Zobacz zdjęcia (5)
Martyna i Rafał – Naturalna Fotografia Ślubna, Stargard - zdjęcie 1
Martyna i Rafał – Naturalna Fotografia Ślubna, Stargard - zdjęcie 2 Martyna i Rafał – Naturalna Fotografia Ślubna, Stargard - zdjęcie 3 Martyna i Rafał – Naturalna Fotografia Ślubna, Stargard - zdjęcie 4 Martyna i Rafał – Naturalna Fotografia Ślubna, Stargard - zdjęcie 5
1 / 5

Martyna i Rafał – Naturalna Fotografia Ślubna id:18059

Stargard, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć!
Tu Martyna i Rafał – zakochany w sobie i swojej pracy duet fotografów.
Tworzymy naturalne fotografie, ponieważ uważamy, że zdjęcie to coś więcej niż zwykły cyfrowy obrazek, to fragment wspomnień i chcemy byście do tych wspomnień wracali oraz dzielili się nimi z bliskimi…

W dniu Waszego ślubu zawsze pracujemy na 200% ponieważ lubimy naszą pracę naprawdę! ;)

Jako fotografowie nie jesteśmy tacy sami. Każde z nas ma inny pogląd na wydarzenia, dzięki czemu możecie w naszych fotograficznych reportażach odnaleźć dwa punkty widzenia tych samych sytuacji. Zdjęcia przekazywane Młodej Parze stanowią efekt naszej miłości do fotografowania, poczucia chwili i wzajemnego uzupełniania się. Fotografujemy świadomie, gdyż wiemy, że to co dziś jest naszym zadaniem, za kilka i kilkadziesiąt lat będzie ważną rodzinną pamiątką.

Fotografujemy wszędzie. Ślub w Szczecinie, Trójmieście, Krakowie, szkockim Edynburgu czy na portugalskiej Maderze nie jest dla nas wyzwaniem.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografujemy naturalnie - bez obróbki pełnej niesamowitych efektów Photoshopa, bez nienaturalnego ustawiania Was do zdjęć. Fotografujemy tak, by już na podglądzie w aparacie zdjęcia zachwycały Was. Zawsze poza zdjęciami otrzymujecie dla nas wsparcie na drodze przygotowywania ślubu i wesela. Pomożemy Wam w doborze usługodawców, a jak będzie potrzeba to napiszemy z Wami harmonogram dnia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta nasza to kilka pakietów zbudowanych na podstawie tego o co najczęściej pytają nas przyszłe Młode Pary, ale nasza oferta jest elastyczna i jeżeli potrzebujecie modyfikować nasze propozycje lub macie zupełnie inny pogląd na to co mamy dla Was zrobić - zawsze chętnie przygotujemy ofertę pod Wasze oczekiwania.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każdy pakiet z naszej oferty to inny zakres pracy, czyli inna ilość godzin. Sesje plenerowe czasami trwają 2 godziny, a czasami do całodniowy wyjazd...O wszystkim dokładnie opowiemy Wam, gdy dokładniej poznamy Wasze oczekiwania.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Myśląc o podstawowej ofercie mówimy o tej najczęściej wybieranej - pracy fotografa od przygotowań, przez ślub i wesele do końca zabaw oczepinowych. Jeżeli pogoda i warunki pozwalają wyskakuje również na kilka zdjęć w plener. Gotowe zdjęcia otrzymujecie w formie elektronicznej na pendrive i w galerii internetowej, a także pakiet wydruków naprawdę ładnych odbitek.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Tego chyba żadne z nas nie pamięta, ale na pewno było to w szkole podstawowej i pierwsze wspomnienia to raczej złość rodziców "ile jeszcze pieniędzy na te twoje zdjęcia mam wydać - nie możesz jak inni normalnie zdjęcia zrobić tylko jakieś artystyczne wymyślasz!"

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Rok 2021 to 10lecie pracy w branży ślubnej dla Rafała i 7 lat dla Martyny.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kochamy w naszej pracy to, że każdy dzień spędzony na zleceniu, to czas spędzony z najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.. Otoczeni pozytywną energią uwieczniamy momenty radości i wzruszeń i te chwile mimo dziesiątek zleceń na koncie, zawsze są inne, tak i my uwielbiamy ten brak rutyny i rozmaitość wrażeń jakie dostarcza nam ta praca.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nigdy nie zaprzątamy głów naszych klientów szczegółami technicznymi sprzętu na jakim pracujemy, ale w razie zainteresowania chętnie rozmawiamy również i o tym. Krótko pisząc działamy na pełnoklatkowych aparatach nikona, jasnych szybkich obiektywach i wszystkiego mamy podwójnie lub potrójnie...

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

W czasie ostatnich 10 lat fotografowania ślubów i wesel przeżyliśmy awarie najrozmaitszych elementów naszego sprzętu. Ważne jest więc, by sprzęt na którym pracujemy miał zawsze swoją "kopię zapasową" pod ręką, aby w razie usterki nie przerywać pracy i nie zastanawiać się co się dzieje, tylko chwycić drugi zestaw i fotografować dalej.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład w jakim pracować będzie na Waszej uroczystości zależny jest od pakiet i zakresu pracy jaki wybierzecie.

Jak ubieramy się na wesele?

Ładnie i schludnie. Nigdy krzykliwie lub strojem, który by nas zbytnio wyróżniał na tle całej ceremonii. Wolimy pozostać niezauważanymi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Pierwsze co otrzymuje Młoda Para to galeria internetowa, którą może udostępnić dla swoich gości. Następnie w zależności od wybranego pakietu są to wydruki i pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Najczęściej w umowie zapisujemy termin do trzech miesięcy od daty uroczystości z ewentualnym przesunięciem oddania całości materiału, jeżeli poślubna sesja zdjęciowa jest dużo później niż sam ślub. W rzeczywistości gotowe fotoreportaż przekazujemy już w dwa miesiące.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Wszyscy posiadamy takie uprawnienia, zawsze aktualne. Posiadamy też to co ważniejsze, czyli umiejętność porozumiewania się z różnymi księżmi dzięki czemu nigdy nie mieliśmy żadnych negatywnych zdarzeń podczas fotografowania liturgii w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy jednak nie korzystamy z drona w naszej pracy. Wolimy skupić się na tym co wychodzi nam najlepiej, czyli praca naziemna :)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Początek naszej fotograficznej drogi to udział wielu konkursach. Nasze zwycięskie zdjęcia często pojawiały się na kalendarzach miejskich i firmowych. Dzisiaj jesteśmy po tej drugiej strony, czyli zapraszani do bycia jury w tych konkursach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Fotografujemy tak, byśmy i my i Młoda Para miała problem z określeniem, które zdjęcie jest tym "idealnym", czyli staramy się oddać jak najwięcej zdjęć, które sprawią Wam i Waszymi bliskim ogrom radości. :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Tak jak nie ma jednego idealnego zdjęcia, tak nie ma jednego ulubionego etapu...Na każdym etapie tak ważnego dnia może wydarzyć się coś co szczególnie wyróżni to wydarzenie.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Na najdalszą jak do tej pory zagraniczną sesję udaliśmy się na przepiękną wyspę Maderę, sami lubimy podróżować, więc na samą myśl o zagranicznym plenerze dostajemy radości na twarzach :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Mamy to szczęście, że nie mamy takich miejsc. Rzadko powtarzają nam się lokalizacje do których wybieramy się na sesje i te w Polsce i za granicą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Stargard, , 73-110, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 3300

Popularne miasta w okolicy