Zobacz zdjęcia (5)
Michał Pawłowicz - fotografia naturalna, Elbląg - zdjęcie 1
Michał Pawłowicz - fotografia naturalna, Elbląg - zdjęcie 2 Michał Pawłowicz - fotografia naturalna, Elbląg - zdjęcie 3 Michał Pawłowicz - fotografia naturalna, Elbląg - zdjęcie 4 Michał Pawłowicz - fotografia naturalna, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

Michał Pawłowicz - fotografia naturalna id:39329

Elbląg, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Witajcie! Zapraszam do galerii lub na moją stronę. Tam jest wszystko o czym mógłbym opowiadać godzinami. Ocenę wspólnych prac (bo to przede wszystkim "Wy" jesteście aktorami) pozostawiam...Wam.
Kilka moich sukcesów fotograficznych to m. in.:
III miejsce w National Geographic Polska 2010
"Ekskluzywne Kalendarze"- Wirtualna Polska
Wyróżnienie w Playboy'u "Foto Erotica 2008"
Wystawy Fotograficzne m.in. „Konie Dzikogrzywe”, Salon Elbląski 2013
Pozowali mi m.in. Tomasz Jacyków, (kampania reklamowa oraz portrety prywatne), czy Alicja Resich-Modlińska (zdjęcia okładkowe do książki „Po drugiej stronie lustra”).
Wykonywałem zdjęcia do wielu edycji kalendarzy Miss Polski, Miss Polski Nastolatek czy Bursztynowej Miss. Więcej na mojej stronie.

Opinie (1)

Michał Pawłowicz - fotografia naturalna id:39329
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2018
Elbląg
Data dodania: 17-12-2018

Jedną z największych moich trosk przy organizacji ślubu i wesela, było znalezienie osoby, która zatrzyma dla mnie i mojego męża te chwile. Taką osobą okazał się być Michał - Czarodziej. Jest wspaniałym fotografem, profesjonalistą, perfekcjonistą i artystą w każdym calu! Podczas sesji kierował się olbrzymią intuicją pozwalając nam się zrelaksować i zachowywać swobodnie. Dzięki temu zdjęcia nie wyszły sztywne i pozowane, ale naturalne i radosne. Oboje z mężem jesteśmy mu za to ogromnie wdzięczni. Była to nasza pierwsza profesjonalna sesja, ale z pewnością nie ostatnia. Ślubów więcej nie planujemy, ale będą przecież inne wydarzenia warte udokumentowania cudownymi zdjęciami, o co z całą pewnością będziemy prosić Michała. Polecamy gorąco Michała Pawłowicza - Czarodzieja. Fotografa z sercem po mistrzowsku władającym szkiełkiem!

liczba odwiedzin: 1274

Popularne miasta w okolicy