Zobacz zdjęcia (5)
Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie, Katowice - zdjęcie 1
Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie, Katowice - zdjęcie 2 Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie, Katowice - zdjęcie 3 Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie, Katowice - zdjęcie 4 Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie id:39978

Katowice, śląskie
(4)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Czy pamiątka ślubu nie powinna być czymś indywidualnym, unikatowym, trafiającym najbardziej w serca osób, których ona dotyczy?
Każdy ślub jest inny, każda młoda para i ich bliscy mają własny charakter. Moim celem jest znalezienie tego, co pasuje do was najbardziej tak, żeby oglądając zdjęcie móc poznać osobę na nim będącą i odczytać to, co czuła w tamtym momencie.

Owoce mojej pracy są efektem szczegółowej obserwacji konkurencji, zrozumienia życzeń klientów, doradzenia im oraz sprawienia, żeby czuli się ze mną swobodnie i pewnie.
W zdjęciach, które otrzymacie zawarte są nie tylko zdjęcia ważne z punktu widzenia pamiątki. Reportaż może zrobić każdy. W każdej mojej pracy ukryta jest jakaś wizja. Czasem to ciekawy moment / interesujący detal / kard, a czasem są nimi zdjęcia, które zrozumieją tylko ci, którzy byli na miejscu i mogą z uśmiechem powspominać uchwyconą chwilę :)
Wybierając mnie wiedz, że mam do przekazania coś więcej, niż pendrive z gotowymi zdjęciami. Nie spodziewaj się fotografa wyniszczonego rutyną wysyłającego wiadomości "kopiuj-wklej", traktującego każde zlecenie schematycznie. Moje zdjęcia nie są obrabiane "hurtem". Śmiało mogę stwierdzić, że takiej ilości uwagi i czasu, niewielu fotografów poświęca swoim pracom. I właśnie na to zasłużyli ludzie, którzy zgodzili się okazać mi wielkie zaufanie w jednym najważniejszych dni swojego życia.

A! I proszę, tylko nie "PAN" :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Indywidualne podejście do każdego klienta zapewnia mi brak rutyny. W razie pytań dot. organizacji wesela również mogę podpowiedzieć to i owo :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W tym przedziale cenowym trudno o równie szczegółowo i pieczołowicie opracowane zdjęcia

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od godziny 10 do zakończenia zabaw oczepinowych. Jeżeli zabawa trwa w najlepsze, zostaję zwykle chwilę dłużej, aby mieć to zarejestrowane :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Pełen reportaż od przygotowań przez ślub i wesele oraz w razie zainteresowania albumem, bezpłatny jego projekt. Cena albumu jest równa cenie, jaką poda drukarnia. Nie pobieram za to dodatkowych prowizji.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Dobre siedem lat temu kupiłem swoją pierwszą lustrzankę i od tego czasu stale poznaję nowe techniki.

Jak ubieramy się na wesele?

Staram się ubrać komfortowo, lecz elegancko. Zwykle zobaczysz mnie w czarnych spodniach, białej koszuli i vansach. Jeśli cała szata wesela tego wymaga, włożę spodnie od garnituru/kamizelkę/krawat itp. ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zwykle w formie galerii cyfrowej, dzięki czemu łatwiej jest dzielić się zdjęciami z najbliższymi. Zdjęcia są w wysokiej jakości, nadającej się do wszelkiego wydruku. Jeżeli życzycie sobie pendrive, będzie ozdobny pendrive :)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

40 dni od wykonania ślubu lub sesji poślubnej (do uzgodnienia między stronami)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zrobić poprawne technicznie zdjęcie jest o wiele prościej, niż wybrać z puli to, które może mieć techniczne mankamenty, ale idealnie oddaje sytuację zastaną w kadrze. Jeśli ze zdjęcia możemy wyczytać, co fotografowana osoba czuła w tamtym momencie, wtedy jest idealne.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy ma coś magicznego i nie mogę powiedzieć, co to jest, aby nie dekoncentrować przyszłych Państwa Młodych ;)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Zwykle polegają na mnie. Osobiście nie uważam, że "sesja w Rzymie", czy "sesja w Tatrach" to dobre podejście. Przede wszystkim to ma być "sesja Joanny i Adama". W takim wypadku pierwszy plan musi obejmować ludzi, a nie piękne widoki w tle. Widok może służyć za dopełnienie obrazu, lecz nie za jego podstawę.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski na poziomie biegłym, niemiecki komunikatywny

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Wzoru nie ma, jeśli ktoś taki ma, stara się od niego nie odbiegać. Lepiej inspirować się pojedynczymi kadrami z wielu źródeł i stworzyć coś własnego.

Opinie (4)

Krzysztof Hrabia Fotografia - każde zdjęcie potraktowane indywidualnie id:39978
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Świętochłowice
Data dodania: 25-10-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam bardzo!:))

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 28-11-2019

Ten fotograf to najlepszy wybór jakiego może dokonać każda para młoda, która marzy o tym, aby mieć piękne pamiątki na lata! Profesjonalne podejście od A do Z. Krzysztof potrafi w piękny sposób wydobyć na zdjęciach takie szczegóły, na które inny fotograf nie zwróciłby nawet uwagi. Nie wyobrażam sobie naszego dnia bez jego obecności. Polecam serdecznie!

D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Lubliniec
Data dodania: 27-11-2019

Gorąco polecam. Bardzo dobry kontakt i profesjonalna obsługa. W przypadku konieczności zmian w obróbce gotowych zdjęć błyskawiczna reakcja. Nie mamy żadnych zastrzeżeń o do jakości świadczonych usług.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2018
Pawłowice
Data dodania: 12-10-2019

Fotograf z pasją. Jego zdjęcia oddają niezwykłe emocje. Profesjonalne i indywidualne podejście. Otwarty i komunikatywny człowiek, polecam!!

Kontakt

Adres: Katowice, , 40-110, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 2944

Popularne miasta w okolicy