MATARI Studio

od 2500 do 4000 zł
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

O nas

MATARI Studio specjalizuje się w cyfrowej fotografii oraz cyfrowej produkcji filmów wideo wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Wideofilmowanie i Fotografia to nasz pasja !!!

* Doświadczenie: Mamy na swoim koncie setki realizacji filmowych i fotograficznych.
* Sprzęt: Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt (kamery, aparaty, komputery, oprogramowanie, efekty świetlne), dlatego filmy jakie tworzymy są na wysokim poziomie.
* Praktyka: Zdobyte doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
* Wiedza: Corocznie każdy kamerzysta, montażysta oraz fotograf uczestniczy w szkoleniach i warsztatach zdobywając coraz większą wiedzę z dziedziny filmowania i fotografii.

Aparat fotograficzny i kamerę posiada dziś niemal każdy, jednak nie każdy potrafi zrobić dobre zdjęcie czy nagrać dobry film. Kamerzyści i fotografowie to osoby, które w sposób profesjonalny przygotują dla Państwa pamiątki z wesela, komunii czy studniówek. Lepiej nie zostawiać przypadkowi uwieczniania sytuacji, które nigdy się nie powtórzą. Profesjonaliści utrwalą te imprezy w sposób oryginalny i atrakcyjny - zaufaj najlepszym, to ich praca.

MATARI Studio
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Kruszwica
Data dodania: 29-12-2023

MATARI Studio wykonało dla Nas niesamowitą pracę, uwieczniając najważniejsze chwile naszego życia w sposób niezapomniany. Ich umiejętność uchwycenia emocji, subtelności detali oraz magicznego klimatu tego wyjątkowego dnia sprawiła, że zdjęcia jak i film są prawdziwym arcydziełem. Byli z nami przez cały dzień, dyskretnie przemieszczając się po miejscu ceremonii i wesela, jednocześnie angażując się w sposób, który czynił go integralną częścią uroczystości. To sprawiło, że czuliśmy się swobodnie, co przełożyło się na naturalność i spontaniczność uwiecznionych chwil. Gorąco polecamy MATARI Studio każdej przyszłej parze planującej ślub! Aneta i Krzysztof

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2023
Solec Kujawski
Data dodania: 28-12-2023

Polecamy z całego serducha. Super ekipa no i super pamiątka. Dziękujemy i pozdrawiamy

A
Adrianna i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Inowrocław
Data dodania: 27-12-2023

Pełen profesjonalizm. Bezproblemowy kontakt, dostosowanie się do naszych próśb i wymagań.
Podczas ślubu, przygotowań jak i wesela cała ekipa była bardzo profesjonalna, a co ważne czuliśmy się swobodnie.
Cały materiał świetnie przygotowany, co ważne bez żadnych naszych uwag. Film zaakceptowany w całości za pierwszym razem.
Deklarowane terminy spełnione.
Polecam

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2023
Toruń
Data dodania: 23-12-2023

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, filmem i teledyskiem. Nie mogliśmy lepiej trafić! Przy ekipie czuliśmy się swobodnie, pomagali się ustawiać żeby wyszło jak najlepiej. Zdjęcia z zimnymi ogniami to było nasza marzenie oczywiście Matari je spełniło w 100 %. Serdecznie polecamy !!!!

K
Kasia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 21-12-2023

Niełatwo znaleźć odpowiednie słowa, aby wyrazić naszą ogromną wdzięczność dla MATARI Studio za ich niezwykłą pracę podczas naszego wesela. To było cudowne doświadczenie, a ich zaangażowanie i profesjonalizm zdumiewają nas do dzisiaj. Przemili młodzi ludzie, którzy na każdym kroku byli w stanie dostosować się do naszych potrzeb. Stworzyli dla nas film i zdjęcia, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
Gorąco polecam MATARI Studio wszystkim, którzy pragną uwiecznić swoje ważne chwile w sposób wyjątkowy i pełen klasy.

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Koło
Data dodania: 10-12-2023

Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje nie tylko dokumentacji swojego wesela, ale prawdziwego dzieła sztuki, które przypomina o tych magicznych chwilach na zawsze. Jesteśmy z mężem zachwyceni efektami ich pracy i nie możemy sobie wyobrazić lepszych wspomnień z naszego szczególnego dnia! Bardzo dziękujemy - jesteście NAJLEPSI !!!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Koneck
Data dodania: 12-11-2023

Z całego serca możemy polecić chłopaków z MATARI! Profesjonaliści pod każdym względem. Chłopaki potrafią rozluznić atmosferę podczas przygotowań. Szybka realizacja filmu. Przepiękny film i zwiastun. Zero poprawek, wszystko wykonane profesjonalnie. u polecić ekipę Matari. Profesjonaliści pod każdym względem! Mimo stresu, potrafią rozluźnić atmosferę. Zwiastun, jak i film nagrany przepięknie. Szybki czas realizacji! Polecamy!!! 🫶

K
Kinga&Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Tuczno
Data dodania: 06-12-2022

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!! Oprawa muzyczna, film, zdjęcia- wszystko na najwyższym, najlepszym poziomie. Pełen profesjonalizm. Dzięki ekipie Matari nasze wesele było takie, jakie sobie wymarzylismy. Dziękujemy!!! Kinga &Kamil 16.07.2022 ❤

MATARI Studio
27-03-2023

Bardzo gorąco dziękujemy i pozdrawiamy :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: MATARI Studio
NIP: 5571569977
Imię i nazwisko: Ariel Matysiak
Adres: Inowrocław, Sławsko Dolne 4, 88-320, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 12096

Wyjątkowe sale weselne w mieście Inowrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy