Zobacz zdjęcia (5)
Na Papierze - ręcznie robione zaproszenia ślubne, Grójec - zdjęcie 1
Na Papierze - ręcznie robione zaproszenia ślubne, Grójec - zdjęcie 2 Na Papierze - ręcznie robione zaproszenia ślubne, Grójec - zdjęcie 3 Na Papierze - ręcznie robione zaproszenia ślubne, Grójec - zdjęcie 4 Na Papierze - ręcznie robione zaproszenia ślubne, Grójec - zdjęcie 5
1 / 5

Na Papierze - ręcznie robione zaproszenia ślubne id:24141

Grójec, mazowieckie

O nas

Witaj! Cieszymy się, że do nas zajrzałeś/aś!

„Na Papierze” to pracownia stworzona wspólnymi siłami przez dwie dziewczyny – architekta krajobrazu i polonistkę. Tym co nas łączy jest zamiłowanie do projektowania graficznego, prac manualnych i papieru.

W naszej ofercie znajdą Państwo: zaproszenia ślubne i okolicznościowe oraz wszystkie dodatki, takie jak winietki, menu weselne, zawieszki na alkohol, numery na stół itp. Na zamówienie wykonujemy również indywidualne projekty graficznego według Waszego pomysłu. Podejmiemy się każdego wyzwania!

W projektowaniu dążymy do minimalizmu i prostoty, które urzekły nas swoim pięknem. Podczas naszych realizacji dbamy o to, żeby zaangażowanie i staranność zawsze były na pierwszym miejscu. Chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom. Mamy głowy pełne świeżych pomysłów i będziemy szczęśliwe mogąc realizować je we współpracy z Wami!

Aldona i Marta

liczba odwiedzin: 5453

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie