Zobacz zdjęcia (1)
Krystian Król zabawa po królewsku, Szczecin - zdjęcie 1
1 / 1

Krystian Król zabawa po królewsku id:51057

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
724-192...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Jako dzieciak grałem na dyskotekach szkolnych, potem kilka razy w klubach by ostatecznie przekonać się, że to imprezy okolicznościowe pozwalają mi spełniać się w zawodowej pasji i prowadzę je nieustannie już od ponad 10 lat.

Uczestniczenie w szczególnych chwilach, tworzenie wyjątkowych wspomnień oraz poznawanie za każdym razem nowych gości i sprawianie by parkiet podczas każdego bloku muzycznego tętnił życiem daje mi ogromną satysfakcję oraz energię.

Każdą uroczystość traktuję indywidualnie. Repertuar dostosowuję do preferencji i sugestii, ale także do tego, przy czym najlepiej bawią się goście. Nie korzystam z gotowych playlist, utwory dobieram na bieżąco, co sprawia, że każde wydarzenie jest wyjątkowe.

Gości na parkiet wyciągam mową oraz licznymi muzycznymi i tanecznymi atrakcjami. Wszystko prowadzone z klasą, humorem, szacunkiem bez żenujących komentarzy.
Zawsze chętnie doradzam, dbam o przebieg i każdy szczegół uroczystości w czym pomaga mi wieloletnie doświadczenie organizatora eventów.

Korzystam z profesjonalnego sprzętu. W standardzie zapewniam wszystko co najważniejsze czyli nagłośnienie, oświetlenie tworzący wyjątkowy klimat na sali oraz schludnie wyglądająca DJ'ka czyli moje stanowisko pracy.

Jeżeli ktoś marzy o podświetleniu całej sali, specjalnej konfiguracji oświetlenia czy ciężkim dymie to jak najbardziej jestem w stanie spełnić takie marzenia, ale biorę wtedy ze sobą dodatkową osobę, żeby móc skupić się na tym co jest najważniejsze czyli gościach i zabawie.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Krystian Król
Adres: Szczecin, ul. Jana Kazimierzawoj. zachodniopomorskie
724-192...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 485
Zadzwoń
724-192...
Napisz

Popularne miasta w okolicy