Natalia Zięba Fotografia

Gdańsk, pomorskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
502-663...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

O nas

Gotowi na podróż, gdzie obrazy stają się mostem między teraźniejszością a wiecznością?

Złapię dla Was magię chwil, stworząc nie tylko obrazy, lecz prawdziwe dzieła sztuki. Pozwólcie mi być częścią Waszej historii i razem z Wami stworzyć niezapomnianą podróż przez Wasz wyjątkowy dzień – dzień, który zatrzymam w kadrze na zawsze.
Jako doświadczona fotografka ślubna, pragnę wraz z Wami stworzyć opowieść pełną emocji, radości i miłości. Moje zdjęcia są jak podróż w czasie, przenoszące Was do najpiękniejszych chwil tego wyjątkowego dnia, w pełni magii i autentyczności. Każdy ujęcie, każdy kadr to starannie skomponowany fragment Waszej historii, który będziecie chcieli przeżywać na nowo przez lata. Połączmy siły, aby stworzyć niezapomniany album Waszych wspomnień, pełen uścisków, gestów, uśmiechów i wzruszeń. Gotowi na podróż, której efektem będą galerie ujęć, opowiadające Waszą jedyną w swoim rodzaju miłosną historię?

Odkryjmy wspólnie sztukę tworzenia nieuchwytnych momentów, które stają się trwałymi wspomnieniami Waszego ślubu.

U mnie znajdziecie:
• Pełen reportaż ślubny, od przygotowań po oczepin - uchwytujący każdy istotny moment wydarzenia
• Mniejsze reportaże, idealne na ceremonię lub kolację ślubną
• Elastyczne pakiety cenowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej Pary Młodej.
• Zdjęcia w ilości od 150 do 1000, zależnie od wybranego pakietu, gwarantujące kompleksową dokumentację
• Mini sesję ślubna w dniu uroczystości oraz sesja poślubna w wybranym miejscu w Polsce lub Europie
• Galerię online z dedykowanym linkiem, umożliwiającym łatwe udostępnianie fotografii gościom
• Fotografie przekazane na pendrive, zapewniające trwałe przechowywanie wspomnień
• Dostępne albumy i odbitki ślubne, abyście mogli cieszyć się fizycznymi kopiami Waszych ulubionych ujęć
• Dojazd w dowolne miejsce w Polsce lub Europie, aby być z Wami tam, gdzie marzycie powiedzieć sobie sakramentalne "tak"
• Vouchery prezentowe w atrakcyjnej cenie, idealne dla rodziców i bliskich
• Możliwość podpisania umowy online, ułatwiający cały proces organizacyjny
• Profesjonalne wsparcie w organizacji harmonogramu oraz obsługę, abyście mogli skoncentrować się na chwilach, a ja na ich uwiecznianiu
• Piękne zdjęcia ślubne i poślubne w kolorze oraz czerni i bieli, podkreślające różne aspekty Waszego wyjątkowego dnia.
• Terminy na rok 2024 i 2025, abyście mogli zabezpieczyć swoją datę w kalendarzu już teraz.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kładę nacisk na autentyczność i emocje. Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, która pozwala mi uchwycić niepowtarzalne chwile Pary Młodej. Moje podejście opiera się na delikatności i wrażliwości, dbając o to, by każde zdjęcie było nie tylko estetyczne, lecz przede wszystkim oddawało głęboką esencję Waszej miłości. Każda sesja to dla mnie wyjątkowa podróż w świat Waszych uczuć, a rezultaty są dla Was nie tylko zdjęciami, ale drogocennymi wspomnieniami, które pozostaną z Wami na zawsze.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się autentycznością, pasją oraz romantyzmem. To pełne zaangażowania oddanie się sztuce uwieczniania chwil. Stawiam na indywidualne podejście do każdej pary, starając się nie tylko rejestrować obrazy, lecz przede wszystkim emocje. Moja fotografia ślubna to zarówno kreatywne kadry, ale także sposób na ukazanie prawdziwej historii miłości. Każdy moment, każde spojrzenie, staram się uchwycić w sposób subtelny i piękny.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Ukończyłam wzorowo Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Intermedia, w specjaliści Fotografia. Moje fotografie ukazały się na wielu wystawach, min. w Gdańsku, w Krakowie i Pradze, jak i w wielu magazynach polskich i zagranicznych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracuję od przygotowań do oczepin. Każdy pakiet dostosowuję indywidualnie, dzięki temu mogę być z Wami zarówno cały ślubny dzień, jak i w kluczowych momentach Waszego dnia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja najpopularniejsza oferta obejmuje pełen dzień ślubu, zaczynając od przygotowań, ceremonii, aż po uroczystość weselną. W ramach pakietu otrzymujecie profesjonalną sesję fotograficzną w dniu ślubu, która uchwyca nie tylko zewnętrzną piękność, lecz także głębokie emocje. Do standardowego pakietu wliczona jest liczba godzin pracy zgodnie z ustalonym harmonogramem, a także starannie obróbka każdego zdjęcia, by spełniało najwyższe standardy estetyczne. W efekcie końcowym otrzymujecie gotowe pliki cyfrowe, z możliwością dodatkowych opcji, takich jak albumy ślubne czy wydruki fotografii. Moja oferta jest dostosowana do potrzeb par pragnących zachować niezapomniane chwile z ceremonii ślubnej w profesjonalny i piękny sposób.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja fascynacja fotografią rozpoczęła się w wieku 14 lat, gdy po raz pierwszy sięgnęłam po aparat analogowy. To magiczne urządzenie stało się moim nieodłącznym towarzyszem, a fascynacja sztuką fotografii zaczęła kształtować moje spojrzenie na świat. Podczas liceum plastycznego oraz studiów na Akademii Sztuk Pięknych, nie rozstawałam się z aparatem. To były lata intensywnego rozwijania umiejętności, eksperymentowania z różnymi technikami oraz odkrywania możliwości, jakie kryje w sobie sztuka fotografii. To właśnie tam, w środowisku artystycznym, pogłębiałam swoją pasję i zdobywałam doświadczenie, które stanowi fundament mojej dzisiejszej pracy jako fotografki.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zdobywam doświadczenie w branży ślubnej od kilku lat, stale poszerzając swoje umiejętności i podążając za nowinkami w dziedzinie fotografii ślubnej. Każdy ślub to dla mnie nie tylko okazja do uwiecznienia wyjątkowych chwil, ale także możliwość rozwoju i doskonalenia mojego rzemiosła. Dążę do tego, aby moje prace były nie tylko pełne pasji i zaangażowania, ale także odzwierciedlały najnowsze trendy oraz wysokie standardy jakości, aby każda para mogła cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami na lata.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, co kocham najbardziej w mojej pracy, to możliwość uchwycenia emocji, uczuć i miłości w kadrze. Każdy ślub to dla mnie unikalna opowieść, pełna wzruszeń, radości i niepowtarzalnych momentów. Przyglądam się ludziom w jednym z najważniejszych dni ich życia, łapiąc subtelne gesty, uśmiechy, spojrzenia pełne miłości. To nie tylko praca, ale także przywilej być świadkiem i twórcą tych wyjątkowych chwil. To możliwość połączenia sztuki z życiem, czyniąc każdą sesję ślubną niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla mnie, jak i dla par, których historie mam zaszczyt uchwycić.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Używam profesjonalnego sprzętu renomowanych marek, w tym aparatów cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, różnorodnych obiektywów dostosowanych do różnych sytuacji fotograficznych oraz specjalistycznego sprzętu do obróbki i edycji zdjęć. Dzięki temu mogę zapewnić najwyższą jakość i estetykę końcowych produktów fotograficznych dla moich klientów.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się podczas studiów, a od niedawna pragnę, aby ta pasja powróciła, inspirując nowe projekty własne i tworząc krótkie filmy

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne odgrywa kluczową rolę w pracy fotografa z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, tak jak profesjonalne aparaty i obiektywy, umożliwiają precyzyjne uchwycenie każdego detalu, co przekłada się na jakość końcowego produktu. Dodatkowo, specjalistyczny sprzęt do obróbki i edycji zdjęć pozwala na stworzenie estetycznych i profesjonalnych efektów.

Ponadto, odpowiednie zaplecze techniczne wpływa na elastyczność w pracy fotografki, umożliwiając dostosowanie się do różnorodnych warunków i sytuacji podczas sesji. To z kolei przekłada się na zdolność dostosowywania się do indywidualnych potrzeb klientów oraz tworzenie różnorodnych i kreatywnych prac.

Wreszcie, zaawansowany sprzęt techniczny pozwala na skuteczne radzenie sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi, co jest kluczowe szczególnie podczas sesji ślubnych, gdzie atmosfera bywa zmienna. W sumie, odpowiednie zaplecze techniczne jest kluczowe dla osiągnięcia najwyższej jakości i profesjonalizmu w dziedzinie fotografii.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W trakcie realizacji moich usług stawiam na profesjonalizm, kreatywność i indywidualne podejście. Jako fotograf ślubny, moja praca opiera się na osobistym zaangażowaniu, wyczuciu emocji i dbałości o detale. Wykorzystuję znajomości w branży, aby zadbać o wysoki poziom usługi.

Moja współpraca z filmowcami jest fascynującym aspektem mojej pracy, który otwiera nowe możliwości artystyczne i kreatywne. Współpraca z profesjonalistami branży filmowej umożliwia stworzenie kompleksowego i zindywidualizowanego podejścia do dokumentowania wyjątkowych chwil.

Jak ubieramy się na wesele?

Jako fotograf na profesjonalnej sesji ślubnej ubieram się w sposób elegancki, utrzymujący pewien poziom formalności, ale jednocześnie nie wybijający się zbytnio na tle gości czy samej pary młodej - klasyczny strój biznesowy, zawierający neutralne kolory, takie jak czarny, granatowy, szary czy beżowy, są często przeze mnie wybierane, ponieważ sprawiają, że jako fotograf jestem dyskretna i harmonijna w otoczeniu. Ważne jest, aby mój strój był wygodny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jako fotograf często muszę poruszać się sprawnie, uchwytując kluczowe chwile.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe realizacje udostępniam za pomocą dedykowanych platform online, zapewniając dostęp do wysokiej jakości materiałów poprzez bezpieczne linki, które mogą być łatwo udostępniane gościom z całego świata.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniam w wygodny i nowoczesny sposób, korzystając z dedykowanej galerii online. Po zakończeniu procesu edycji, otrzymasz link do prywatnej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia w pełnej jakości. To wygodne rozwiązanie umożliwiające dostęp do fotografii z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu linkowi, możesz łatwo podzielić się galerią z gośćmi, bez względu na ich lokalizację. Każdy zaproszony może przeglądać i pobierać ulubione zdjęcia, co sprawia, że dzielenie się pięknem tego wyjątkowego dnia staje się łatwe i dostępne dla wszystkich.

Galeria online jest responsywna, co oznacza, że możesz z łatwością przeglądać zdjęcia zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie. Dzięki temu każdy z gości może cieszyć się zdjęciami na swoim ulubionym urządzeniu, z dowolnego miejsca i o każdej porze. To praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że udostępnianie i przeglądanie wspomnień staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowo, czas oczekiwania na gotowe materiały może wynosić od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od skali zlecenia. Dobrym pomysłem jest przed sesją ślubną omówienie ze mną planu dostarczania zdjęć oraz uzgodnienie terminów, abym mogła mieć pewność co do harmonogramu dostarczenia materiałów.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, naturalnie posiadam legitymację liturgiczną, która uprawnia mnie do fotografowania w kościele. Dzięki tej legitymacji respektuję wszelkie normy i zasady obowiązujące w miejscach sakralnych, działając z pełnym szacunkiem dla liturgii i przestrzegając wszelkich norm etycznych i duchowych związanych ze świątynią

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Obecnie nie posiadam świadectwa kwalifikacji obsługi drona. Jednakże, aktywnie poszerzam swoje kwalifikacje i rozwijam się w tej dziedzinie, aby lepiej obsługiwać nowoczesne technologie w ramach mojej pracy fotograficznej. Świadomość znaczenia dronów w branży fotograficznej motywuje mnie do zdobywania odpowiednich umiejętności i certyfikatów, aby móc oferować jeszcze bardziej wszechstronne i innowacyjne usługi w przyszłości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla mnie "idealne zdjęcie" to nie tylko doskonała kompozycja, świetne światło i precyzyjne uchwycenie szczegółów. To przede wszystkim obraz, który przenosi widza do chwili, uchwytnej emocji, momentu, który wywołuje wspomnienia lub wywołuje głębokie uczucia. Idealne zdjęcie to dla mnie harmonia estetyczna i emocjonalna, której celem jest nie tylko pokazanie rzeczywistości, ale również przekazanie historii i Waszych uczuć związanych z danym momentem.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Jako fotograf ślubny, trudno byłoby wybrać jeden konkretny etap ślubu czy wesela, ponieważ każdy z nich niesie ze sobą unikalne i cenne chwile. Jednakże, często to momenty przedślubne, zwłaszcza podczas przygotowań pary młodej, stanowią dla mnie inspirujący etap. To wtedy panuje atmosfera emocji, napięcia, radości, a także intymności. Uchwytywanie tych chwil przed ceremonią to nie tylko dokumentowanie zewnętrznej piękności, ale także oddanie głębokich uczuć i unikalności danego dnia.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, oczywiście! Mam duże doświadczenie w fotografii za granicą - fotografowałam ślub i rodziny w Portugalii, Grecji, w Toskanii, czy Rzymie i jestem gotowa podejmować wyzwania związane z sesjami plenerowymi w różnych miejscach. Posługuję się językiem angielskim, co ułatwia komunikację zarówno z parami młodymi, jak i z innymi dostawcami usług ślubnych. Znając wiele fascynujących miejsc plenerowych, jestem w stanie doradzić lub dostosować się do Państwa wyboru lokalizacji, aby stworzyć wyjątkowe kadry.

Jestem otwarta na nowe doświadczenia i gotowa dostosować się do indywidualnych potrzeb oraz pomysłów klientów. Chętnie podejmuję się różnorodnych wyzwań, by każda sesja była nie tylko profesjonalna, ale także wyjątkowa i dostosowana do Państwa osobistych oczekiwań.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Miejsca wybierane na sesje plenerowe przez Pary Młode różnią się w zależności od ich indywidualnych upodobań, lokalizacji ślubu oraz własnych doświadczeń i historii. Jednakże, istnieje kilka popularnych kategorii miejsc, które cieszą się dużą popularnością, np. plaże, stare miasta, gaje oliwne, zabytkowe miejsca, klify, łąki i parki narodowe.
W tych różnorodnych miejscach, które wybierają Pary Młode na sesje plenerowe, znajduję niekończące się źródło inspiracji.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Doświadczenie sesji na klifach w Portugalii było niezwykłym i inspirującym momentem w mojej karierze fotograficznej. Malownicze klify, ocean w tle i unikalna atmosfera tego miejsca stworzyły niepowtarzalne tło dla sesji, której rezultaty były równie wyjątkowe co samo otoczenie.

Jeśli chodzi o nietypowe miejsca, z radością fotografowałam parę zarówno w luksusowym pokoju hotelowym, gdzie elegancja spotyka się z intymnością, jak i w dynamicznym parku rozrywki, gdzie radość i spontaniczność przekładają się na energetyczne kadry. Sesje na targu owocowym natomiast dostarczyły nie tylko kolorów, ale także oryginalnego kontekstu, tworząc nietuzinkowe i pełne życia zdjęcia.

Zawsze jestem gotowa na nowe wyzwania i różnorodność miejsc, które odwiedziłam, tylko potwierdza, że każde z nich kryje w sobie potencjał do stworzenia unikalnych i pięknych fotografii, które oddają charakter pary i ich historię.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl mojej pracy to połączenie otwartości, empatii i profesjonalizmu. Jako fotograf ślubny, nie tylko uchwycam chwile, ale także staram się stworzyć atmosferę, w której para młoda czuje się swobodnie i komfortowo. Jestem otwarta na Wasze pomysły i potrzeby, zawsze gotowa pomóc w znalezieniu najlepszych gestów i poz do stworzenia autentycznych i pełnych emocji kadry.

Podczas sesji stawiam na luźną atmosferę i zabawę, co sprawia, że para może być sobą i nie martwić się, że zdjęcia wyjdą sztywno. W mojej pracy ważna jest radość i naturalność, dlatego też staram się, aby każda sesja była nie tylko profesjonalnym doświadczeniem, ale także przyjemnym momentem, który pozostaje w pamięci jako część wyjątkowego dnia ślubu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Po pierwsze, dodaj odrobinę kreatywności, umożliwiając swoim gościom uczestnictwo w tworzeniu niezapomnianych wspomnień. Organizuj interaktywne stacje, gdzie każdy może sfotografować się z zabawnymi rekwizytami lub zostawić słodkie życzenia dla Młodej Pary.

Połącz to z nutką rytmu, umieszczając na parkiecie strefę taneczną pełną energii i różnorodnych utworów muzycznych, które zadowolą każdy gust muzyczny. Aby dodać pikanterii, dołóż odrobinę konkurencji w postaci zabawnych konkursów czy quizów, które zintegrują wszystkich gości i sprawią, że atmosfera stanie się jeszcze bardziej wesoła.

Nie zapomnij także o subtelnej nutce romantyzmu – stwórzmy strefę relaksu, gdzie goście mogą zanurzyć się w atmosferze miłości, korzystając z uroków pięknie udekorowanej strefy chilloutu.

W rezultacie przepis na zabawę na weselu to mieszanka kreatywności, dobrej muzyki, rytmu tańca, zdrowej rywalizacji i romantycznych akcentów, dzięki którym każdy gość poczuje się częścią niezwykłego święta Waszej miłości.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem polskim i angielskim, co umożliwia mi skuteczną komunikację z parą młodą oraz wszystkimi uczestnikami ceremonii ślubnej. Ponadto, posiadam podstawową znajomość języka ukraińskiego, co może być pomocne w przypadku pracy z parami o różnych kulturowych tłach. Oprócz tego, znam podstawy języka włoskiego oraz hiszpańskiego.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Jako fotograf ślubny, moją główną inspiracją i wzorem do naśladowania są artyści, którzy potrafią nie tylko uchwycić chwile, ale także przekazać głębokie emocje i historie za pomocą swojej sztuki. Podziwiam twórców, którzy posługują się światłem, kolorem i kompozycją, aby stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki, które trwale pozostają w pamięci i sercach ludzi.

Jednak równie ważną inspiracją są dla mnie same pary młode. Każda z nich ma swoją niepowtarzalną historię, wyjątkowe połączenie i unikalny sposób wyrażania miłości. To właśnie ich autentyczność i emocje stanowią fundament mojej pracy. Staram się wzorować na tej szczerości, by również moje zdjęcia były pełne prawdziwych chwil, które będą cenne dla moich klientów przez wiele lat.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jestem elastyczna i otwarta na spersonalizowanie usługi zgodnie z Waszymi życzeniami. Każda para ma swoje unikalne oczekiwania i pomysły, dlatego staram się dostosować moje podejście do indywidualnych potrzeb każdej pary młodej. Czy to dotyczy konkretnych lokalizacji, stylu sesji, specjalnych życzeń czy nietypowych pomysłów, jestem gotowa na współpracę, aby sprawić, że Wasze zdjęcia będą odzwierciedleniem Waszej osobowości i wyjątkowości tego dnia.

Chętnie omówię z Wami szczegóły, wysłucham Waszych pomysłów i dostosuję się do Waszych indywidualnych preferencji. Moim celem jest stworzenie dla Was nie tylko fotografii, ale także całego doświadczenia, które będzie pełne radości, emocji i pięknych chwil.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W trudnych warunkach pogodowych, moim celem jest zachowanie profesjonalizmu i elastyczności, aby dostarczyć Wam jak najlepsze zdjęcia pomimo ewentualnych wyzwań. Oto kilka sposobów, w jakie radzę sobie w takich sytuacjach:

- Zawsze przygotowuję plan B, uwzględniając zmienne warunki pogodowe. To może oznaczać zmianę lokalizacji, dostosowanie planu sesji lub szybkie reagowanie na zmienne warunki atmosferyczne.
- Deszcz nie musi oznaczać końca sesji. Wręcz przeciwnie, deszczowa pogoda, czy wiatr tworzą unikalny klimat. Korzystam z parasoli, kropli deszczu czy błyskawicznych momentów, które dodają zdjęciom oryginalności.
- Trudne warunki pogodowe, jak ciemne chmury czy deszcz, potrafią stworzyć interesujące oświetlenie i atmosferę. Staram się wykorzystać te elementy do stworzenia wyjątkowych ujęć.
- Jeśli warunki są naprawdę trudne, proponuję alternatywne pomysły na sesję, np. zdjęcia wewnątrz, w przytulnych kawiarniach czy eleganckich hotelach.
- Mój sprzęt jest dostosowany do różnych warunków pogodowych, co pozwala mi skutecznie pracować nawet w deszczu czy zmiennych temperaturach.

Zawsze staram się zachować pozytywne podejście, zrozumienie dla Waszych ewentualnych obaw oraz skoncentrować się na tym, co sprawia, że Wasz dzień jest wyjątkowy. W końcu, trudne warunki pogodowe mogą również dodatkowo uatrakcyjnić Wasze zdjęcia, nadając im niepowtarzalny charakter.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest przeszkodą, a wręcz wyzwaniem, które traktuję jako okazję do kreatywnego podejścia i eksperymentowania z różnymi technikami fotograficznymi. W moim wyposażeniu znajduje się sprzęt przystosowany do pracy w różnych warunkach oświetleniowych, co pozwala mi uzyskiwać wysokiej jakości zdjęcia nawet w trudnych warunkach.

W sytuacjach ze słabym oświetleniem stosuję odpowiednie ustawienia aparatu, wykorzystuję światło dostępne na miejscu, a także posługuję się dodatkowym oświetleniem, takim jak lampy błyskowe czy lampy studyjne, aby uzyskać pożądane efekty. Staram się również korzystać z naturalnego oświetlenia, gdy to możliwe, co dodaje zdjęciom autentyczności i ciepła.

Dla mnie słabe oświetlenie to nie tylko techniczne wyzwanie, ale także szansa na stworzenie unikalnych i atmosferycznych fotografii, które oddają charakter danej chwili. W rezultacie, nawet w trudnych warunkach staram się dostarczyć Wam zdjęcia pełne emocji i głębi.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

W fotografii ślubnej obecnie widoczne są trendy związane z podejściem lifestyle, zdjęciami plenerowymi w nietypowych miejscach, minimalistycznym stylem, ujęciami z dronów, fotografią analogową, zdjęciami nocnymi oraz obecnością zwierząt na zdjęciach. Ważne jest, abyście wybrać styl fotografii, który odpowiada Waszym preferencjom i marzeniom.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Nowoczesne filmy ślubne: reportaż, ujęcia z drona, slow-motion, mini filmy - teledyski ślubne.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat i dużo kart pamięci, kilka książek, szkicownik i pamiętnik oraz swoje koty :D

Nasze pasje.

Moje pasje obejmują kolarstwo, piesze wycieczki, fotografię, zainteresowanie naturą oraz zwierzętami. Kolarstwo daje mi aktywność i okazję do zwiedzania, piesze wędrówki i spacery pozwalają odkrywać nowe miejsca, a fotografia jest dla mie sposobem na utrwalanie chwil, momentów z rodziną i przyjaciółmi. Moja miłość do natury i zwierząt sprawia, że czerpię radość z leżenia na trawie i obserwacji otaczającego świata.

Ciekawostki na nasz temat.

Od 17 lat z miłości do zwierząt nie jem mięsa.
Mam dwa koty: Florę i Otto, a marzę o własnej krowie i kozach :D
Uwielbiam książki i filmy SF oraz planszówki o kolonizacji marsa, a także sadzić zioła oraz piec chleby i ciasta (niezły miks)
W gimnazjum znałam wszystkie państwa i ich stolice, po tej umiejętności została mi jedynie chęć poznania wszystkich kultur :p
Opowiadam dowcipy podczas sesji zdjęciowych :p

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ostatnio moje ulubione książki są z gatunków psychologicznych i popularno-naukowych.
Film? Uwielbiam obrazy Wesa Andersona, czy Studia Ghibli

Natalia Zięba Fotografia
Średnia ocen: 4,96 / 5 z 10 opinii
4,96
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data imprezy: 25-02-2023
Gdańsk
Data dodania: 28-03-2024

Natalia nie dość, że podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie to jeszcze jest niesamowicie ciepłą i pozytywną osobą, a efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Już nie możemy doczekać się kolejnej współpracy. Polecam z całego serca!

Natalia
15-04-2024

Dziękuję za spotkanie i przemiłe słowa! Do zobaczenia :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data imprezy: 18-08-2023
Gdańsk
Data dodania: 22-11-2023

Co mnie na początku przyciągnęło do Natalii, to na pewno uczucia i emocje, które widać na jej zdjęciach. Ja i mój mąż czuliśmy się przy Natalii bardzo swobodnie, miała też dużo pomysłów. Gotowe zdjęcia, które dostaliśmy od Natalii, wywołały u nas bardzo pozytywne odczucia i wzruszenie. Jeśli szukacie fotografa, które nie tylko zrobi ładne zdjęcia, ale też uchwyci każdą emocję na zdjęciach-polecam Natalię.

Natalia
28-11-2023

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i zaufanie. To był piękny czas i cieszę się, że mogłam być Waszą fotografką! Dziękuję!

M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-02-2023
Gdynia
Data dodania: 17-11-2023

Natalia zaskoczyła nas na naszym ślubie jako fotograf ceremonii - skromnej, w urzędzie stanu cywilnego. Była 'prezentem ślubnym' od naszych przyjaciół, którzy zafundowali nam piękną pamiątkę w postaci relacji z ceremonii, a także sesji poślubnej. Wszystkie zdjęcia, które Natalia wykonała podczas ślubu stały się przecudowną pamiątką, powrotem do tego dnia, który zwieńczył naszą ponad dziesięcioletnią miłość❤️ Estetyka, dbałość o szczegóły, uchwycenie najważniejszych chwil naszej Rodziny to tylko niektóre z talentów Natalii, która całkowicie oddała się swojej pracy i wykreowała niesamowitą magię miłości. Jej zdjęcia pokazują, że mimo skromnej uroczystości każdy zdolny fotograf jest w stanie uczynić ją piękną i subtelną, godną ślubu kościelnego.
Sesja poślubna zaś to majstersztyk, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Pomysłowość Natalii i Jej otwartość na nowe wyzwania uczyniły z naszej sesji kolejną piękną pamiątkę, która już wkrótce odzdobi ściany naszego domu.
Jeżeli kochacie nadzwyczajny klimat, cudne, spontaniczne ujęcia, lubicie eksperymentować i bawić się w trakcie zdjęć to Natalia jest idealną kandydatką na Waszego fotografa! Gorąco polecam Panią Fotograf! Z tak profesjonalnym podejściem do swojej pracy rzadko kiedy można się spotkać, my jesteśmy ogromnie zadowoleni i jestem pewna że to nie nasze ostatnie spotkanie przed obiektywem!
Polecam, polecam, POLECAM!!! ❤️

Natalia
17-11-2023

Misia! Jestem wzruszona!! Dziękuję za tak piękną opinię i za to, że mogłam być fotografką na Waszym ślubie ❤️ To była przyjemność spotkać się z Wami, a sesja poślubna jest tego zwieńczeniem! Dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2023
Gdańsk
Data dodania: 16-11-2023

Nie możemy być bardziej zadowoleni z pracy Natalii! Jej pasja do detali, profesjonalizm i ciepłe podejście do ludzi sprawiły, że cały czas był przyjemnością. Była pomocna, a goście ją uwielbili za jej pozytywną energię.

Zarówno my jak i goście ciągle zachwycamy się galerią. Zdjęcia są po prostu przepiękne! Natalia złapała każdy detal, każde emocje, tworząc niepowtarzalne wspomnienia, które będziemy cenić przez całe życie. Jej umiejętność uchwycenia magicznych chwil sprawiła, że nasze fotografie są dziełem sztuki.
Dodatkowo, wszystko odbyło się zgodnie z planem, co sprawiło, że cały proces był dla nas bezstresowy.

Gorąco polecamy tę utalentowaną fotografkę każdej przyszłej parze młodej.
Dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę i niezapomniane chwile!

Natalia
20-11-2023

Bardzo dziękuję Wam za piękne słowa i zaufanie! To była wielka przyjemność.

N
Natalia Turło
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 07-10-2023

Cudowniejszej Fotograf nie mogłam sobie wymarzyć 😍 było super

Natalia
19-10-2023

Dziękuję Wam za zaufanie! To był po prostu przepiękny dzień i cieszę się, że miałam szansę go uwiecznić. Ściskam!

R
Róża
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Puck
Data dodania: 05-10-2023

Natalia zauroczyła nas wrażliwością, którą widać na jej fotografiach. Zdziwiła nas jedynie cena jej usług - strasznie tanio! (Natalia, zmień to!) Obawialiśmy się, że to wpłynie na jakość zdjęć, kontakt z fotografem lub inne kwestie. Jak wiadomo, co kosztuje mniej, bywa, że jest gorsze w jakości. Ależ nam teraz głupio, że tak pomyśleliśmy!

Natalia przygotowała dla nas wyjątkową pamiątkę z naszego ślubu. Nasi goście ją baaardzo polubili, miała z nimi świetny kontakt (ba! nawet z naszym czworonożnym dzieckiem!). Czuliśmy się przy niej swobodnie, nie było udawanego pozowania, a jedynie delikatne i potrzebne sugestie, przez co zdjęcia naprawdę oddają klimat tego dnia.

Kontakt z Natalią był przez cały czas bardzo dobry, szybko i sprawnie odpowiadała na nasze pytania, sama o wiele rzeczy dopytywała, jest sumienna i punktualna. I świetnie szyje kombinezon świadkowej przed ślubem!

Przyszła młoda paro, jeżeli to czytasz, nie zastanawiaj się! Podziękujesz nam później! Róża & Krzysiek <3

Natalia
19-10-2023

Bardzo dziękuję za piękne i szczerze słowa. To była przyjemność uczestniczyć w Waszym najpiękniejszym dniu, a przygody z kombinezonem i współpracy z Waszym Gordonem nigdy nie zapomnę. Dziękuję Wam za zaufanie! <3

E
Emilia
5.00
 / 5
Data imprezy: 03-06-2022
Toruń
Data dodania: 12-01-2023

Wszystko przebiegło ekstra! Natalia ma mnóstwo pomysłów. Jest nienachalna ze swoją obecnością na wydarzeniu, naturalnie porusza się w towarzystwie przez co stwarza super warunki do otwarcia się przed aparatem, a nawet zapomnienia o nim. Wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane. Samodzielna i utalentowana, zdjęcia od Natalii po prostu kocham!

Natalia
19-10-2023

Dziękuję z całego serca za piękne i ciepłe słowa! To była przyjemność!

K
Karolina Guilherme
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2021
Gdynia
Data dodania: 31-08-2022

Gorąco polecam Natalie jako fotografa ślubnego. Śledziłam jej prace już od jakiego czasu i jej przepiękne zdjęcia przekonały nas, żeby się z nią skontaktować. Natalia złapała najpiękniejsze momenty z naszego ślubu i kolacji weselnej, a na sesji po ślubie bardzo nam pomogła swoimi pomysłami na pozycje. Mimo, że nie mieliśmy żadnego doświadczenia z sesjami zdjęciowymi, pomoc Natalii sprawiła, że wszystko było naturalne i efekt jest niesamowity! Zdjęcia są PRZEPIĘKNE i pokazują emocje, których nie brakowało. Mamy przepiękną pamiątkę na całe życie. Dziękujemy!

Natalia
19-10-2023

Kochani, dziękuję Wam za ogrom zaufania. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w Waszej wyjątkowej podróży!
Wasz ślub będę wspominać już zawsze, było bajecznie. Mam nadzieję, że będę miała szansę uwiecznienie Was jeszcze nie raz.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Natalia Zięba
NIP: 5993112510
Imię i nazwisko: Natalia Zięba
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
502-663...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2048
Zadzwoń
502-663...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy