Zobacz zdjęcia (14)
Natalia Krippendorf, Gdańsk - zdjęcie 1
Natalia Krippendorf, Gdańsk - zdjęcie 2 Natalia Krippendorf, Gdańsk - zdjęcie 3 Natalia Krippendorf, Gdańsk - zdjęcie 4 Natalia Krippendorf, Gdańsk - zdjęcie 5
Natalia Krippendorf, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 14

Natalia Krippendorf id:56184

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
662-880...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Natalia Krippendorf i jestem wedding plannerką. Dla mnie, każdy ślub to unikalna historia, pełna emocji, szczęścia i niepowtarzalnej atmosfery. Uwielbiam każdy element tego wyjątkowego dnia - od delikatnych kwiatów w bukiecie panny młodej, przez elegancko ułożone talerze na stole, aż po wzruszenie na twarzach gości podczas pierwszego tańca.
Kocham piękne wystroje, eleganckie dekoracje i oryginalne pomysły. Ale przede wszystkim kocham ludzi i ich historie. Dlatego zawsze staram się poznać moje pary, ich marzenia i oczekiwania, aby móc stworzyć dla nich ślub, który będzie idealnie do nich pasował.

Moją misją jest tworzenie harmonii - harmonii między Waszymi marzeniami a, harmonii między całością a detalem, harmonii, która sprawia, że Wasz dzień staje się najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Wiedzę zdobywałam w najlepszych agencjach ślubnych w Polsce. Nieustannie się rozwijam i badam nowe trendy na rynku ślubnym, bo pragnę aby usługi, które oferuję były zawsze na jak najwyższym poziomie.
doskonale radzę sobie ze stresem i pracą pod presją czasu, co w tym zawodzie jest bardzo pomocne. Satysfakcja młodych par to mój sukces.

podczas całego procesu organizacji szczególną uwagę przykładam do tego, aby każda para młoda była traktowana wyjątkowo i czuła się zaopiekowana.

Często narzeczeni nie wiedzą od tego właściwie zacząć przygotowania, popełniając po drodze szereg błędów, które powodują frustracje i niepotrzebny stres. Nie jest to nic dziwnego- typowa młoda para nie ma doświadczenia w planowaniu tego typu uroczystości.


więc jeśli:

- zaręczyliście się i nie wiecie od czego zacząć przygotowania do tej pięknej podróży,

- nie macie zbyt wiele wolnego czasu,

- nie macie pomysłu na to jak chcielibyście aby wyglądał Wasz ślub

- mieszkacie za granicą


a może lubicie gdy wszystko zorganizowane z najwyższą starannością

świetnie trafiliście!.

chętnie zdejmę z Was ciężar pilnowania aby wszystko przebiegło tak, jak sobie to wymarzyliście a Wy będziecie mogli odetchnąć i celebrować Waszą cudowną, wieczną miłość.

Jestem tu dla Was, aby pomóc Wam w tym wyjątkowym czasie. Skontaktujcie się ze mną, a razem stworzymy dzień, który będzie idealnym początkiem Waszej wspólnej drogi.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Natalia Krippendorf
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
662-880...
liczba odwiedzin: 32
Zadzwoń
662-880...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie