Zobacz zdjęcia (5)
Na całe szczęście: fotografia ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 1
Na całe szczęście: fotografia ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 2 Na całe szczęście: fotografia ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 3 Na całe szczęście: fotografia ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 4 Na całe szczęście: fotografia ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Na całe szczęście: fotografia ślubna id:52963

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Witajcie, z tej strony Gabriela i Mateusz. Nasz duet powstał, by utrwalać wielkie miłości na zdjęciach. W naszych reportażach znajdziecie wszystkie emocje: od wzruszenia po euforię. Pokażemy Wam, jak szczęśliwie można się zakochać poprzez kadry naszych Młodych Par.
Wiecie, jak jest - na co dzień może miłość nie wisi w powietrzu na każdym kroku, ale "Na całe szczęście" macie nas! :)

Nasza oferta obejmuje wszystko, co niezbędne na każdym etapie planowania Waszego ślubu.
Zaczynając od sesji narzeczeńskiej, mamy szansę poznać się wzajemnie jeszcze przed dniem zaślubin. Sesję narzeczeńską możecie wykorzystać na wiele sposobów: od cudownego oznajmienia znajomym o Waszych zaręczynach w social media aż po pamiątkę w formie prezentu ślubnego dla rodziców.
Jeśli mowa o rodzicach, sesja przed ślubem może być dobrym pomysłem jako prezent dla rodziców w ramach popularnych podziękowań.

Gdy macie za sobą wszystko, co niezbędne przed ślubem, można przejść do oficjalnego reportażu z dnia Waszego ślubu.
Rozpoczynamy je przygotowaniami, które nie tylko symbolizują czas przed wypowiedzeniem sakramentalnych słów przysięgi, ale także pozwalają najbliższym na oswojenie się z naszą obecnością.
Jesteśmy z Wami poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonię zaślubin, zdjęcia z rodziną, wesele aż do oczepin.

W zależności od wybranego pakietu oferty możemy zrealizować małą sesję plenerową w dniu ślubu lub wykonać pełną sesję plenerową w innym terminie.
Każdy z pakietów naszej oferty wieńczy forma przekazania Wam gotowych zdjęć. Niezależnie od pakietu, zawsze otrzymujecie galerię online, którą możecie przekazać najbliższym. Jest zabezpieczona hasłem, prywatna. Do tego otrzymacie pendrive oraz odbitki ze zdjęć, które wybierzecie samodzielnie.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zielona Góra, , 65-001, woj. lubuskie
liczba odwiedzin: 40

Popularne miasta w okolicy