nowa fala | salon fryzjerski

Łódź, łódzkie

O nas

Fryzjerstwo to nie praca – to powołanie. Nowa Fala szczyci się zespołem pasjonatów, którzy podpisują się pod powyższą dewizą. W naszym teamie znajdą też Państwo niecodzienne połączenie harmonijnej współpracy z kreatywnością silnych indywidualności. Każdy z nas ma za sobą inne zawodowe doświadczenia i wyspecjalizował się w innej dziedzinie fryzjerstwa.

Justyna Szczapińska jest prawdziwą mistrzynią koloryzacji i stylizacji. Monika potrafi upleść kunsztowny warkocz z włosów każdej długości. Justyna Ludwisiak opanowała do perfekcji gładkie okolicznościowe uczesania. Agnieszka preferuje uniesione upięcia, w których kreowaniu nie ma sobie równych. Joanna zaś to czarodziejka, która zapewni Państwu wyjątkową chwilę relaksu umiejętnym masażem głowy. Różnorodność w zespole to nasz ogromny atut, który potrafimy w pełni wykorzystać. Uczymy się od siebie, inspirujemy wzajemnie pomysłami, uzupełniamy się w działaniu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić szeroki wachlarz Państwa oczekiwań.

nowa fala | salon fryzjerski
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
W
Wanda
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2018
Łódź
Data dodania: 02-01-2019

Nie mogło być lepiej. Poranek w dni ślubu spędziłam w salonie Nowa Fala z Mamą, Teściową i Druhnami. Każda została przepięknie uczesana (część nawet bez proby), piłysmy pyszną kawę i to były bardzo relaksujące godziny. W Nowej Fali panuje wspaniała atmosfera, fryzury są wykonywane na najwyższym poziomie, właścicielka Justyna traktuje każdą klientkę z pełnym profesjonalizmem! Ceny są bardzo przyjazne. Polecam w 100%

liczba odwiedzin: 3056

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie