Zobacz zdjęcia (18)
Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów, Rzgów - zdjęcie 1
Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów, Rzgów - zdjęcie 2 Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów, Rzgów - zdjęcie 3 Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów, Rzgów - zdjęcie 4 Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów, Rzgów - zdjęcie 5
Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów, Rzgów - zdjęcie 6
1 / 18

Nat - Photo&Media - z miłości do wyjątkowych momentów id:51574

od 1700 do 2800 zł / dzień
Rzgów, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
512-796...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Nazywam się Natalia i jestem fotografem z wyboru. Od zawsze fascynowały mnie emocje i niepowtarzalność danej chwili. Drobne gesty, spojrzenia, ta jedna niespodziewana łza, wasze uśmiechy i masa emocji. To sprawiło, że 6 lat temu postanowiłam złapać za aparat i pomagać ludziom zapisywać te wyjątkowe chwile, a teraz chcę pomóc również Wam.

Tworzę klimatyczne fotografie w delikatnych kolorach których najważniejszą częścią jesteście Wy i wasze emocje. Do każdej mojej pary podchodzę w sposób indywidualny tak aby była w 100% zadowolona z każdego elementu współpracy zaczynając od pierwszego spotkania a na oddaniu materiału kończąc, dlatego też każdy pakiet i umowę wspólnie dostosowujemy do Waszych wymagań i potrzeb. Zawsze staram się Was jak najlepiej poznać i wprowadzić fajną koleżeńską atmosferę na luzie tak abyście w tym wyjątkowym dniu czuli się bardziej komfortowo i byli chociaż mniej zestresowani. Jeśli chcecie poznać opinie osób z którymi pracowałam zapraszam Was na mój profil na Facebooku i Instagramie oraz do opinii Google.

Sama doskonale wiem jak dużo czasu pochłania organizacja wesela i jak ciężko znaleźć chwilę dla siebie dlatego do każdego pakietu ślubnego oferuje wspólną sesje narzeczeńską gratis. Taka sesja nie tylko będzie piękną pamiątką i przypomnieniem tego cudownego okresu ale przede wszystkim będzie idealną chwilą do wzięcia oddechu i spędzenia fajnego czasu wspólnie. W mojej ofercie znajdziecie również najwyższej jakości dodatki takie jak albumy, fotoksiążki, fotoobrazy i wiele innych z czego każdy podlega pełnej personalizacji według Waszego uznania.

Aby poznać podstawową ofertę zajrzyj do zakładki "cennik"

Z miłą chęcią się z Wami spotkam abyście mogli opowiedzieć mi więcej o swoim wymarzonym dniu. W razie pytań nie bójce się i piszcie śmiało!
Do zobaczenia
Natalia

Oferta Natalia Kubas - usługi fotograficzno-marketingowe

Reportaż ślubny

od 1700 do 2800zł/ dzień

- fotoreportaż z przygotowań, uroczystości zaślubin oraz zabawy weselnej z oczepinami do godziny 1:30
- minimum 400 zdjęć w formie elektronicznej poddanych autorskiej obróbce
- prywatną galerie online zabezpieczonej hasłem
- 50 zdjęć wywołanych w formacie 13x18 lub 10x15
- eleganckie pudełko na zdjęcia wraz z pendrivem
- mini plener w dniu ślubu
- sesja narzeczeńska - GRATIS

Dodatkowo oferuje:
- plener ślubny innego dnia minimum 40 zdjęć - 500zł
- poprawiny do 4h - 500 zł
- personalizowane fotoksiążki, fotoobrazy, fotokartki, różne rodzaje albumów i albumików - od 250 zł (cena zależy od wybranego modelu)
- dodatkowe odbitki - od 40 zł
- zdjęcia na wieczorze panieńskim - 400zł
- rabat -15% na każdą następną usługę okolicznościową np. chrzciny, komunia, urodziny itp.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W Waszym wyjątkowym dniu towarzyszę Wam od początku przygotowań Panny Młodej do godziny 01:30.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera reportaż obejmujący przygotowania, ceremonię oraz wesele do godziny 01:30. 50 wywołanych zdjęć z pendrivem w stylowym etui oraz indywidualną galerie online zabezpieczoną hasłem. Do każdej naszej oferty w gratisie otrzymujecie sesje narzeczeńską, która pozwala nam się lepiej poznać co owocuje potem mniejszym stresem podczas wesela.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Swoje pierwsze kroki w fotografii stawiałam jeszcze w gimnazjum. Z czasem kiedy zauważyłam, że fotografia pozwala mi pokazywać rzeczy które nie zawsze są w zasięgu naszego wzroku przerodziło się to w miłość i pasje którą z czasem zmieniłam w zawód.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Od zawsze pracuje w pojedynkę. Jest to dla mnie najbardziej komfortowa forma pracy która pozwala mi w pełni skupić się na wykonywanym zleceniu a przede wszystkim na Was.

Jak ubieramy się na wesele?

Moim mottem jest wygodna elegancja. Zawsze staram się ubierać stosownie do okazji i wybierać neutralne nie rzucające się w oczy kolory. Najczęściej jest to zestaw spodnie-koszula-marynarka.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia w formie cyfrowej dostajecie poprzez link do Waszej prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Takie rozwiązanie pozwala Wam swobodnie dzielić się z bliskimi tymi chwilami poprzez wysłanie im linku oraz ułatwia późniejszy wybór zdjęć do albumu/odbitek. Taka galeria aktywna jest przez rok, na życzenie, z możliwością późniejszego przedłużenia.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy materiał w formie cyfrowej wynosi standardowo do 3 miesięcy od daty ślubu lub daty sesji plenerowej. Późniejsze oczekiwanie na album, odbitki i inne foto produkty zależy od wielu czynników i zazwyczaj trwa do miesiąca.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, ukończyłam kurs liturgiczny i posiadam legitymacje uprawniającą mnie do fotografowania podczas celebracji liturgicznych wydawaną przez Kurie Metropolitalną Łódzką.

Opinie Natalia Kubas - usługi fotograficzno-marketingowe (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Natalia Kubas - usługi fotograficzno-marketingowe

Nazwa firmy: Natalia Kubas - usługi fotograficzno-marketingowe
NIP: 7282855904
Imię i nazwisko: Natalia Kubas
Adres: Rzgów, ul. Lucerniana 76, 95-030, woj. łódzkie
512-796...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 497
Zadzwoń
512-796...
Napisz

Popularne miasta w okolicy