Zobacz zdjęcia (5)
NastroiMy - pracownia dekoratorska, Toruń - zdjęcie 1
NastroiMy - pracownia dekoratorska, Toruń - zdjęcie 2 NastroiMy - pracownia dekoratorska, Toruń - zdjęcie 3 NastroiMy - pracownia dekoratorska, Toruń - zdjęcie 4 NastroiMy - pracownia dekoratorska, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

NastroiMy - pracownia dekoratorska id:20998

Toruń, kujawsko-pomorskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

NastroiMy dosłownie i w przenośni Wasz Ślub, wesele, Komunię Świętą oraz inne ważne uroczystości. NastroiMy sprawi, że najpiękniejsze chwile Waszego życia pozostaną niezapomniane. Moją misją jest dzielenie się z ludźmi tym, co kocham czyli tworzeniem nastroju poprzez dekoracje. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i umiejętności by pomóc Wam w przygotowaniu:

- Dekoracji kościoła
- Dekoracji samochodu ślubnego
- Dekoracji sali weselnej
- Wiązanki ślubnej i butonierek
- Upominków dla gości, księgi gości, winietek, wszelkiego rodzaju elementów tworzących wyjątkowy nastrój
- Dekoracji okolicznościowych imprez rodzinnych i firmowych

Oferuję wykonanie lub pomoc w doborze wszelkich dodatków związanych z weselem. Z chęcią udzielę Pannie Młodej rad dotyczących doboru sukni ślubnej i dodatków. Dzięki naszej bogatej i różnorodnej ofercie oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W przygotowania dekoracji wkładam całe serce, wiedzę i umiejętności jakie posiadam. Wszystkie elementy przygotowane są z największą starannością i precyzją.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Ciężko w dzisiejszych czasach jest się wyróżnić na tle tysiąca firm działających w tej samej branży, ale moją mocną stroną napewno jest kilkuletnie doświadczenie oraz szczerość.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zajmuję się przygotowaniem wszelkiego rodzaju dodatków, które przy danej okazji mogą tworzyć klimat i stają się elementem dekoracji. Przygotowuję dekoracje wszelkiego rodzaju od nagrobnych przez komunijne, weselne, świątecze, aż po architelturę i aranżację wnętrz mieszkalnych i uzyteczności publicznej.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Każdy kosztorys jest ustalany indywidualnie dla klienta. Ostateczna cena uzależniona jest głównie od tego jakie i jaką ilość kwiatów i elementów dekoracji Państwo wybiorą. Jeżeli wiem, że decydują się Państwo na kwiaty, które generują już i tak duże koszty, to koszt innych elementów staram się obniżać. Wszystko tak na prawdę zmienia się w zależności od Państwa oczekiwań i funduszy.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Kwiatów sztucznych używam jedynie do wiązanek nagrobnych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

kilkuletnie doświadczenie i działanie na rynku, wykształcenie artstyczne - jestem magistrem sztuki z ukończonymi trzema kierunkami studiów na Akademii Sztuk Pięknych, zdolności manualne i precyzja, poczucie estetyki, szczerość i uczciwość

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Trudne miejsce/ trudna sala są pojęciami które można rozpatrywać pod różnym kątem, np. obsługi, kolorystyki, budowy, itp. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Znalezienie najlepszego wyjścia z sytuacji to kwestia rozmowy i dobrej organizacji pracy z Parą Młodą i obsługą sali.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Pokrowce, drewniany napis LOVE, wszelkiego rodzaju świeczniki, wazoniki, lampeczki, materiały i inne elementy za każdym razem dopasowane do stylu i kolorystyki wesela, ślubu czy innej uroczystości

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Oczywiście że tak. Zawsze jestem otwarta na propozycje ze strony Pary Młodej

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Myślę że ukończenie trzech kierunkó studiów rtystycznych - dyplom magistra sztuki

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Udział w wielu wystawch, wygrywanie konkursów z moimi uczniami szkoły podstawowej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działam od ponad 5 lat. Ale dekoracjami zajmowałam się już kilka lat wcześniej.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każde zlecenie jest oryginalne i inne, w każdym z nich można znaleźć elementy wyróżniające się i dostosowane do konkretnej uroczystości. Jak już pisałam nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Takie zlecania dają wiele możliwości. Niestety w Polsce wciąż jest bardzo mało uroczystości plenerowych, ale poczywiście podejmujemy się tworzenia takich dekoracji.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Wykorzystanie materiałów charakterystycznych dla danej pory roku. Pomoc w doborze dodatków współgrającyh klimatem z otaczajacą aurą.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Niestety nie mamy na razie takiech mozliwości finansowych a przede wszystkim transportowcyh.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Do naszych zadań przed uroczystością należą wszelkiego rodzaju ustalenia z klientem oraz obsługą miejsca wykonywanej dekoracji.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Elementy stałe należące do mnie wracają do magazynu, dekoracje florystyczne i przedmioty Pary Młodej wracaja do pary Młodej. Dekoracje ściągne są po weselu lub poprawinach. Dzień w którym demonotowane są elementy zależy od sali na której odbywa się wesele.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jest to sprawa bardzo indywidualna. Ilość spotkań, maili i ustaleń zależy od oczekiwań i potrzeb Pary Młodej. Są osoby z którymi wszystko omówię na jednym spotkaniu, a są też Pary Młode, które potrzebują ciągłego kontaktu i rozmów do samego dnia uroczystości. Ja zawsze staram się dopasować do oczekiwań klienta. Nie ukrywam jednka, że czasem w sezonie i natłoku spraw i Par Młodych nie ma możliwości błyskawicznego odpowiadania na wiadomości.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl w sezonie ślubnym musi być przede wszystkim świetnie zorganizowany i szybki. Zawsze trzeba być przygotowanym na niespodziewane okoliczności.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście że tak. Należy jednak pamietać że są granice rozsądku;)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przy pierwszych rozmowach i ustaleniach satram się zadawać pytania które ułatwią mi poznanie stylu Pary Młodej. Próbuję inspirować klienta zdjęciami swoich dekoracji, ale również rozwiązań znalezionych w internecie. Wspólny wypad na salę weselną albo do kościoła jest świetnym rozwiązaniem. Pomaga w uruchomieniu wyobraźni.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jest to bardzo często spotykane zajwisko, można powiedzieć że to normalna sprawa. Każdy ma prawno do zmiany zdania szczególnie jeżeli chodzi o najważniejszy dzień w życiu. W takij sytuacji jeżeli jest możliwość to oczywiście podejmuję się wyzwania. Jeżeli zmiana jest "na gorsze" to najpiew staram się wytłumaczyć i przekonać Parę Młodą, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Przy wszelkiego rodzaju zmianach należy opoinformować klinetna czy wiąże się to ze wzrostme albo spadkiem kosztów tak, żeby sytuacja przy rozliczaniu była jasna dla każdej ze stron.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Sytuacje ekstremalne zdarzają się niemal przy każdej okazji, szczególnie jeżeli chodzi o ślub czy wesele. Gaszenia pożarów było wiele, ale z najciekawszych, które przychodzą mi do głowy to bukiet ślubny tworzony z resztek kwiatów znalezionych w samochodzie w sytuacji gdy Panna Młoda zapomniała właściwego bukietu z domu;) Zmienianie tablicy usadzenia gości i winietek w dniu wesela. Zmiana dekoracji kościoła w ciagu 10 min, dla Pary Młodej przed którą był inny ślub.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu potrzebny jest głównie do rozliczenia i przekazania sobie elementów które w szale przygotowań znalazły się w niewłaściwych miejscach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Wesele na 180 osób w sali gimnastyczna w przy małej wiejskiej szkole

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Od dziecka interesowałam się ogrodnictwem. Moja mama z zawodu jest ogrodnikiem i florystką, zaraziła mnie swoimi pasjami. Ukończyłam studia na Akademii Sztuk Pięknych i od kiedy tylko pamiętam rozwijam swoje zdolności manualne oraz poczucie estetyki. Uważam, że jest to niezmiernie ważne w pracy dekoratora.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Największą satysfakcję i przyjemność czuję kiedy wychodzę z sali i wiem, że zrobiłam wszytsko co w mojej mocy i na co pozwolił mi czas. Nabardziej lubię patrzeć na radość osób które spotykają się ze mną po uroczystości albo dzwonią z podziękowaniami. Wspaniałe jest spotykanie i wpsółpraca z rożnymi charakterami, które za każdym razem pozwalają na inny zakres działań.

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Cieżko jest wyróżnić jedną. Tak na prawdę, każda jest inna i wyjatkowa. Wiąże się z ogromnymi emocjami nie tylko ze strony Pary Młodej ale również i mojej. Każde zlecenie dostarcza mi ogromnej dawki adrenaliny. Moge tylko napisać, że nie miałam jeszcze Pary Młodej która byłaby niezadowolona z wykonanych przeze mnie dekoracji i to jest hcyba największy powód do dumy.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Starm się dospasować do stylu jaki preferuje Para Młoda. Dekoracje powinny pasować przede wszstkim do sali w której będzie wesele. Zawsze staram się to wytłumaczyć Parze Młodej. Jestem osobą szczerą i jeżeli uważam, że coś nie będzie pasowało do danego miejsca to zwrócę od razu na to uwagę. Oczywiście są to tylko moje sugestie i wskazówki, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Pary Młodej.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Cięzko jest zdecydować się na jedną cechę. Moim zdaniem najważniejsze to: cierpliwość, wyrozumiałość, uczciwość i precyzja

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Roy Lichtenstein, Andy Warhol, Magdalena Abakanowicz

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Zazwyczaj sięgam do gazet, książek, internetu oraz staram się obserwować pracę innych osób.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szkolimy, czytamy, oglądamy, rozmawiamy, tak na prawdę każde nowe zlecenie jest powodem do rozwoju swoich umiejętności.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jeżeli nie ma ograniczenia ilościowego i wagowego, to zabrałabym wszystko co mam. Każda moja rzecz jest potrzebna albo przyda się za jakiś czas;)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Wykorzystanie jak największej ilości elementów ekologicznych. Zastępowanie sztucznych tworzyw materiałami naturalnymi oraz wielorazowego użutku.

Nasze pasje.

Moja największą pasją przez wiele lat był hokej na lodzie. Teraz głównie jest to architektura wnętrz.

Ciekawostki na nasz temat.

Mam 158 cm wzrostu, ale w małym ciele wielki duch ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiony film to "Jutro będzie niebo", książka "Hygge. Duńska sztuka szcęścia", serial "Orange is the new black".

liczba odwiedzin: 4867

Popularne miasta w okolicy