Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

MilenaStudio Piotrowscy Fotografia id:13671

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
792-095...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
728-336...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Jasionka, podkarpackie
Data dodania: 14-12-2014
Liczba odwiedzin: 442

Oferta

Jesteśmy fotografującym małżeństwem. Każde z nas trzyma w ręku aparat i patrzy na Was przez obiektyw z innej perspektywy. Dwóch fotografów to dwa różne punkty widzenia - jeden kobiecy, drugi męski - a obydwa się uzupełniają i żadna chwila nam nie umknie...
Jesteśmy doświadczonymi fotografami. Zajmujemy się głównie fotografią ślubną, a zdjęcia wykonujemy we dwoje. Towarzyszymy Wam od przygotowań do oczepin, plener ślubny wykonujemy w inny dzień. Naszą pasją jest fotografia. Uwielbiamy to robić. Poczujecie to :) Wydobywamy piękno każdej chwili, łapiemy to, co ulotne.
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem Nikon - cztery pełnoklatkowe aparaty, sześć profesjonalnych lamp błyskowych i cała gama obiektywów zapewnia nam niezawodność - złośliwość rzeczy martwych nam nie grozi.
W Dniu Ślubu to Wy jesteście najważniejsi. Chwytamy ten dzień i oddajemy go w formie fotografii w Wasze ręce z największą starannością i zaangażowaniem.
Działamy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego, ale dojazd w inne miejsca Polski i świata nie będzie dla nas problemem :)
Zapraszamy!

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

MilenaStudio Piotrowscy Fotografia
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Jasionka
Kod:36-002

Nowe ogłoszenia