Mazda 6 do ślubu id:12477

Ruda Śląska, śląskie
(1)
Dodaj opinię
507-199...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: Mazda
 • Kolor: biały
Do wynajęcia samochód Mazda6 Sedan w kolorze białej perły. Stylistyka samochodu jest mocno sportowa i dynamiczna, wywołuje emocje już od pierwszego wejrzenia, ale przy tym samochód jest elegancki i ekskluzywny.

Wynajem samochodu do ślubu, na wesele oraz sesje zdjęciowe w plenerze na terenie całego województwa śląskiego.

Kategoria:

Auta do ślubu Ruda Śląska

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Mazda 6 do ślubu id:12477
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
B
Barbara i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Katowice
Data dodania: 11-09-2018
Pełen profesjonalizm! Praktycznie na tydzień przed ślubem zostaliśmy bez auta - uratowała nas Pani Marzena - bardzo szybko i sprawnie załatwiliśmy z nią wszystkie formalności związane z wynajęciem Mazdy. W ciągu jednego dnia zorganizowała dla nas specjalną dekorację na samochód - wg naszego pomysłu, w rzeczywistości wyglądała dokładnie tak jak na zdjęciu. Samochód zadbany, piękna perłowa biel - zrobił wrażenie na gościach. Przesympatyczny kierowca! Samochód był podstawiony nawet przed czasem.

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Ruda Śląska
woj. śląskie
507-199...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 28-05-2014, liczba odwiedzin: 3740
Telefon
507-199...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie