Zobacz zdjęcia (5)
Maciej Miś Fotografia, Drwęsa - zdjęcie 1
Maciej Miś Fotografia, Drwęsa - zdjęcie 2 Maciej Miś Fotografia, Drwęsa - zdjęcie 3 Maciej Miś Fotografia, Drwęsa - zdjęcie 4 Maciej Miś Fotografia, Drwęsa - zdjęcie 5
1 / 5

Maciej Miś Fotografia id:40120

Drwęsa, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
602-490...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jedno dobre zdjęcie wyraża więcej niż… tutaj można wstawić wiele odnośników. Wszyscy to znamy i wydaje się to banalne dopóki sami tego nie doświadczymy. Niepowtarzalna chwila w czasie rodzinnych uroczystości utrwalona w jednym kadrze potrafi wyrazić więcej niż wielogodzinny film, czy przysłowiowe tysiąc słów. Dlaczego? Bo patrząc na zdjęcie mamy czas aby zauważyć coś więcej niż tylko „obrazek”. Dostrzegamy relacje międzyludzkie, subtelne emocje, które łatwo nam umykają w szybko przemykających klatkach filmu. Takie właśnie chwile chciałbym dla Was „zapamiętać”, fotografując wyjątkowe wydarzenie jakim jest Wasz Ślub.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowy fotoreportaż obejmuje czas od przygotowań do godziny 1:00 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie zawarty jest fotoreportaż z uroczystości w kościele/USC oraz z wesela do godziny 1:00 w nocy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmuję się od szkoły podstawowej, gdzie swoje pierwsze szlify zdobywałem na kółku fotograficznym prowadzonym przez niezwykle cierpliwego nauczyciela fizyki. Nabyte tam umiejętności pozwoliły mi objąć niezwykle intratną posadę klasowego fotografa, dokumentującego najważniejsze wydarzenia ze szkolnego życia moich koleżanek i kolegów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wiele lat zajmowałem się fotografią krajobrazową, w branży ślubnej działam od 5 lat.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na dwóch pełnoklatkowych aparatach marki Canon z zestawem jasnych obiektywów stałoogniskowych oraz z kilkoma zmiennoogniskowymi.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Najważniejsze są umiejętności fotografa, bo nawet najlepszy sprzęt w nieodpowiednich rękach nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Natomiast nawet najlepsze umiejętności nie nadrobią braku jasnych obiektywów w ciemnym kościele, czy sali weselnej. Fotograf musi być też przygotowany na awarię sprzętu, zarówno aparatu czy obiektywu w czasie fotografowania (dlatego zawsze fotografuję na dwa aparaty) jak i kart pamięci, które mogą ulec uszkodzeniu nawet w momencie "zrzucania' zdjęć z aparatu na komputer. Profesjonalne aparaty jakie posiadam, dają możliwość podwójnego zapisu na dwóch niezależnych karatach pamięci, z czego zawsze korzystam. Minimalizuję w ten sposób ryzyko utraty zdjęć, przecież ślubu nie można powtórzyć bo fotografowi "strzeliła" karta :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję sam jednocześnie fotografując na dwa aparaty. Na jednym mam obiektyw o szerokim kącie widzenia pokazując "ogół" a na drugim o wąskim kącie (przybliżający) pokazując "szczegół".

Jak ubieramy się na wesele?

W dniu fotoreportażu ślubnego dostosowuję ubiór do stylu w jakim odbywa się uroczystość. Najczęściej są to spodnie garniturowe, eleganckie ciche buty oraz biała koszula, krawat i kamizelka. W chłodniejsze dni dodatkowo marynarka.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Prywatna galeria internetowa z indywidualnym adresem na okres minimum 2 lat. Dodatkowo zdjęcia nagrywam na płytę DVD w dwóch rozdzielczościach, przygotowanej do odtwarzania na urządzeniach elektronicznych takich jak TV, tablet, komputer oraz w pełnej rozdzielczości. Na życzenie zamiast płyty DVD może być pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie zapisuję 60 dniowy czas oczekiwania ale staram się zmieścić w 30 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do fotografowania w w czasie liturgii na terenie całego kraju.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Maciej Miś Fotografia id:40120
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Poznań
Data dodania: 13-11-2020

Maciej nie jest zwykły fotografem, to PREFOSJONALISTA w każdym calu, utalentowany fotograf i pasjonat fotografii. Spokojnie mogę polecić jego wybór każdej Parze Młodej!

Maciej
30-11-2020

Dziękuję za miłe słowa i za super fajną współpracę. Właśnie dzięki takim parom jak Wy, moja praca to sama przyjemność. Pozdrawiam!

Kontakt

NIP: 9950000284
Adres: Drwęsa, , 62-070, woj. wielkopolskie
602-490...
liczba odwiedzin: 1543
Zadzwoń
602-490...
Napisz

Popularne miasta w okolicy