Zobacz zdjęcia (5)
Magda Warchoł - wedding planner & designer, Rzeszów - zdjęcie 1
Magda Warchoł - wedding planner & designer, Rzeszów - zdjęcie 2 Magda Warchoł - wedding planner & designer, Rzeszów - zdjęcie 3 Magda Warchoł - wedding planner & designer, Rzeszów - zdjęcie 4 Magda Warchoł - wedding planner & designer, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Magda Warchoł - wedding planner & designer id:16640

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Jestem konsultantką ślubną i zajmuję się organizacją i koordynacją uroczystości ślubnych, a także innych uroczystości rodzinnych i biznesowych, w tym eventów, szkoleń i konferencji.
Udane przyjęcie to kwestia dobrej organizacji i zaangażowania. Niepowtarzalność wydarzenia to zasługa ciekawego pomysłu i stylizacji. Stworzę pomysł na niepowtarzalną i niezapomnianą uroczystość. Zajmę się organizacją wszystkich niezbędnych elementów, tak aby dzień ślubu był spełnieniem Waszych marzeń. Przez cały okres przygotowań będę Was wspierać. Przygotuję listę dokumentów niezbędnych do zawarcia ślubu i pomogę przy dopełnianiu formalności ślubnych. Zaprezentuję i pomogę wybrać najlepszych podwykonawców: od miejsca przyjęcia i ceremonii, przez florystę, dekoracje, cukiernika, fotografa, filmowca, oprawę muzyczną ceremonii i przyjęcia, fryzjera i makijażystę, animatora zabaw dla dzieci, aż po transport i zakwaterowanie gości weselnych. Zorganizuję też dla Waszych gości dodatkowe atrakcje na przyjęciu (np. sztuczne ognie, pokaz barmański czy fotobudkę). Będę negocjować, w Waszym imieniu, umowy tak abyście otrzymali najkorzystniejsze ceny. W dniu uroczystości dopilnuję, aby cała uroczystość przebiegała zgodnie z zaplanowanym wcześniej scenariuszem.
Jestem konsultantką z pasją. Cechuje mnie dobra organizacja, zaangażowanie i kreatywność.
Zapraszam do współpracy!

liczba odwiedzin: 1956

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie