Zobacz zdjęcia (1)
Odprowadzanie samochodów, Białystok - zdjęcie 1
1 / 1

Odprowadzanie samochodów id:35650

Białystok, podlaskie

O nas

Organizacja wesela to prawdziwe wyzwanie. Wszystko trzeba zaplanować, aby mieć pewność, że tego najważniejszego w życiu dnia nic nie zakłóci. Nie chodzi przy tym tylko o stroje państwa młodych, wybór sali, jadłospisu czy przystrojenie kościoła. Kwestią, o której trzeba pomyśleć sporo wcześniej jest również kierowca na wesele. Wiadomo, że w czasie zabawy weselnej alkohol leje się strumieniami. Jeśli goście nie mają zapewnionego noclegu, to trzeba zadbać o to, aby mieli jak wrócić do domów po zabawie. Pozostawienie ich samym sobie jest w bardzo złym tonie, dlatego państwo młodzi muszą odpowiednio wcześnie zarezerwować transport.

ZAMÓW SZOFERA

Na kilka osób nie opłaca się czasami wynajmować busa. A niektórzy goście mający własne auto, mogą śmiało pojechać własnym autem na wesele i następnie własnym samochodem wracać :D
Jedziesz własnym autem :)
Pijesz :D
I wracasz własnym autem !!! Proste, co ?

Wybierasz się na imprezę? Nie wiesz jak wrócić po kielichu, będąc własnym autem? Zamów szofera i wróć bezpiecznie do domu.
Dowiedz się jak to działa ;)

Piłeś? Nie jedź! My zrobimy to za Ciebie!
Pojechałeś na wesele, imprezę, do znajomych lub na jakieś spotkanie biznesowe własnym samochodem i zdarzyło się Tobie wypić za dużo. Nie martw się, odwieziemy Ciebie i Twój samochód bezpiecznie odstawimy pod wskazany adres.Oszczędź swój czas ;-)

liczba odwiedzin: 1706

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie