Martyna i Rafał - Naturalna fotografia ślubna id:18059

Oferta
Dodaj do plannera

Cześć!
Tu Martyna i Rafał - fotografowie z powołania, profesjonaliści w swoim podejściu do pracy.
Tworzymy naturalne fotografie dla pokoleń, ponieważ uważamy, że zdjęcie to coś więcej niż zwykły cyfrowy obrazek.

W dniu Waszego ślubu zawsze pracujemy w duecie...poza przygotowaniami, gdzie Martyna jest z Panną Młodą, a Rafał z Panem Młodym!
W trakcie ceremonii zaślubin jedno z nas skupia się na Parze Młodej, a drugie na wszystkim co się dzieje dookoła - na łzach, uśmiechach i spontanicznych zachowaniach, byście oglądając nasz reportaż mogli zobaczyć wszystko to, czego wcześniej nie spostrzegliście.
W trakcie weselnych tańców, zabaw i atrakcji przynajmniej jedno z nas jest na straży niezapomnianych chwil!

Jako fotografowie nie jesteśmy tacy sami. Każde z nas ma inny pogląd na wydarzenia, dzięki czemu możecie w naszych fotograficznych reportażach odnaleźć dwa punkty widzenia tych samych sytuacji. Zdjęcia przekazywane Młodej Parze stanowią efekt naszej miłości do fotografowania, poczucia chwili i wzajemnego uzupełniania się. Fotografujemy świadomie, gdyż wiemy, że to co dziś jest naszym zadaniem, za kilka i kilkadziesiąt lat będzie ważną rodzinną pamiątką.

Mieszkamy w Stargardzie, ale fotografujemy wszędzie. Ślub w Szczecinie, Trójmieście, Krakowie, szkockim Edynburgu czy na portugalskiej Maderze nie jest dla nas wyzwaniem.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1900 PLN / całość

Ceny naszych usług rozpoczynają się od 1900 zł - w tej cenie oferujemy fotografowanie ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego do około godziny 1 w nocy, zdjęcia przekazane w formie elektronicznej oraz wydrukowane. Po szczegóły oraz pozostałe opcje zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną oraz w miarę możliwości na spotkanie na żywo.

Skontaktuj się

502-666...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
666-678...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Martyna i Rafał - Fotografia Ślubna
Imię:Rafał
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Stargard
Kod:73-110
Data dodania: 06-01-2016
Liczba odwiedzin: 374

Polecamy

Nowe ogłoszenia