Natalia Junik-Cymbała

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
695-966...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Fotografuję miłość we wszelkich odsłonach. Jestem miłośniczką drobnych, niepozornych gestów, spojrzeń pełnych czułości, spontanicznych uśmiechów i emocji. Uwielbiam polować na detale z Waszego życia, wprowadzające pewną dozę ciepła i czułości w historie, które tworzę o Was i dla Was. Moją największą pasją jest zatrzymywanie
ułamków niepowtarzalnych, pięknych chwil na stopklatkach. Fotografia ślubna to moja ogromna pasja. Uwielbiam fotografować ludzi - ich naturalność, niewymuszone emocje, subtelność, niebanalną codzienność. Pracuję bardzo naturalnie, wyłapując magiczne momenty, drobne gesty, wymowne spojrzenia - dzięki temu Wasza historia jest bardzo indywidualna, niepowtarzalna. Lubię niespieszne, emocjonalne śluby otoczone pięknem przyrody i te szalone, z wyjątkowymi pomysłami. Najważniejsze by były takie Wasze i dla Was.

Jest mi szalenie miło, że trafiliście właśnie do mnie. Mam ogromną nadzieję, że filozofia mojej pracy jest bliska Waszym sercom. Zaufajcie Mi i dajcie się poprowadzić. Będzie mi miło gościć w świecie Waszej miłości.

Z miłością,
N.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Moody Photography - Natalia Junik-Cymbała
NIP: 8871786143
Imię i nazwisko: Natalia Junik-Cymbała
Adres: Ząbkowice Śląskie, Jaworek 31k, 57-200, woj. dolnośląskie
695-966...
liczba odwiedzin: 1343
Zadzwoń
695-966...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ząbkowice Śląskie

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy