Zobacz zdjęcia (5)
Mafiko - biżuteria, Mikołów - zdjęcie 1
Mafiko - biżuteria, Mikołów - zdjęcie 2 Mafiko - biżuteria, Mikołów - zdjęcie 3 Mafiko - biżuteria, Mikołów - zdjęcie 4 Mafiko - biżuteria, Mikołów - zdjęcie 5
1 / 5

Mafiko - biżuteria id:51081

Mikołów, śląskie

O nas

Pozostałe:

  • bransoletki
  • kolczyki

Pozostałe:

  • naszyjniki

Witaj,

Mamy olbrzymią przyjemność powitać Cię w naszym świecie.

Mafiko to kolekcja biżuterii modowej dla każdej kobiety. Znajdziesz u nas oryginalne projekty niszowych artystów z wielu zakątków świata. Nasza kolekcja inspirowana jest najnowszymi światowymi trendami, dzięki czemu wprowadzamy na rynek Polski najbardziej oryginalne, przyciągające uwagę modele. Obecnie w ofercie możesz znaleźć produkty z Kolumbii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Belgii, Francji i Holandii. Stale staramy się poszerzać naszą kolekcję.

Biżuteria Mafiko to przede wszystkim odzwierciedlenie kobiecego piękna, ogrom wdzięku jak i fantazji. To, na czym nam zależy, to w głównej mierze Twoje szczęście i zadowolenie. Poświęcamy wiele godzin pracy by asortyment, który Ci przedstawiamy był szyty na miarę Twojego gustu.

Uwielbiamy klasyczne wzory, głębokie barwy, a zarazem nietuzinkowe kształty z różnorodną kolorystyką. Stawiamy na nowoczesny design, atrakcyjność detali, a także solidną jakość. Cenimy rzemiosło i kunszt wykonania, dlatego wszystkie produkty są ręcznie robione.

Bardzo ważne jest dla nas spełnienie Twoich oczekiwań, w związku z tym, jesteśmy w pełni zaangażowani w profesjonalną i rzetelną obsługę. Jeśli szukasz modelu, którego nie możesz nigdzie znaleźć, napisz do nas! Znajdziemy go dla Ciebie.

Media społecznościowe pozwalają nam być jeszcze bliżej Ciebie. Mówimy tam o nas, o naszych pomysłach i ciekawostkach, ale także pozwalają nam na bieżąco informować Cię o ewolucji marki, nowych produktach i aktualnych ofertach. Zawsze jesteśmy wzruszeni, gdy możemy zobaczyć Twoje zdjęcia z naszymi produktami, to wielka duma!

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów!

liczba odwiedzin: 1306

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie