Mrs.Make-up by Joanna Mazurowska, makijaż ślubny id:19541

Oferta
Dodaj do plannera

Wizaż to moja największa pasja i wymarzona praca. Z makijażem zawodowo jestem związana od 2 lat. Jestem po dwóch kierunkach technicznych kosmetyka i fryzjerstwo. Mam ukończony kurs wizażu - ale przedewszystkim jestem samoukiem, który nie przestaje się doskonalić. Ćwiczę, podpatruję , zapisuję się na nowe kursy. Inwestuję w sprzęt, akcesoria a przede wszystkim w profesjonalne i dobre kosmetyki, tak by móc zagwarantować Wam moje drogie klientki makijaż , który przetrwa wszystko !

Zapraszam przyszłe Panny Młode na makijaż ślubny ! Sprawię byście czuły się wyjątkowo i pięknie w ten cudowny i wyjątkowy dzień. Obiecuję ,że makijaż przetrwa momenty wzruszeń i szaloną zabawę do białego rana !

W swojej pracy najbardziej uwielbiam moment, gdy kobieta patrzy w lustro ... nic nie mówi, a w oczach widzę blask, który każda z nas ma przecierz w sobie.

Pracuję głownie na terenie Płocka /Warszawy i pobliskich okolic.

Piszcie drogie Pani i pytajcie - o terminy, o dostępność. Może się okaże ,że dojadę tam gdzie mieszkasz ? Może własnie mam wolny termin ?

Wszystkie informacje uzyskacie w wiadomosci prywatnej.

Zapraszam na Facebook - szukajcie pod nazwą Mrs.Make-upUWAGA ! W terminarzu kolor niebieski oznacza ,że termin mam częściowo zajety (warto wiec pytac o wolne godziny), natomiast kolor czerwony oznacza całkowicie zajety termin.

Dodatkowe informacje

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Cennik

Orientacyjna cena: 110 PLN / zabieg

Ceny w wiadomości prywatnej

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Mrs.Make-up by Joanna Mazurowska, makijaż ślubny id:19541
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Anna Kiełpińska Dodano: 21-03-2016
Data imprezy: 15-08-2015
(5)
Makijaż bardzo trwały i dopracowany w każdym detalu. Trzymał się całą noc . Serdecznie polecam makijaż u p.Asi , to profesjonalna i ciepła osoba ,która wysłucha i doradzi. Na prawdę warto :)

Skontaktuj się

504-586...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Mrs.Make-up
Imię:Joanna
Nazwisko:Mazurowska
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Łąck
Kod:09-520
Adres:ul.Gajowa 11/1
Data dodania: 23-02-2016
Liczba odwiedzin: 1705

Polecamy

Nowe ogłoszenia