Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna oczami Mariusza Truchlewskiego, Knurów - zdjęcie 1
Fotografia ślubna oczami Mariusza Truchlewskiego, Knurów - zdjęcie 2 Fotografia ślubna oczami Mariusza Truchlewskiego, Knurów - zdjęcie 3 Fotografia ślubna oczami Mariusza Truchlewskiego, Knurów - zdjęcie 4 Fotografia ślubna oczami Mariusza Truchlewskiego, Knurów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna oczami Mariusza Truchlewskiego id:23124

Knurów, śląskie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam!

Nie będę pisał, że fotografia to moja pasja chociaż to prawda, nie będę pisał o moim zaangażowaniu, indywidualnym podejściu do klienta, innowacyjności i innych takich rzeczach (mimo że faktycznie tak jest)!

Za to uwielbiam góry, chodzenie po nich sprawia mi największą przyjemność, mógłbym godzinami leżeć na połoninie i wpatrywać się w zachodzące słońce! Do szczęścia wystarczy mi noc w schronisku spędzona z rodziną i z ludźmi, którzy posiadają pasję oraz optymistyczne nastawienie do życia. Wtedy zawsze smakuje ciepła herbata przy kominku.

Poza tym kocham poezje śpiewaną, utwory Edwarda Stachury, czy Jerzego Harasymowicza, mógłbym słuchać godzinami!! To są rzeczy, które pochłaniają człowieka, jego myśli, serce i codzienność zwyczajnych dni w domu.

Dlatego w mojej fotografii znajdziecie tyle "poezji górskiej" - to można nazwać SENSEM MOJEGO ŻYCIA!!!

Zapraszam ludzi którzy są pozytywnie nastawieni do życia, otwarci na przygodę ze mną!
Jeżeli zdecydujecie się na kroczenie moją ścieżką i pozwolicie poznać swoją drogę, to obiecuję, że zdjęcia Wasze - nawet po latach - dalej będą miały zapach jagód, będą miały świeży powiew górskiego wiatru, i budziły żywe wspomnienia z tego jedynego dnia w Waszym życiu!

Obecnie mieszkam na śląsku, jednak dojazd do Was nie stanowi dla mnie żadnego problemu!!

Serdecznie zapraszam do mojego świata fotografii.

Pozdrawiam serdecznie!
Mariusz Truchlewski