Zobacz zdjęcia (4)
Okiem Radiowca - spojrzenie na wesele z innej perspektywy, Chorzów - zdjęcie 1
Okiem Radiowca - spojrzenie na wesele z innej perspektywy, Chorzów - zdjęcie 2 Okiem Radiowca - spojrzenie na wesele z innej perspektywy, Chorzów - zdjęcie 3 Okiem Radiowca - spojrzenie na wesele z innej perspektywy, Chorzów - zdjęcie 4
1 / 4

Okiem Radiowca - spojrzenie na wesele z innej perspektywy id:54255

Chorzów, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
794-694...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Zawsze warto brać pod uwagę fakt, że każde wesele jest inne, a klucz do jego sukcesu to prowadzenie w sposób dopasowany do scenariusza, ale przede wszystkim dopasowane do rzeczywistości, która tworzy się podczas jego trwania.
Trudnym zadaniem jest zaplanować wszystko w każdym szczególe. Ważne jest więc, by prowadzenie wydarzenia powierzyć komuś, kto potrafi w dynamiczny sposób dopasować się do sytuacji przy jednoczesnym zachowaniu umówionej formy i treści.

I właśnie taki jestem!

Michał Piątek – konferansjer, DJ, wodzirej, prezenter, muzyk, ale przede wszystkim człowiek doświadczony i obyty ze sceną.
Pisząc te kilka słów o sobie myślę, jak zawrzeć wszystko, co może Was przekonać, że to właśnie ja będę odpowiednim kandydatem do poprowadzenia wesela, które organizujecie.
Nie sposób zawrzeć w takim opisie tego, co ostatecznie sprawi, że powiecie mi „TAK”, ale mogę dołożyć wszelkich starań, byście już teraz kliknęli w zakładkę kontakt, zadzwonili lub napisali maila, byśmy mogli spotkać się, porozmawiać o Waszym weselu i znaleźć najlepszą formę w jakiej mogę je dla Was poprowadzić.

Mówi się, że w przyrodzie występują cztery żywioły – ziemia, powietrze, ogień i woda. Ja uważam, że mój świat ma jeszcze piąty żywioł – scenę. Od zawsze pamiętam, że byłem tym, który na szkolnej akademii wierz recytował najgłośniej (i najwyraźniej!). Od zawsze pamiętam, że to ja jako pierwszy chciałem zagrać na koncertach w szkole muzycznej (i nie tylko tam). Od zawsze pamiętam, że… no właśnie… Przykładów mógłbym mnożyć.

Mógłbym tutaj napisać, że świadkowie moich narodzin twierdzą, iż urodziłem się dzierżąc w dłoni mikrofon. Lecz co to zmieni? Nic! Ale ja mogę zmienić Wasze wesele w najlepsze, jakie zapamiętają Wasi Goście, ale przede wszystkim Wy!

Każde wesele poprowadzę tak, jakbym sam je organizował i dopilnuję, by każdy szczegół tego dnia był dopieszczony jak najpiękniejszy diament. Sam pochodzę z Chorzowa, a obecnie mieszkam w Katowicach. Jednak pracuję na terenie całej Polski!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

na dzień dobry odpowiem 3xP^2 - profesjonalizm, poczucie humoru, perfekcja - czyli po prostu Piątek, Michał Piątek! a o reszcie przekonajcie się zamawiając mnie na swoje wesele marzeń!

Skład, w którym występujemy.

One Man Band - czyli DJ/wodzirej i instrumentalista - zapytaj o szczegóły już dziś!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęstszy czas trwania imprezy to 13h, ale to Wy decydujecie od której zaczynami i do której chcecie się bawić!

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna, oprawa oświetleniowa w tym efekty laserowe, animowanie zabaw, konkursy

Jaki repertuar proponujemy?

To od Was, drodzy narzeczeni zależy, w jakich klimatach będziemy prowadzić zabawę, ale najważniejsze jest zbudowanie flow pomiędzy prowadzącym a Gośćmi, a to podstawowy atrybut wydarzenia prowadzonego przeze mnie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Przede wszystkim dobry DJ jest wodzirejem i konferansjerem

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6272706898
Adres: Chorzów, , 41-506, woj. śląskie
794-694...
liczba odwiedzin: 161
Zadzwoń
794-694...
Napisz

Popularne miasta w okolicy