśmy Capital Films mając ledwie 18 lat, co wprowadzało pewien niepokój wśród Par Młodych, czy poradzimy sobie z tym wszystkim. I wiecie co? Chyba sobie poradziliśmy :)

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018
Piękne i naturalne filmy ślubne | Capital Films
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 30 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta i Amadeusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2019
Kraków
Data dodania: 30-12-2019

Długo i dokładnie przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu firmy foto-video, która obsłuży nasz ślub i wesele. Oczekiwaliśmy wysokiej jakości usług i taką otrzymaliśmy. Kontakt z firma „Capital Films” był na bardzo dobrym poziomie. Mogliśmy uzgodnić wszystkie zapisy w umowie, oferta została spersonalizowana zgodnie z naszymi potrzebami. W Capital Films pracują młode osoby z pasją, znające współczesne trendy. Współpraca była bardzo miła również podczas zdjęć plenerowych. Teledysk, film oraz zdjęcia zostały wykonane bardzo profesjonalnie oraz szybko (nawet szybciej niż przewidywała to umowa). Serdecznie polecamy Capital Films! Dzięki Wam mamy najpiękniejszą pamiątkę ze ślubu i wesela! 😊

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Częstochowa
Data dodania: 16-12-2019

Rewelacyjny kreatywny zespół! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy. Byli praktycznie niezauważalni na przyjęciu przez co nagrane są fajne naturalne momenty. Super montaż, a nagrywany dźwięk daje filmowe wrażenie. Nasz film jest nowoczesny i nie ma w nim kiczu którego się obawialiśmy. Super jest to że wraz z zespołem organizowali jakieś sytuacje, żeby wesele przyjemnie się oglądało i tak właśnie było (przy okazji się świetnie bawiliśmy). Mimo że są młodzi myślę że podczas nagrywania myślą o efekcie końcowym i to ta wyobraźnia sprawia, że dobrze im to wychodzi :)

Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy😍 to był świetny wybór😄

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-08-2019
Chorzów
Data dodania: 11-10-2019

Bardzo miło będziemy wspominać współpracę z Capital Films. Młodzi ludzie pełni pasji i profesjonalizmu - to można o nich powiedzieć. Na weselu nikt w ogóle nie czuł, że mamy 2 operatorów, którzy wszystko nagrywają i za to wielkie uznanie. Rzadko się zdarza, że kamerzysta potrafi w taki sposób pracować. Na plenerze bawiliśmy się świetnie - zero stresu, super komunikacja i dużo pomysłów, dzięki czemu teledysk wyszedł przepięknie <3, ale i tak największą niespodzianką był finalnie oddany film. Wszystko zmontowane profesjonalnie, do muzyki, zero przypadkowych scen, po prostu przemyślany projekt. Bardzo dziękujemy, za przygotowanie dla nas takiej pamiątki na całe życie. Polecam z całego serca pracę z tak wspaniałymi ludźmi i życzę dużo sukcesów. Pozdrawiamy Sandra I Tomek.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 26-09-2019

Capital films to ekipa filmowców o jakich marzy każda para młoda. Są kreatywni, przesympatyczni, otwarci i w pełni profesjonalni. Decydując się na kamerę najbardziej baliśmy się szalonego kamerzysty przed którym uciekają goście weselni. Capital films byli niewidoczni dla bawiących się gości dzięki czemu mamy mega ujęcia szalejących najbliższych na parkiecie. Praca z Nimi przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie wspólne chwilę!

Wiktoria
27-09-2019

Od Was takie słowa mają dla nas szczególną wartość mając świadomość, że przekonaliśmy Was do kamery naszą pracą :) Dziękujemy za świetną współpracę, wspominamy ciepło i z uśmiechem! ❤️

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Łódź
Data dodania: 15-07-2019

Z całego serca polecamy Capital Films! Jesteśmy zachwyceni efektami pracy tego zespołu. Są bardzo zorganizowani, kontaktowi i otwarci na wszelkie sugestie, każda nasza prośba została zrealizowana w 100 %. Pracują bardzo dyskretnie, nikt nie czuł się skręmpowany obecnością kamer. Film jest naprawdę świetniej jakości, bardzo dynamiczny i ogląda się go jak film kinowy! A ich młody wiek to naprawdę zaleta, która przekłada się na świeże spojrzenie i niestandardowe ujęcia w filmie.

Wiktoria
27-09-2019

Marysiu, bardzo nam miło, wciąż ciepło i żywo Was wspominamy! Dziękujemy za miłe słowa, wszystkiego dobrego dla Was! ❤️

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2019
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 15-07-2019

O profesjonalizmie ekipy Capital Films w zakresie nagrywania filmów wiedziałam od kilku lat (mimo że to młodzi ludzie), natomiast teraz przekonałam się również o tym, że wykonują przepiękne zdjęcia! Mamy dzięki nim pamiątkę z chrzcin córeczki na całe życie :) Pani Fotograf kreatywna i pełna zaangażowania, dokumentowanie uroczystości przebiegło w przemiłej atmosferze. A sam efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania: fotoksiążka przepiękna, zdjęcia bardzo dobrej jakości, wykonanie bardzo szybkie. Na pewno jeszcze niejednokrotnie skorzystamy z oferty Capital Films :)

Wiktoria
27-09-2019

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość! ❤️

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Przystajń
Data dodania: 09-07-2019

Zespół Capital Films to młodzi, niezwykle utalentowani i kreatywni ludzie, którzy pracują w bardzo zdyscyplinowany sposób. Od początku do końca mocno skupieni na swojej pracy, przy tym bardzo otwarci na wszelkie nasze sugestie i propozycje. Marzyliśmy o pięknym, romantycznym i jednocześnie nowoczesnym teledysku ślubnym. Ten, który zmontowali Capitalsi jest przepiękny. Ilekroć go oglądam, wzruszam się jakbym przeżywała nasz wielki dzień na nowo. Niech Was nie zwiedzie młody wiek operatorów, oni naprawdę wiedzą, co robią i myślę, że umiejętnościami dorównują, a nawet przewyższają wiele innych ekip, które mają dużo większe doświadczenie w tej branży. Polecamy Capitalsów z całego serca, bo są po prostu kapitalni!

Wiktoria
09-07-2019

Praca z Wami to sama przyjemność, to my dziękujemy!

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Warszawa
Data dodania: 08-07-2019

Super współpraca, bardzo szybka realizacja. Polecamy z całego serca!

Wiktoria
09-07-2019

Dziękujemy!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Capital Films
Imię: Wiktoria 
Adres: Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 12327

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dąbrowa Górnicza

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy