Zobacz zdjęcia (5)
Marcin Gołyźniak fotografia, Poznań - zdjęcie 1
Marcin Gołyźniak fotografia, Poznań - zdjęcie 2 Marcin Gołyźniak fotografia, Poznań - zdjęcie 3 Marcin Gołyźniak fotografia, Poznań - zdjęcie 4 Marcin Gołyźniak fotografia, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Marcin Gołyźniak fotografia id:18864

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się kilka lat temu od próby uwiecznienia pięknych maszyn latających. Pierwsze próby zmusiły mnie do szybkiej nauki i wymiany sprzętu. Od tamtego czasu ciągle podnoszę swoje umiejętności i rozbudowuję zasoby sprzętowe. Zdobyte doświadczenia z czasem spowodowały rozszerzenie kręgu moich zainteresowań o portrety, reportaż, pracę w studiu etc.
Obecnie jestem zafascynowany fotografią okolicznościową, zatrzymywaniem uczuć i emocji poszczególnych ludzi. Utrwalaniem wydarzeń, które są niepowtarzalne i ulotne.

Mój styl pracy opiera się o jasne obiektywy stało ogniskowe, aparat D610 raz D300s, 2 lampy błyskowe, i kilka dodatkowych kilogramów akcesoriów. Zestaw w miarę możliwości cały czas rozbudowuję o kolejne elementy w oparciu o nabyte doświadczenia. Efekty mojej współpracy z tym sprzętem można ocenić w poszczególnych galeriach.

liczba odwiedzin: 1489

Popularne miasta w okolicy