Zobacz zdjęcia (11)
Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna, Wrocław - zdjęcie 1
Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna, Wrocław - zdjęcie 2 Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna, Wrocław - zdjęcie 3 Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna, Wrocław - zdjęcie 4 Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna, Wrocław - zdjęcie 5
Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 11

Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna id:49445

Wrocław, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
794-964...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Marta Kawecka i zajmuję się organizacją ślubów i wesel. Wierzę, że pasja jest kluczowym składnikiem każdego udanego wydarzenia. Uwielbiam dopracowywać wszystkie szczegóły, przewidywać różne scenariusze, aby w tym wyjątkowym dniu zaskakiwać Was i siebie wyłącznie pozytywnie.
Planowanie wydarzeń nie polega jedynie na czynieniu rzeczy estetycznymi; to w głównej mierze szlifowanie detali organizacyjnych - od pomysłu, poprzez realizację, na koordynacji kończąc.

Zadbam o to, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy!


Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu :)

* Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Jeżeli organizacja Waszego ślubu i wesela Was stresuje, czasem przerasta, nie macie na nią odpowiednio dużo czasu - pomogę Wam!
Zadbam o to, żeby czas organizacji był dla Was przyjemnością, a ten wyjątkowy dzień wypełniony był radością i spokojem. Zajmę się detalami, a Wy będziecie mieli decydujące zdanie w każdej kwestii.

* Częściowa organizacja ślubu i wesela

Jeżeli macie wybranych już kilku podwykonawców, ale chcecie przekazać dalsze prace wedding plannerowi - dobrze trafiliście. Wspólnie przeanalizujemy podpisane już przez Was umowy i porozmawiamy o poczynionych ustaleniach, abym płynnie mogła przejąć dalszą organizację. Zaproponuję Wam odpowiednich usługodawców, zajmę się formalnościami, sporządzę harmonogram oraz scenariusz i wraz z moim koordynatorem będę czuwać nad przebiegiem uroczystości.

* Koordynacja ślubu i wesela

W przypadku, gdy wszystko zorganizowaliście sami, lecz chcecie, aby w dniu Waszego ślubu koordynator czuwał nad przebiegiem uroczystości i przyjęcia weselnego - to opcja dla Was. Razem z koordynatorem dopilnuję, aby wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej stworzonym przeze mnie, na bazie Waszych ustaleń, scenariuszem.

* Indywidualne konsultacje

Zorganizowaliście większość uroczystości samodzielnie, lecz pojawiły się pewne komplikacje? Zgłoście się do mnie, jeżeli macie wątpliwości co do wyboru podwykonawców, chcielibyście skonsultować treści umów/pojedyncze zapisy lub marzycie o płynnym przebiegu uroczystości - wtedy przygotuję dla Was scenariusz dnia ślubu.

* Pogotowie ślubne

Czasu coraz mniej, dzień ślubu i wesela zbliża się wielkimi krokami, a sytuacja wymknęła się spod kontroli?
Napisz do mnie, chętnie pomogę Ci ugasić pożar!
____

Moja agencja znajduje się we Wrocławiu, jednak organizuję śluby i wesela w całej Polsce ;)

Opinie Marta Kawecka Weddings (1)

Dodaj opinię
Marta Kawecka Weddings | Agencja Ślubna id:49445
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2021
Jedlina-Zdrój
Data dodania: 22-12-2021

Nie wiedzieliśmy jak ubrać w słowa to wszystko co chcielibyśmy napisać. Oczywiście Martę cechuje profesjonalizm i zaangażowanie, ale przede wszystkim to poświęcenie i włożone serce sprawiły, że nie wiemy czym jest stres związany z przygotowaniami do ślubu, nie wiemy jak to jest, gdy coś pójdzie nie tak i znika wizja Twojego idealnego dnia, jak to jest gdy na własnym weselu z zegarkiem w ręku pilnujesz przyjazdu tortu, fotobudki itp. Nie musieliśmy przeglądać internetu wzdłuż i wszerz, żeby znaleźć idealnych usługodawców, aby wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Na własnym weselu czuliśmy się jak goście, dzięki czemu mogliśmy w pełni poświęcić uwagę naszym najbliższym. To właśnie Marta dopięła wszystko na ostatni guzik. Nie sposób opisać tutaj wszystkiego w czym Marta nas wyręczyła.
Dlatego właśnie Marta zasługuje na wyjątkowe podziękowania i oklaski. Usługa wykonana była naprawdę na najwyższym poziomie, a zaangażowanie i serce włożyła niczym we własne wesele. Nieoceniona pomoc. Moglibyśmy nawet zaryzykować stwierdzenie, że bez niej ten dzień nie byłby tak wyjątkowy.

Polecamy z całego serducha.

Kontakt Marta Kawecka Weddings

Nazwa firmy: Marta Kawecka Weddings
Imię i nazwisko: Marta Kawecka
Adres: Wrocław, ul. Maślicka 162D, 54-104, woj. dolnośląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
794-964...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 832
Zadzwoń
794-964...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie