Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Niezwykła fotografia ślubna! Plener w Tatrach!, Zakopane - zdjęcie 1
Niezwykła fotografia ślubna! Plener w Tatrach!, Zakopane - zdjęcie 2 Niezwykła fotografia ślubna! Plener w Tatrach!, Zakopane - zdjęcie 3 Niezwykła fotografia ślubna! Plener w Tatrach!, Zakopane - zdjęcie 4 Niezwykła fotografia ślubna! Plener w Tatrach!, Zakopane - zdjęcie 5
1 / 5

Niezwykła fotografia ślubna! Plener w Tatrach! id:13201

Zakopane, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Chcielibyście zatrzymać na dłużej najpiękniejsze momenty najważniejszego dnia w Waszym wspólnym życiu? Chętnie podejmę się tego zadania i z radością będę Wam towarzyszyć od przygotowań, poprzez ceremonię aż do oczepin. Chwile radości chwytać będziemy także podczas pleneru ślubnego, który możemy zrealizować w otoczeniu przepięknej tatrzańskiej przyrody lub w dowolnie wybranym przez was innym miejscu.
Staram się dostrzegać maleńkie gesty, spojrzenia, emocje Wasze oraz Waszych cudownych gości. W fotoreportażu znajdą się wszystkie najważniejsze momenty tego uroczystego dnia.
Mieszkam w Zakopanem i specjalizuję się w plenerach ślubnych w górach. Uwielbiam fotografię górską i jestem laureatką konkursów w tej dziedzinie.
Bardzo dobrze znam Tatry zarówno polskie jak i słowackie, również tereny poza szlakami, wspinam się a zimą przemierzam górskie tereny na skiturach, mój mąż jest przewodnikiem tatrzańskim i instruktorem wspinaczki taternickiej. Możecie więc liczyć na to, że chętnie pomogę Wam wybrać najbardziej optymalne dla was miejsca na sesję ślubną w Tatrach lub w ich pobliżu.

Zapraszam do kontaktu :-)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zakopane, , 34-500, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2551

Popularne miasta w okolicy