Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Lucjan Wójcik fotografia id:20016

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Głogówek, opolskie
Data dodania: 14-03-2016
Liczba odwiedzin: 356

Oferta

Wesele i ślub to wyjątkowa uroczystość, dlatego wyjątkowy powinien być też album ze zdjęciami. Fotografa ślubnego nie wybiera się na jeden dzień, lecz na całe życie – warto więc postawić na kogoś, kto posiada talent, zmysł i wrażliwość. W swojej pracy łączę pasję, kreatywność i doświadczenie. Mam to szczęście, że robię to, co kocham. Dlatego udało mi się już zgromadzić ogromne portfolio z realizacjami – to one tak naprawdę potwierdzają moje doświadczenie w branży.

Opuszczone tory kolejowe, zabytkowa starówka, klimatyczna fabryka – zorganizuję dla Państwa profesjonalną, plenerową sesję ślubną w każdym miejscu. Wiem, że najpiękniejszą pamiątką dla całej rodziny jest fotografia ślubna. Katowice pełne są magicznych miejsc, które posłużą jako idealne sceneria dla sesji plenerowej.

Tematyka sesji może być dowolna. Wybór miejsca i stylu sesji zależy od Państwa, ja zajmę się resztą. Zrealizuję sesję ślubną – począwszy od przygotowań, przez ceremonię zaślubin, przyjazd gości, pierwszy taniec i zabawę do oczepin. Wiem, że ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu, więc jeśli szukają Państwo kogoś, kto sprawi, że te wyjątkowe momenty zostaną zatrzymane w kadrze, dobrze trafiliście. To marzenie może spełnić tylko profesjonalny fotograf ślubny. Katowice, Opole, Wrocław, Kędzierzyn Koźle i Gliwice to główny obszar, w którym realizuję zlecenia fotografii, ale jestem otwarty na propozycję współpracy na terenie całej Polski. Gwarantuję, że podczas mojej sesji poczujecie sie tak wyjątkowo, jak w dniu ślubu.

Zapraszam do współpracy!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Lucjan Wójcik fotografia
Województwo:opolskie
Miejscowość:Głogówek

Nowe ogłoszenia