Zobacz zdjęcia (16)
MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach., Poznań - zdjęcie 1
MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach., Poznań - zdjęcie 2 MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach., Poznań - zdjęcie 3 MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach., Poznań - zdjęcie 4 MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach., Poznań - zdjęcie 5
MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach., Poznań - zdjęcie 6
1 / 16

MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach. id:25438

Poznań, wielkopolskie
(15)
Dodaj opinię
605-301...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Oprawa muzyczna jest jednym z głównych elementów uroczystości ślubnych i weselnych. Nie tylko uświetnia dzień zawarcia związku małżeńskiego, ale jest także tym, co rozbrzmiewa w duszach i sercach jeszcze bardzo długi czas. Grupa koncertowa MM Music Art powstała z myślą o ludziach ceniących profesjonalizm i wysoką jakość usług muzycznych. Zaproście MM Music Art na swoją uroczystość, a gwarantujemy, że muzyka którą wykonamy na zawsze zostanie w waszej pamięci…

Oferujemy:

- Oprawę muzyczną ceremonii kościelnych, plenerowych, w USC,
- Różne rodzaje i style muzyczne,
- Szeroki wybór instrumentów i głosów,
- Tylko najlepszych, zawodowych muzyków,
- Bogaty repertuar,
- Fachowe doradztwo,
- Opiekę event managera,
- Ogólnopolski zasięg.

Możliwości doboru artystów są w zasadzie nieograniczone. Oprawę muzyczną realizujemy już od jednego, dowolnego wykonawcy np. skrzypka, lub śpiewaczki przez duety, tria, kwartety smyczkowe, chór, po składy kilkunastoosobowe w wersji PREMIUM. Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą Yes Band - naszej propozycji zespołu na imprezę weselną!

Więcej informacji na temat MM Music Art a także nagrania, filmy i galerię znajdą Państwo na stronie internetowej.

MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach. - film 1 MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach. - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta MM Music Art Marcin Miller

Oferta nr 1

Pełną ofertę wraz z cennikiem wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie. Zapraszamy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Zdecydowanie wysoki poziom wykonawczy i konkretna obsługa. Wyczucie potrzeb Klienta i wyjście naprzeciw oczekiwaniom. Poza tym, jako firma współpracująca z wieloma wspaniałymi muzykami, zapewniamy profesjonalne zastępstwo w wypadku zdarzeń losowych. Choroba śpiewaczki czy zwichnięty nadgarstek skrzypka nie spowodują wycofania z realizacji usługi! Traktujemy naszą pracę dla Państwa bardzo poważnie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

To proste. Doświadczenie, pasja, profesjonalizm, radość z wykonywania muzyki dla Państwa. Do tego jasne zasady współpracy i zaangażowana obsługa.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

MM Music Art to projekt skupiający nie tylko wielu wspaniałych, zawodowych muzyków ale także oferujący profesjonalną obsługę projekt managera, który jest z Państwem od pierwszego kontaktu po dzień realizacji.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na piękną muzykę, którą proponujemy, na profesjonalną obsługę i na "to coś" co chwyta serce ;)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wszyscy artyści wchodzący w skład MM Music Art to zawodowi muzycy, legitymujący się nie tylko dyplomami wyższych uczelni muzycznych, ale także dużym doświadczeniem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

MM Music Art istnieje w branży ślubnej od 2011 roku, czyli od 10 lat !

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Za nami odtwarzanie scen z filmów, gra na przypływającej łodzi, pojawianie się muzyków incognito spośród Gości. Pomysły determinuje jedynie wyobraźnia... no i może jeszcze odrobinę budżet ;)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Każdego z Państwa traktujemy indywidualnie i dobieramy obsadę muzyków i repertuar pod konkretne zapotrzebowanie. Są oczywiście sprawdzone standardy od których zaczniemy naszą współpracę.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie MM Music Art Marcin Miller (15)

MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach. id:25438
Średnia ocen: 4,84 / 5 z 15 opinii
4,84
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Gniezno
Data dodania: 21-09-2021

Z całego serca polecam współpracę z MM Music Art. Przepiękne, wzruszające wykonanie wszystkich utworów podczas naszej uroczystości ślubnej i profesjonalne podejście do klienta. Zaproponowany przez Pana Marcina repertuar oraz skład zespołu (sopran, skrzypce, obój, organy) okazała się idealnym wyborem. Zarówno my, jak i goście, byliśmy zachwyceni przygotowaną oprawą muzyczną. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Marcin
22-09-2021

Bardzo nam miło Pani Agato. Serdeczne podziękowania za wzorcową i miłą współpracę. Najwspanialszego związku małżeńskiego ever ! ;)

P
Panna młoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Zgorzelec
Data dodania: 04-09-2021

Panu Marcinowi i muzykom zawdzięczamy piękną i wzruszającą oprawę muzyczną naszego ślubu. Muzycy doskonale przygotowani, także do wykonania wybranej przez nas muzyki filmowej. wszystko według ustaleń, nawet pandemiczne komplikacje nie zniweczyły naszych planów. Pan Marcin zorganizował świetnie zgrany skład i do ostatniej chwili dokładał wszelkich starań, aby wszystko przebiegało pomyślnie. Kontakt z nami oraz księdzem bez zarzutu. Gorąco polecamy!

Marcin
07-09-2021

Drodzy Państwo. To ja dziękuję za przemiłą współpracę, uśmiech, życzliwość i atmosferę która uskrzydliła muzyków. Długiego i pięknego małżeństwa!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2021
Kalisz
Data dodania: 08-08-2021

Bardzo wzruszająca ceremonia ślubna. Najlepsza oprawa muzyczna. Polecam z calego serca. Goście wzruszeni. To byl strzal w 10. Dziekujemy i pozdrawiamy.
Ewelina i Kamil :)

Marcin
07-09-2021

Szanowni Państwo. Uprzejmie dziękujemy. Współpraca z Państwem oraz sama realizacja były czystą przyjemnością ;) Wszystkiego Dobrego!

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-03-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Hajnówka
Data dodania: 26-03-2021

Panie Marcinie dziękujemy za wspaniałą organizację na ostatnią chwilę. Byliśmy zachwyceni towarzyszącą oprawą muzyczną na naszym ślubie (sopran, skrzypce oraz organy). Bardzo nam zależało na tak pięknej oprawie, a Pański zespół stanął na wysokości zadania i spełnił nasze oczekiwania. Przez całą ceremonię byliśmy bardzo wzruszeni. Tak piękny śpiew który zabrzmiał w kościele zwalił nas z nóg. Dziękujemy jeszcze raz Bardzo za wszystko.
Milena i Patryk

Marcin
08-04-2021

Szanowni Państwo. Dziękujemy! Pomyślności i najpiękniejszego na Świecie związku małżeńskiego!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Łódź
Data dodania: 05-04-2020

Panie Marcinie oraz drodzy Państwo z zespołu (sopran, skrzypce, obój, organy) obecni na naszym ślubie - dziękujemy z całego serca. Nie wyobrażam sobie piękniejszej oprawy muzycznej naszej ceremonii. Nastrój jaki Państwo stworzyli był nie do opisania. Byłam wzruszona, a jednocześnie dumna, że mogę słuchać tak pięknej muzyki i głosu na własnym ślubie. Profesjonalizm w każdym calu.

Marcin
06-04-2020

Dziękujemy bardzo ;) Pozytywna opinia napisana prawie rok po uroczystości wiele dla nas znaczy. My również zapamiętaliśmy Państwa i przepiękną ceremonię, w której mogliśmy wziąć udział. Wszystkiego dobrego od MM Music Art. Pani Moniko, raz jeszcze dziękujemy ;)

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-12-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Puszczykowo
Data dodania: 11-12-2019

Super kontakt, profesjonalizm i NIESAMOWITE wykonanie! Z pomocą Pana Marcina wszystko wyszło idealnie! Wielkie dzięki i życzę dalszych sukcesów! Serdecznie polecam MM Music Art!!!

Marcin
12-12-2019

Pani Dagmaro, serdecznie dziękujemy za słowa uznania! To była przepiękna ceremonia. Życzymy długiego i pięknego małżeństwa. Marcin. MM Music Art.

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-10-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 19-11-2019

Panie Marcinie! Serdecznie dziękujemy za wyjątkową oprawę muzyczną naszego ślubu! Musimy wspomnieć, że dwa lata temu usłyszeliśmy MM Music Art podczas Targów Ślubnych w Poznaniu. Szok i zachwyt! Goście oszołomieni, my pełni wzruszenia. Wykonanie "Ave Maria" sopranistki zapamiętamy na zawsze! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i gorąco polecamy już jako szczęśliwe małżeństwo!
Pozdrawiamy Justyna i Kamil

Marcin
19-11-2019

My również dziękujemy! Atmosfera w trakcie ceremonii była tak dobra, że towarzyszenie Państwu muzyką w tym dniu, było dla nas absolutną przyjemnością. Dziękujemy i życzymy najlepszego małżeństwa!

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Gębice
Data dodania: 21-08-2019

Decydując się na oprawę muzyczną ceremonii ślubu nie szukaliśmy długo. Od razu wpadła nam w ucho muzyka stworzona przez MM Music Art. Zależało nam na romantycznej atmosferze w kościele i na tym, by ulubione utwory zostały odtworzone w sposób wyjątkowy. Wybór kwartetu, sopranu i organisty był strzałem w 10! Zarówno my jako nowożeńcy, jak i goście, byliśmy zachwyceni. Większość uroniła łezkę wzruszenia, a na tym nam zależało. Polecam wszystkim miłośnikom muzyki klasycznej, jak i tym, którzy pragną by ich Dzień był naprawdę wyjątkowy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt MM Music Art Marcin Miller

Nazwa firmy: MM Music Art Marcin Miller
Imię i nazwisko: Marcin Miller
Adres: Poznań, ul. Rudzka 6, 61-323, woj. wielkopolskie
605-301...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11015
Zadzwoń
605-301...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie