Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Michał Kalet Fotografia ślubna, Sesja Narzeczeńska id:16252

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wiry, wielkopolskie
Data dodania: 15-09-2015
Liczba odwiedzin: 357

Oferta

Wiecie czego nie będzie? Nie będzie sztuczności. Nie będzie udawanego pozowania. Nie będzie nienaturalnych pozycji ciała.
Będzie za to niesamowite wrażenie, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, mocno, namiętnie, radośnie, z miłością a inni będą Wam tego mocno zazdrościć.
A poza tym: jestem fotografem reklamowym a ślubnym z zamiłowania, który z uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela, wykona Wam ciekawe i dopracowane ujęcia, obejmujące najważniejsze i doniosłe momenty z uroczystości. Jeśli chodzi o zdjęcia plenerowe, to od Was zależy czy to będą zwykłe, czy niezwykłe plenery – a ja postaram się uwiecznić je w oryginalny sposób.

Będzie mi miło posłuchać, także Waszych pragnień co do sesji i reportażu. Dodam do tego "moją inwencję" i jestem pewien, że będziecie zadowoleni z rezultatów. W pakiecie mojej usługi jest także wizaż wykonywany przez profesjonalną wizażystkę Joannę Ziemską.
W skłąd oferty wchodzi tradycyjny album ze zdjęciami, pięknie wykonany, z odpitkami zdjęć, ale... nie będziecie go chcieli, jak zobaczycie...
Zdjęcia, które zaprezentujemy w niesamowitch albumach, które będziecie mogli sami własnoręcznie zaprojektować. Choćby już dziś! Nie dość tego - sami wybierzecie zdjęcia jakie chcielibyście mieć w Waszym albumie. W końcu to Wasz album i wasze zdjęcia. Oczywiście możecie liczyć na moją pomoc w wyborze zdjęć i albumów.


Pozdrawiam i zapraszam
Michał

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Michał Kalet Fotografia ślubna, Sesja Narzeczeńska
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Wiry
Kod:62-051

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia