Zobacz zdjęcia (5)
Agata Bodak Makeup & Brows, Białe Błota - zdjęcie 1
Agata Bodak Makeup & Brows, Białe Błota - zdjęcie 2 Agata Bodak Makeup & Brows, Białe Błota - zdjęcie 3 Agata Bodak Makeup & Brows, Białe Błota - zdjęcie 4 Agata Bodak Makeup & Brows, Białe Błota - zdjęcie 5
1 / 5

Agata Bodak Makeup & Brows id:43294

Białe Błota, kujawsko-pomorskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

Oferuję profesjonalny makijaż ślubny, okolicznościowy i fotograficzny. Dojazd do minimum 4 klientek (do 15km od studia, powyżej za dodatkową opłatą). Studio mieści się w Białych Błotach (okolice Bydgoszczy). Pracuję na kosmetykach takich marek jak: Clarins, Estee Lauder, Glamshop, Mac, Clare Blanc, Too Faced, Hourglass, Sensai, Kat von D, Stila, Inglot, Affect, Nabla i wiele wiele innych. Stawiam na jakość produktów. W makijażu dążę do perfekcji, dlatego wciąż doskonale warsztat, na co dowodem są ukończone szkolenia. Ze względu na wyższe wykształcenie na kierunku psychologia, bardzo istotny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i dopasowanie makijażu do preferencji klientki. Jestem otwarta na każde sugestie, gdyż to klientka ma czuć się dobrze w makijażu. Znając oczekiwania klienta wraz ze swoją wiedzą i umiejętnościami jestem w stanie stworzyć makijaż na każdą okazję.
W cenie makijażu są doklejane kępki na całej linii rzęs.

Poza profesjonalnym makijażem zapraszam na stylizację brwi i lifting rzęs.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Moimi mocnymi stronami jest zdecydowanie dbałość o szczegóły i estetykę w makijażu oraz zdolność łączenia kolorów. Bardzo zależy mi, aby każda Pani wychodziła z makijażu zadowolona, dlatego u mnie nie boimy się mówić o swoich oczekiwaniach lub uwagach przy końcu makijażu. Ważne dla mnie jest też bezpieczeństwo pracy i klientki, dlatego dbam o czystość i dezynfekcję narzędzi i produktów. Dla każdej klientki przygotowany jest czysty i zdezynfekowany komplet pędzli, szpatułka z tacką do wykładania produktów oraz aplikatory jednorazowego użytku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię sprawiać, aby każda kobieta poczuła się najpiękniej w swojej własnej skórze. Makijaż dopasowuje nie tylko do urody, ale i preferencji klientki. To klientka musi czuć się w danym makijażu, jak w drugiej skórze.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Jednakże przygoda z makijażem rozpoczęła się już w roku 2013r. Od tego momentu stale się doszkalam i rozwijam swoje umiejętności.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Makijaż zazwyczaj wykonywany jest w przedziale czasowym 60-80min., dlatego dla każdej klientki rezerwuje czas 80min. W ten czas wliczam: wywiad, przygotowanie skóry, makijaż właściwy, ocena makijażu przez klientkę i zapas czasowy na ewentualne poprawki/zmiany, przygotowanie stanowiska dla kolejne Pani.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Priorytemem w kwestii wyboru materiałów jest ich jakość. 85% mojego kufra do produkty wysoko półkowe z takich marek jak: Estee Lauder, Mac, Givenchy, Laura Mercier, Urban Decay, Hourglass, Clinique, Fenty Beauty, Sensai, Clarins, Natasha Denona, Too Faced.
Ulubionymi markami cieni są: Clare Blanc, Femme Fatale, Affect, Glamshop, Nabla, Natasha Denona, Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills.
Najczęściej pracuje na kępkach marki Clavier i kleju bez lateksowym marki House of Lashes.
Nie mniej jednak, bardzo lubię szukać perełek w tańszych markach, aby urozmaicić produkty i wykończenia np. pojedyńcze cienie z MySecret Duo Chrome, czy pigmenty z Inglota. Dla każdej klientki przygotowany jest czysty i zdezynfekowany komplet pędzli. Makijaż wykonywany jest w sposób jak najbardziej bezpieczny dla klienta, dlatego dla każdej klientki przygotowana jest czysta tacka i szpatułka do przekładania produktów oraz jednorazowe aplikatory do tuszu i ust.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zapisy na sezon ślubny 2021 rozpoczynam w listopadzie. Jeśli jeszcze nie masz makijażystki na sezon 2020r. NAPISZ! Postaram się znaleźć wolny termin :).

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dla każdej przyszłej panny młodej zalecam wykonanie próbnego makijażu ślubnego. Jeśli klientka nie ma sprecyzowanej wizji, staram się po przez odpowiedni wywiad, dowiedzieć się o upodobaniach klientki i przekazać moje propozycje. Pod koniec wykonywania makijażu klientka zawsze proszona jest o zaakceptowanie makijażu. Jeśli są jakieś uwagi i potrzeba drobnych zmian, to dopracowujemy/zmieniamy makijaż na potrzeby klientki. Podstawowa zasada to: nie boimy się mówić :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Podstawą każdego usługodawcy powinien być stały rozwój. Aby ulepszać swoje usługi, stale się doszkalam u najlepszych makijażystek w Polsce i nie tylko. Również rozwijam swoje umiejętności poprzez praktykę makijaży. Każdego miesiąca mam przewidziany czas na realizację makijaży na modelkach w ramach ćwiczeń. Co więcej, stale inwestuję w nowe kosmetyki, pędzle czy sprzęt niezbędny do wykonywania usług np. lepsze oświetlenie.

Ciekawostki na nasz temat.

Jako makijażystka nie lubię używać na sobie podkładów na co dzień ;) Wybieram tylko lekkie produkty wyrównujący koloryt skóry. W makijażach okazjonalnych preferuję lekkość na skórze. Skóra ma być ładnie wyrównana, ale nie przeciążona. Preferuję mocniejszą korekcję tylko w miejscach, gdzie tego potrzebujemy. Oczywiście, na życzenie klientki jestem wstanie wykonać mocne krycie.
Dodatkową informacją jest to, że z wykształcenia jestem psychologiem :).

liczba odwiedzin: 1707

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie