Zobacz zdjęcia (5)
Michał Kalet Fotografia Ślubna, Wiry - zdjęcie 1
Michał Kalet Fotografia Ślubna, Wiry - zdjęcie 2 Michał Kalet Fotografia Ślubna, Wiry - zdjęcie 3 Michał Kalet Fotografia Ślubna, Wiry - zdjęcie 4 Michał Kalet Fotografia Ślubna, Wiry - zdjęcie 5
1 / 5

Michał Kalet Fotografia Ślubna id:16252

Wiry, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wiecie czego nie będzie? Nie będzie sztuczności. Nie będzie udawanego pozowania. Nie będzie nienaturalnych pozycji ciała.
Będzie za to niesamowite wrażenie, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, mocno, namiętnie, radośnie, z miłością a inni będą Wam tego mocno zazdrościć.
A poza tym: jestem fotografem reklamowym a ślubnym z zamiłowania, który z uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela, wykona Wam ciekawe i dopracowane ujęcia, obejmujące najważniejsze i doniosłe momenty z uroczystości. Jeśli chodzi o zdjęcia plenerowe, to od Was zależy czy to będą zwykłe, czy niezwykłe plenery – a ja postaram się uwiecznić je w oryginalny sposób.

Będzie mi miło posłuchać, także Waszych pragnień co do sesji i reportażu. Dodam do tego "moją inwencję" i jestem pewien, że będziecie zadowoleni z rezultatów. W pakiecie mojej usługi jest także wizaż wykonywany przez profesjonalną wizażystkę Joannę Ziemską.
W skład oferty wchodzi tradycyjny album ze zdjęciami, pięknie wykonany, z odbitkami zdjęć, ale... nie będziecie go chcieli, jak zobaczycie...
Zdjęcia, które zaprezentujemy w niesamowitch albumach, które będziecie mogli sami własnoręcznie zaprojektować. Choćby już dziś! Nie dość tego - sami wybierzecie zdjęcia jakie chcielibyście mieć w Waszym albumie. W końcu to Wasz album i wasze zdjęcia. Oczywiście możecie liczyć na moją pomoc w wyborze zdjęć i albumów.


Pozdrawiam i zapraszam
Michał

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7781019439
Adres: Wiry, , 62-051, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1490

Popularne miasta w okolicy