Oferta | Opinie 1

Media&More fotografia id:18392

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Piotrków Trybunalski, łódzkie
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 248

Oferta

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Jeśli szukacie fotografa, który uchwyci na zdjęciach wszystkie ulotne, piękne chwile i pomoże Wam na zawsze zachować wspomnienie tego dnia, to dobrze trafiliście.

Zrobimy wszystko, aby uwiecznić na zdjęciach Wasze emocje, delikatne uśmiechy, łzy wzruszenia. Podczas całego fotoreportażu ślubnego będziemy starali się być niezauważalni. Nie będziemy rozpraszać Was swoją obecnością, ani reżyserować zdjęć i mówić Wam, żebyście się uśmiechnęli. Tylko taka praca pozwoli nam pokazać te prawdziwe, szczere uczucia i emocje, które tak bardzo są cenione w nowoczesnym fotoreportażu ślubnym, i które sprawią, że Wasze zdjęcia będą zawsze tak samo wzruszające.

Zazwyczaj pracujemy w duecie damsko-męskim. To gwarancja tego, że nie umknie nam żaden ważny moment, a do wyboru jest dwa razy więcej kadrów. Podczas gdy jeden fotograf ślubny skupiony jest na Was, drugi może „przyjrzeć” się Waszym rodzicom, gościom i pokazać Wam to, co działo się dookoła…

Pracujemy wszędzie tam, gdzie tylko nas zaprosicie. Jeśli nasze zdjęcia chwycą Was za serce i będziecie chcieli, żebyśmy to właśnie my, przeżywali z Wami te wszystkie piękne chwile, możemy dojechać do Was nawet na drugi koniec Polski, a plener zrealizować gdziekolwiek sobie zamarzycie, nawet zagranicą.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Media&More fotografia id:18392
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sylwia Kopertowska
Sylwia Kopertowska
(5)
Dodano: 27-08-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Bardzo polecam.
Mamy piękną pamiątkę!

Dane kontaktowe

Media&More fotografia
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300

Nowe ogłoszenia