Zobacz zdjęcia (5)
Mystic Suknie Ślubne, Warszawa - zdjęcie 1
Mystic Suknie Ślubne, Warszawa - zdjęcie 2 Mystic Suknie Ślubne, Warszawa - zdjęcie 3 Mystic Suknie Ślubne, Warszawa - zdjęcie 4 Mystic Suknie Ślubne, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Mystic Suknie Ślubne id:34915

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Mystic projektuje i szyje wyjątkowe suknie ślubne, które w ciągu ostatnich kilku lat zyskały ogromną popularność wśród kobiet w całej Europie.

Nasi wysoce doświadczeni projektanci i profesjonalni styliści dokładają wszelkich starań, aby zaprojektować suknię twoich marzeń, w której będziesz wyglądać olśniewająco. Wszystkie nasze suknie wykonujemy z pasją oraz zamiłowaniem do najwyższej jakości tkanin.

Jesteśmy niezwykle cenieni za styl i komfort, a nasze nowoczesne fasony połączone z tradycyjnym wzornictwem dają efekt oryginalności i czystej elegancji.
Nowa kolekcja sukien ślubnych MYSTIC BRIDAL 2018 – MAŁA WARSZAWA
Mała Warszawa jest symbolem szyku, elegancji i własnego stylu. Mała Warszawa
to piękna panna młoda, wyjątkowa i zjawiskowa.

Jest w niej czar księżniczki i arystokratyczna szlachetność. Mała Warszawa to wykwintne i wyważone połączenie gustu, lekkości i nowoczesności.

Cechuje je nie tylko fizyczna lekkość w porównaniu z klasycznymi modelami. Nasze suknie ślubne mają w sobie wizualną i artystyczną lekkość i zwiewność.

Wyjątkowy moment życia jakim jest ślub zasługuje na to by panna młoda była najpiękniejszą kobietą na świecie. Dzięki sukniom ślubnych z naszych kolekcji możemy spełniać marzenia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 04-992, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 3043

Popularne miasta w okolicy