Zobacz zdjęcia (5)
Mariposa - Kompleksowa organizacja i koordynacja imprez, Warszawa - zdjęcie 1
Mariposa - Kompleksowa organizacja i koordynacja imprez, Warszawa - zdjęcie 2 Mariposa - Kompleksowa organizacja i koordynacja imprez, Warszawa - zdjęcie 3 Mariposa - Kompleksowa organizacja i koordynacja imprez, Warszawa - zdjęcie 4 Mariposa - Kompleksowa organizacja i koordynacja imprez, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Mariposa - Kompleksowa organizacja i koordynacja imprez id:34775

Warszawa, mazowieckie

O nas

Planujecie ślub i przerasta Was ilość obowiązków? Nie wiecie od czego zacząć? Jak opracować budżet, harmonogram, scenariusz.. Gdzie szukać sprawdzonych podwykonawców? Jak podpisywać umowy i negocjować warunki, aby były jak najbardziej korzystne? Na czym można zaoszczędzić a na czym nie warto?

A może mieszkacie za granicą a planujecie zorganizować ślub i przyjęcie w Polsce? Nie tracąc czasu i pieniędzy na podróże i spotkania z usługodawcami.

Pomożemy ze wszystkim co konieczne, doradzimy, podpowiemy, polecimy i poszukamy za Was. Wynegocjujemy korzystne warunki, a w dniu ślubu dopilnujemy aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Zamiast stresu i czuwania nad przebiegiem wydarzeń, bawcie się wraz z najbliższymi!

liczba odwiedzin: 1619

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie