Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Luksusowe akcesoria i zaproszenia ślubne id:28813

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 15-06-2017
Liczba odwiedzin: 1029

Oferta

Zapi to sklep internetowy, w którym znajdują się luksusowe akcesoria i zaproszenia ślubne. Ślub i wesele dla każdego z nas to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. W tym dniu wszystko musi być idealne! dlatego oferujemy wam produkty najwyższej jakości.
Nasza pracowania wykonuje wszystkie zaproszenia ślubne, księgi gości, zawieszki i ubranka na butelki oraz pozostałą papeterię ślubną z najwyższą starannością i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Tworzymy nowe trendy, będąc przez cały czas liderem w branży ślubnej. Nasi graficy wykonują artystyczne projekty, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Niezależnie od stylu ślubu i wesela jaki Państwo planują, w naszym sklepie można zawsze dobrać odpowiednie kartki. W sklepie znajdują się bowiem zaproszenia ślubne nowoczesne, glamour, kwiatowe, ekologiczne, czy modne od wielu lat "vintage". Jesteśmy otwarci na różne propozycje klienta, dlatego każdy projekt jest w pełni "edytowalny" co oznacza, że projekt można dowolnie zmieniać. Nie ma żadnych granic, począwszy od zmiany wymiarów po kolorystykę, czcionkę, czy nawet zmianę całej szaty graficznej i ornamentów. Dzięki temu otrzymacie wyjątkowy i niepowtarzalny produkt, który z pewnością będzie zachwycał waszych gości weselnych.

Warto wspomnieć również o bogatej ofercie akcesoriów ślubnych, w których znajdziecie między innymi:
- pudełka okolicznościowe (na słodycze, telegramy itp)
- akcesoria do słodyczy
- dekoracje stołu
- balony weselne
- dekoracje samochodu
- girlandy
- kieliszki
- konfetti
- lampiony szczęścia
- poduszki weselne
- serwetki
- świece
- i wiele innych

Dzięki tak bogatej ofercie w jednym miejscu nabędą Państwo wszystkie produkty, które są niezbędne podczas organizacji własnego ślubu. Duże stany magazynowe pozwalają nam na błyskawiczną wysyłkę, zapi to firma z tradycjami, która wie jak ważne jest, by każdy produkt spełniał najwyższe wymogi. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego oferujemy wszystkim możliwość zamówienia DARMOWYCH próbek, dzięki czemu możecie zobaczyć i poczuć nasze produkty.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Luksusowe akcesoria i zaproszenia ślubne
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.