Nimfae - Konsultant Ślubny & Dekoracje

6500 zł
Toruń, kujawsko-pomorskie
E-firma umowa na odległość

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Organizacja dnia zaślubin jest jednym z najpiękniejszych, ale i najbardziej czasochłonnych i stresujących...STOP! Zajmiemy się tym, na czym znamy się najlepiej i ZORGANIZUJEMY WASZ ŚLUB! Tymczasem Wy cieszcie się beztroskim czasem narzeczeństwa. Bazując na branżowej wiedzy i doświadczeniu spełnimy Wasze ślubne marzenia.

Poznajmy się! Mam na imię Ania. Z wykształcenia i zamiłowania jestem logistykiem, co przełożyło się również na planowanie najważniejszego dnia dla moich klientów. W 2018 roku ukończyłam szkolenie i uzyskałam certyfikat Wedding Plannera w Akademii Perfect Day. Jednak wszystkiego, co potrzebne w pracy konsultanta ślubnego nauczyły mnie moje pary. Swoją przygodę ze ślubami rozpoczęłam w 2019 roku. Nauczyłam się, że każdy klient jest inny, ma swoje indywidualne wizje, do innych rzeczy przykłada największą wagę...A w tej pracy spotykam się z parą klientów...Każda para niesie mi nowe wyzwania, dzięki czemu nieustannie mogę się rozwijać. Mam nadzieję, że kolejne wyzwania przyniesiecie mi właśnie Wy :) Do zobaczenia!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Najważniejsze przy Tworzeniu naszej oferty są Nasze Pary. Tworzymy ją specjalnie dla Was, dostosowując ją do Waszych potrzeb, marzeń, a także budżetu. Do dyspozycji naszych par pozostaje również bogate zaplecze dekoracyjne. Chcemy również być odpowiedzialni względem środowiska, dlatego staramy się, aby wszystkie materiały były na miarę możliwości biodegradowalne, pozostałości po weselu odpowiednio sortowane, a jeżeli istnieje taka możliwość - wykorzystane ponownie.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpracę rozpoczynany rozmową, poznaniem siebie. Chcę poznać Wasze ślubne marzenia, oczekiwania oraz budżet, aby stworzyć ofertę szytą na Waszą miarę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Swoją uwagę skupiam na Was, na ludziach, a nie tylko na najnowszych trendach i własnym zysku. Jestem autentyczna, szczera i oddaję się moim Parom całym sercem.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Warto zacząć przygotowania przynajmniej rok wcześniej, ale w kryzysowych sytuacjach zrobimy to dla Was nawet w miesiąc.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Oczywiście Pary, które nie dysponują odpowiednią ilością wolnego czasu, ale nie tylko. Jestem przede wszystkim po to, aby wspierać, zatem zapraszam wszystkich, którzy takiego wsparcia (również duchowego) przy organizacji ślubu potrzebują.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Staram się nie wykluczać klientów przez pojęcie minimalnego budżetu. W zakres moich usług wchodzi zarówno kompleksowa organizacja (ok. 5 000 zł), jak i konsultacje ślubne zaczynające się już od 150 zł.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi i możliwości rozwoju. Najpiękniejsza jest dla mnie radość Młodej Pary i jej zadowolenie z efektów mojej pracy.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Znam branżę ślubną, usługodawców, mam dostęp do ofert hurtowych. Dzięki temu całkowity budżet przeznaczony na organizację ślubu staje się o wiele luźniejszy. Dysponuję również szerokim zapleczem elementów dekoracyjnych, dzięki czemu odchodzi koszt dekoracji, które wykonuję dla Was w ramach mojej usługi.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Oczywiście posiadam certyfikat Konsultanta Ślubnego (szkolenie ukończyłam w akademii Perfect Day). Z zawodu jestem jednak logistykiem, a okazuje się, że w branży ślubnej dobra logistyka to podstawa.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze wesele przypadło na styczeń 2019 roku. Jego planowanie zajęło nam dwa miesiące.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Z niecierpliwością czekamy na takie śluby, choć przyznam, że każda z par jest jedyna w swoim rodzaju.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Z wielką przyjemnością zajmiemy się organizacją wesela plenerowego.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Zakres koordynacji dnia Waszego Ślubu ustalamy indywidualnie.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nie organizujemy ślubów za granicą, ale chętnie zajmę się znalezieniem odpowiedniej osoby, która to dla Was zrobi.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Pracujemy w takich warunkach, jakie są nam dane. Wykorzystujemy dostępne środki komunikacji. Jeżeli jest taka możliwość to w ważne miejsca (np. na salę weselną) zabieram ze sobą zaufaną osobę Młodej Pary.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jesteśmy elastyczni i współpracujemy z wieloma sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu pomożemy zorganizować również wszystkie okołoślubne wydarzenia.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Chcemy być całkowicie poświęceni jednej parze w tym wyjątkowym dla niej dniu, dlatego też jesteśmy na wyłączność w terminie ślubu.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Minimum rok...jest to czas, przez który na spokojnie jesteśmy w stanie przygotować ślub Waszych marzeń. Z doświadczenia wiemy, że bywa różnie i pomożemy Wam nawet, jeśli zgłosicie się do nas 2 tygodnie wcześniej. Nagłe sytuacje to nasz specjalność.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od pary. Jedni chcą kontaktować się co kilka dni, potrzebują więcej rozmów, wsparcia , a inni oczekują wyników konkretnych działań raportowanych mailowo raz w tygodniu. Wszystkie szczegóły dotyczące kontaktu ustalamy na pierwszym spotkaniu.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do potrzeb konkretnej pary.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zmiana ustaleń nie jest żadnym problemem, pod warunkiem, że jest z nami na bieżąco konsultowana oraz nie następuje na ostatnią chwilę.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

W ostatnim czasie były to kryzysy związane ze zmianą terminów, szukaniem nowych miejsc i podwykonawców. Jedna z sytuacji, która najbardziej zapadła mi w pamięć (głównie dlatego, że nie do końca miałam wpływ na ostateczne rozwiązanie tego problemu) to utrata głosu przez pannę młodą. Całe szczęście udało się i głos został na czas odzyskany :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu to z jednej strony kontynuacja pracy, głównie w zakresie rozliczeń z podwykonawcami, przekazania opinii i materiałów. Zazwyczaj ten kontakt jednak pozostaje już poza sferą zawodową. Organizacja takiego przedsięwzięcia często buduje pozytywne, długofalowe relacje.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Jeżeli my nie znamy wszystkich odpowiedzi to je po prostu znajdziemy :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Zaoszczędzicie czas, szerokim łukiem ominiecie stres i przede wszystkim będziecie mogli cieszyć się najpiękniejszym okresem nerzeczeństwa.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Skupić się na byciu tu i teraz, cieszyć się chwilą, towarzystwem najbliższych...Ważny jest również wybór podwykonawców, ale to już nasza broszka i wybierzemy dla Was najlepszych!

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Choć skromna to jednak jedna z najbardziej oryginalnych...wesele ze słonecznikami i tysiące metrów jutowego sznurka, który do dzisiaj śni mi się po nocach :)

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Przede wszystkim otwartością na potrzeby pary. Praca według sztywnego schematu i ślepe podążanie za ślubnymi nowinkami to zdecydowanie nie jest ta droga. Każdy klient, a zwłaszcza para klientów jest inna i choć niekiedy jest to mieszanka wręcz wybuchowa to właśnie dopasowanie naszej wizji do Waszych marzeń jest kluczem do udanej współpracy.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że choć nad całą ślubną otoczką zazwyczaj pracuje się bardzo długo to dla Was, młodej pary najważniejsze jest złożenie sobie przysięgi, Wasza miłość i zaraz potem towarzystwo najbliższych Wam osób. Reszta naprawdę układa się sama, a my sprawimy, że będzie taka, jak sobie wymarzycie.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Waciki, kobiece artykuły higieniczne, mini zestaw do szycia, lakier do włosów, dezodorant z spray'u, bibułki matujące, krem do rąk, bezbarwny lakier do paznokci, chusteczki nawilżające.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Pokłady kreatywności, zeszyt oraz ołówek................:)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dla nas ekologia jest również bardzo ważnym elementem, o czym wspomnieliśmy już w punkcie 1. Bardzo ważny jest dla nas dobór materiałów (choć nie zawsze jest możliwe, aby były do materiały biodegradowalne to staramy się, aby były odpowiednio segregowane lub wykorzystywane ponownie - choćby w inny sposób). Istotny jest również dobór atrakcji. Jesteśmy otwarci także na wegetarian oraz wegan...Doskonale wiemy, że nie jest to tylko kwestia menu, o czym pisaliśmy również na naszym blogu.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jeśli już to ulubione książki...zdecydowanie te, gdzie jest dużo miłości i zdarzają się cuda :)

Nimfae - Konsultant Ślubny & Dekoracje
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Kamil
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Toruń
Data dodania: 05-03-2019

Ania to prawdziwa mistrzyni organizacji i bardzo ciepła osoba w jednym. Za trud i ogrom pracy włożony w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik należy się nagroda, chapeau bas! Jeszcze nigdy nie słyszałem tylu dobrych i ciepłych słów na temat czyjegoś wesela, ile usłyszałem wraz z żoną odnośnie naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Dzięki Ani ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i tak jak wszyscy mówią "było jak z bajki". Piękny wystrój, dużo atrakcji, ogromna pomoc, również psychiczna i wiele, wiele więcej, dzięki czemu mogliśmy spokojnie pracować, cieszyć się narzeczeństwem, a finalnie podziwiać i chcieć powracać o tego wieczoru bez końca. Profesjonalne doradztwo w każdym calu, mobilność, wsparcie psychiczne, ogromne zaangażowanie i nasz spokojny sen :) Z czystym sercem polecam każdemu!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-03-2018
Aleksandrów Kujawski
Data dodania: 05-03-2019

Obsługa na najwyższym poziomie! Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt. Nie trzeba się o nic obawiać. Ania staje na wysokości zadania. Serdecznie polecam :)

Ania
05-03-2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa ☺

A
Ania Daszkowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2019
Toruń
Data dodania: 04-03-2019

Ania Drapiewska- pełen profesjonalizm, wielkie zaangażowanie, oraz ogromne wsparcie. Jeśli szukacie osoby godnej zaufania, która sprosta waszym oczekiwaniom co do wymarzonego ślubu, firma Nimfe spełni wasze oczekiwania w 100% Dzięki Ani mój ślub był wyjątkowy za co jestem jej ogromnie wdzięczna.

Ania
05-03-2019

Ania, było mi bardzo miło pomagać akurat Tobie w tym najważniejszym czasie. Nie obyło się bez wzruszeń.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Toruń
Data dodania: 04-03-2019

Świetna współpraca, zero obaw ze cos nie bedzie dopiete na ostatni guzik. Perfekcja w czystej postaci, profesjonalizm oraz mile podejcie do klienta. Polecam serdecznie

Ania
05-03-2019

To wszystko dzięki solidnej współpracy z najlepszymi w swoim fachu. Dziękuję za miłe słowa.

liczba odwiedzin: 2204

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie