Zobacz zdjęcia (5)
Krzysztof Łysek. Fotograf., Kraków - zdjęcie 1
Krzysztof Łysek. Fotograf., Kraków - zdjęcie 2 Krzysztof Łysek. Fotograf., Kraków - zdjęcie 3 Krzysztof Łysek. Fotograf., Kraków - zdjęcie 4 Krzysztof Łysek. Fotograf., Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Krzysztof Łysek. Fotograf. id:24587

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Dzień dobry Państwu!
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć. Fotografuję bo muszę! :) - jak tego nie robię to choruję.
W fotografii ślubnej kocham kontakt z ludźmi. Kocham chwytać kadry z pięknem chwili i ludzi. Uwielbiam dynamikę dnia ślubu:)
Lubię się dogadywać i współpracować. Zależy mi na uchwyceniu wszystkiego, tak, żeby pokazać historię - bez zbędnego pozowania, naturalnie.
Jesteście piękni, ja skupiam się na tym, żeby to uchwycić we właściwym miejscu i czasie.

Trochę o mnie:
Z wykształcenia jestem grafikiem i wykorzystuję swoje doświadczenie plastyczne w fotografii.
Traktuję fotoreportaż jako połączenie obrazu i fotografii.
Zacząłem fotografować 15 lat temu.
Obroniłem dwa dyplomy z fotografii - na poziomie liceum plastycznego oraz studiów licencjackich.
Od pięciu lat realizuję zlecenia fotograficzne dla wydawnictw oraz osób prywatnych. Obok fotografii ślubnej, portretowej, eventowej zajmuję się także fotografią wnętrz.
Czym jest dla mnie fotografia?
Fotografia jest dla mnie częścią postrzegania. Jest moją pasją. Świadomość, że w ułamku sekundy i w serii kadrów można zawrzeć niezwykłe aspekty rzeczywistości, obrazy, emocje informacje sprawia, że fotografia nieustannie mnie fascynuje. W zdjęciach ślubnych istotne jest dla mnie naturalne uchwycenie chwili, wykorzystanie światła zastanego, uchwycenie dynamiki ruchu. Jak najmniej pozowania. Zależy mi na tym, żeby reportaż z wydarzeń ślubnych stanowił historię ułożoną w zdjęcia;wkładam dużo pracy w sensowne ułożenie zdjęć w albumie i prezentacji.
Za swój obowiązek uważam dbanie o zbiorowe zdjęcia młodej pary z rodziną, przyjaciółmi.
Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci:)

Opinie (2)

Krzysztof Łysek. Fotograf. id:24587
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2018
Nowy Sacz
Data dodania: 20-08-2018

Krzysztof był naszym fotografem podczas ślubu i wesela ponad 5 lat temu. Pomimo niesprzyjającej pogody i kilku niespodzianek podczas całego wydarzenia, zdołał uchwycić najlepsze momenty w cudowny, naturalny sposób. Krzysztof potrafi w cudowny, naturalny sposób wydobyć z każdej osoby i ujęcia to, co najlepsze. Podczas przygotowań do ślubu był obecny, ale zupełnie nie ingerował dzięki czemu mogliśmy się wyluzować przed tym ważnym momentem i czuć nieskrępowani jego obecnością. Uważnie słuchał naszych oczekiwań i spełnił je w 100%. Polecam każdemu, kto oczekuje ciekawych, naturalnych zdjęć z najważniejszych wydarzeń życia i oczekuje od fotografii ciekawego, kreatywnego podejścia zamiast sztampowych zdjęć.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2018
Kraków-ślub, Mników-wesele
Data dodania: 10-08-2018

Bardzo polecany pana Krzysztofa, zrobił nam wspaniałe zdjęcia podczas ślubu!! Fotografii było dużo, z przygotowań, ślubu, imprezy, także sesji plenerowej podczas wesela, niektóre w wersji czarno-białej. Ciekawe ujęcia, światlo, kadry, pomysły. Pan Krzysztof chwyta szczególne momenty, emocje, także spontaniczne, naturalne chwile. Podczas pozowania udziela cennych rad, wprowadza pozytywną atmosferę.
Zdjęcia dostaliśmy szybko, atrakcyjna cena, świetny kontakt i współpraca z fotografem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

liczba odwiedzin: 1786

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy