Zobacz zdjęcia (5)
Michal Ufniak - fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 1
Michal Ufniak - fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 2 Michal Ufniak - fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 3 Michal Ufniak - fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 4 Michal Ufniak - fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Michal Ufniak - fotografia ślubna id:36868

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
736-844...

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia ślubna na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Naturalna fotografia ślubna bez zbędnego pozowania na luzie i w miłej atmosferze.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach marki Nikon oraz jasnych obiektywach ze stałą ogniskową. W dniu ślubu mam na sobie dwa aparaty z dwoma różnymi obiektywami co pozwala mi na ich szybka zmianę bez konieczności zmiany obiektywu. Dodatkowo w torbie mam też trzeci aparat na wypadek gdyby któryś z pozostałych przestał działać prawidłowo.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej pracuję sam i w zupełności wystarcza to na udokumentowanie wszystkich ważnych momentów. Daje to także poczucie większej swobody dla Pary Młodej. Nie zawsze w pomieszczeniu gdzie odbywają się przygotowania jest miejsce na więcej fotografów czy kamerzystów i nie wszyscy czują się komfortowo jeśli przez cały dzień podąża za nimi kilka obiektywów. Pracując w pojedynkę jestem bardziej dyskretny i mniej rzucam się w oczy. To w końcu Wasz dzień. Na większe wesela mam jednak możliwość zabrania drugiego fotografa jeśli jest taka potrzeba.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniam w prywatnej galerii online skąd można potem wszystkie sciągnąc i wydrukować. Posiadam takze w ofercie piękne drewniane nośniku USB w drewnianych pudełkach oraz albumy ślubne.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jestem bardzo elastyczny, nie odliczam godzin w dniu ślubu i nie limituję ilości zdjęć. Cały dzień jestem do Waszej dyspozycji i mozecie tez śmiało pisać do mnie przed ślubem żeby konsultować Wasze pomysły.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Zawsze w bagażniku mam pare butów trekingowych i kurtkę. Deszcz i śnieg nie są mi straszne. Przyzwyczaiłem się do trudnych warunków pogodowych pracując jako fotograf ślubny w nieprzystępnych deszczowych i wietrznych miejscach Szkocji.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Trudno może być mówić o słabym świetle nie odnosząc się do jakiejś konkretnej sytuacji. Wykonując zdjęcia ślubne kierujemy się jakimś zamysłem i mamy na myśli konkretny efekt do którego potrzebne jest konkretne światło. Światło dzienne, flasz czy nawet żarówki pokojowe dają inny rodzaj światła i żaden z nich nie jest ani słaby ani dobry. Każde z tych źródeł światła można wykorzystać do osiągnięcia konkretnego efektu i umiejętna praca z każdym rodzajem światła może przynieść niezwykłe rezultaty.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-365, woj. pomorskie
736-844...
liczba odwiedzin: 788
Telefon
736-844...
Wiadomość