Zobacz zdjęcia (5)
Marta Kuczkowska - Fotografia prawdziwa, Gdańsk - zdjęcie 1
Marta Kuczkowska - Fotografia prawdziwa, Gdańsk - zdjęcie 2 Marta Kuczkowska - Fotografia prawdziwa, Gdańsk - zdjęcie 3 Marta Kuczkowska - Fotografia prawdziwa, Gdańsk - zdjęcie 4 Marta Kuczkowska - Fotografia prawdziwa, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Marta Kuczkowska - Fotografia prawdziwa id:45760

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Ciepła i naturalna fotografia, tak opisałabym swoją pracę. Lubię przygaszone kolory, prawdziwe emocje i uśmiech. To widać na moich zdjęciach. Resztę opowiem Wam na niezobowiązującej herbacie, dajcie się zaprosić! Działam głównie na terenie województwa pomorskiego i okolic, w imię prawdziwej miłości dam się namówić na dalszą podróż :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wierzę, że podstawą mojej fotografii są ciepłe i swobodne relacje z Parą Młodą. Dlatego tak ważne jest dla mnie, abyśmy się bliżej poznali. Dzięki temu w dniu ślubu nie jestem obcą "Panią Fotograf" a po prostu Martą z aparatem :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moim parom podoba się, że moje zdjęcia są niepozowane i jakby przypadkowe. Często słyszę, że nie potrafią pozować, więc te naturalne kadry do nich przemawiają. Owszem, lubię fotografować, gdy nikt nie patrzy, aby uchwycić te swobodne gesty. Ten efekt uzyskuję również na sesji ślubnej czy zdjęciach w mini grupach z najbliższymi.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Lubię rozpoczynać reportaż od przygotowań, to taki czas oczekiwania i rosnących emocji. Dlatego reportaż z przygotowań znajduje się w mojej podstawowej ofercie. Oprócz zdjęć z przygotowań, ceremonii i wesela otrzymujecie ode mnie również gify, ruchome i zapętlone mini filmy, które są urozmaiceniem Waszej galerii.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja przygoda z fotografią ślubną rozpoczęła się w 2016 roku. Od tamtej pory intensywnie uczestniczę w życiu branży weselnej. Co roku jestem wystawcą na Alternatywnych Targach Ślubnych w Gdańsku, biorę udział w konferencjach i szkolę się na warsztatach fotograficznych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zdjęcia oddaję już w 30 dni od dnia ślubu i wesela.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7393459695
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1293

Popularne miasta w okolicy