Zobacz zdjęcia (4)
Lody tajski Ice'N'Roll na Twoim weselu!, Warszawa - zdjęcie 1
Lody tajski Ice'N'Roll na Twoim weselu!, Warszawa - zdjęcie 2 Lody tajski Ice'N'Roll na Twoim weselu!, Warszawa - zdjęcie 3 Lody tajski Ice'N'Roll na Twoim weselu!, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Lody tajski Ice'N'Roll na Twoim weselu! id:40005

Warszawa, mazowieckie

O nas

Chcesz zaskoczyć gości na swoim przyjęciu weselnym? Zamów mobilne stoisko serwujące lody tajskie!

Lody tajskie są przyrządzane z wysokiej jakości składników łączonych ze sobą przy pomocy szpachelek na specjalnej patelni mrożącej. Następnie są zwijane w estetyczne ruloniki i serwowane gościom w eleganckich kubeczkach.

Niepowtarzalny smak i oryginalne show kulinarne sprawią, że Wasze przyjęcie zapadnie na długo w pamięci!

Mobilne stanowisko posiada dwie płyty mrożące (co znacznie skróca czas oczekiwania na porcję lodów) i jest obsługiwane przez profesjonalnych Ice Masterów w firmowych strojach. Stanowisko utrzymane jest w eleganckich barwach z przewagą bieli i elementami czerni.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście smaków, np. kinder bueno, kinder niespodzianka, snickers z migdałami, słony karmel. Serwujemy także smaki z dodatkiem alkoholu.

Obsługujemy przyjęcia na terenie województwa mazowieckiego. Dalsze lokalizacje są do uzgodnienia.

Cena usługi jest zależna od długości czasu pracy, a także ilości wydawanych porcji lodów. Podstawowa wersja zakładająca 2 godziny pracy oraz 80 porcji lodowych to koszt 1380 zł.

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 2327

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie