Zobacz zdjęcia (6)
Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu!, Kielce - zdjęcie 1
Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu!, Kielce - zdjęcie 2 Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu!, Kielce - zdjęcie 3 Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu!, Kielce - zdjęcie 4 Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu!, Kielce - zdjęcie 5
Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu!, Kielce - zdjęcie 6
1 / 6

Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu! id:54031

Kielce, świętokrzyskie
(2)
Dodaj opinię
512-147...

O nas

Mam na imię Ola i jestem inżynierem - artystą, a od 2022 roku istnieje 'Malowane' - moja jednoosobowa działalność gospodarcza, w ramach której maluję, rysuję, przygotowuję grafiki. Uwielbiam wesela, więc postanowiłam połączyć te dwie kwestie: chcę uwiecznić Was podczas tak wyjątkowych chwil!

Z przyjemnością przygotuję ilustrację z Waszą podobizną lub jakimkolwiek motywem zechcecie.
Napiszcie do mnie wiadomość lub zadzwońcie podając termin wesela. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z usługi podpiszemy umowę, a następnie poproszę Was o przesłanie Waszego zdjęcia w pozie, w jakiej chcielibyście zostać narysowani. Pozwoli mi to na dokładne opracowanie szkicu, który przywiozę w dniu wesela. Mówiąc o weselu: w tym dniu nie chcę Was absorbować. Przyjadę godzinę przed rozpoczęciem wesela aby przygotować stanowisko pracy. Zrobię Wam kilka zdjęć aby móc nanieść na szkic elementy Waszego stroju, fryzury, makijaż, dodatki. I wtedy przystępuję do pracy! W tym czasie Wasi goście mogą podchodzić, rozmawiać, patrzeć na cały proces powstawania dzieła. Myślę, że będzie też możliwość wypróbowania kredki lub markera (pod moim okiem, oczywiście nie na Waszym portrecie :) ). Po zakończeniu przygotowania ilustracji oprawię ją w ramkę i uroczyście Wam ją wręczę wraz z voucherem ze zniżką na moje prace.

Rysuję markerami Promarker brush Winsor&Newton oraz kredkami dla profesjonalistów (Caran d'ache Luminance, Prismacolor Premier, Polychromos Faber Castell). Ilustrację przygotowuję na formacie A4 na białym, gładkim papierze o gramaturze 250g/m.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia przykładowych prac umieszczonych w galerii!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Live painting to unikatowa usługa, a skorzystanie z niej wyróżni Twoje wesele. Jest to wyjątkowa atrakcja dla gości, a jednocześnie elegancka pamiątka z Waszego pięknego dnia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najważniejszą cechą oferty jest unikatowość, otrzymujecie portret przygotowany specjalnie dla Was, ale także wysoka jakość wykonania. Portret to elegancka ilustracja, która ozdobi ściany Waszego domu.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Moja praca łączy kontakt z ludźmi oraz realizowanie pasji. Lubię rozmawiać rysując, lubię też wyzwania. Nie lubię natomiast monotonii, dlatego rysowanie na weselach to idealne zajęcie dla mnie - każdy z Was jest wyjątkowy, Wasze wesela są przeróżne.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem inżynierem wzornictwa przemysłowego, ale także magistrem sztuki. Rysuję i maluję od wielu lat, jest to nie tylko moja pasja, ale także kierunek zawodowy.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Rysuję jednymi z najlepszych na świecie kredek - Caran d'ache Luminance 6901, Prismacolor PREMIER, Polychromos, używam wysokiej jakości markerów - Winsor&Newton Promarker Brush. Kredki wyróżnia zupełnie inna struktura niż te, które znamy ze szkoły, mają świetną pigmentację, piękne kolory.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Poza ojczystym językiem polskim możemy swobodnie rozmawiać po angielsku. A jeśli ktoś z Was lub Waszych gości jest Czechem to chętnie pouczę się nowych słówek!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, portret przygotowuję po uprzedniej konsultacji, ale jeśli chcielibyście abym zrobiła dla Was inną ilustrację (na żywo lub w formie wysyłki) - śmiało piszcie!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Styl boho oraz glamour, ale myślę, że odnajdę się na każdym weselu!

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Zdecydowanie podzielność uwagi. Uważam to za wielką zaletę wykonywanej pracy. Rysowanie oraz rozmowa, pokazywanie kredek wymaga zarówno koncentracji jak i otwartości. Ale śmiało zagadujcie!

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

W tej kwestii odpowiedź nie będzie oryginalna.. ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. A poza ćwiczeniami inspirowanie się czym tylko się da.

Opinie malowane Aleksandra Walkiewicz (2)

Live painting - ilustracja przygotowana na żywo na Waszym weselu! id:54031
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
U
Ula
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Kielce
Data dodania: 06-01-2023

Współpraca z Olą to przyjemność. Przygotowała nam przepiękny portret ślubny. Jest po prostu niepowtarzalny 😊 polecam !

K
Kasia
5.00
 / 5
Data imprezy: 24-09-2022
Kielce
Data dodania: 03-01-2023

Serdecznie polecam współpracę z Olą, przygotowała zestaw pięknych ilustracji do naszego domu. Ma ogromne wyczucie stylu w rysunku, a przy tym jest przemiłą i otwartą osobą, podsuwa kreatywne rozwiązania. To na pewno nie jest ostatnie zamówienie 🙂

Kontakt malowane Aleksandra Walkiewicz

Nazwa firmy: malowane Aleksandra Walkiewicz
NIP: 6642149652
Imię i nazwisko: Aleksandra Walkiewicz
Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
512-147...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 469
Zadzwoń
512-147...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie