Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 11

Oprawa muzyczna ślubu - DUET FLORESCO id:9598

Kontakt

791-105...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
721-263...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (11)
Turek, wielkopolskie
Data dodania: 08-02-2013
Liczba odwiedzin: 4031

Oferta

Duet FLORESCO to żeńska formacja muzyczna w skład której wchodzi flet poprzeczny i gitara akustyczna. Posiadamy wykształcenie muzyczne oraz długie doświadczenie w dziedzinie gry i śpiewu podczas Mszy Świętej. Chcąc uświetnić uroczystość jaką jest ślub, Komunia Św, msze rocznicowe oraz inne okoliczności, proponujemy Państwu oprawę muzyczną, która na długo pozostanie w pamięci Państwa i Państwa gości.
Posiadamy szeroki repertuar - wykonujemy utwory klasyczne i popularne zarówno w wersji instrumentalnej, jak i wokalnej. Jesteśmy otwarte na propozycje naszych klientów.

Inne nagrania na naszym profilu facebook'owym !!

Cena : 400 zł / 500 zł + dojazd ( w zależności od wybranej oferty )

ZAPRASZAMY !

Instrumenty:

  • flet
  • gitara

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

Cennik

Oferta nr 1
400 / występ
Oferta cenowa:
- wersja podstawowa - 400 zł - obejmuje pieśni : na gromadzenie się gości do kościoła, wejście do kościoła, Psalm , Ofiarowanie, Komunia Św. ( dwie pieśni) , podpisywanie dokumentów, wyjście z kościoła

-wersja rozszerzona - 500 zł - obejmuje: części stale Mszy Św. ( tj. Panie zmiłuj się, Alleluja, Psalm, Święty Święty, Baranku Boży), wezwanie do Ducha Świętego, Ojcze Nasz + pieśni z wersji podstawowej (tj. pieśni na gromadzenie się gości przed Mszą Św. , ofiarowanie, Komunia Św. , podpisywanie dokumentów, wyjście z kościoła )

Do każdej oferty doliczamy koszty dojazdu.

ZAPRASZAMY!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu - DUET FLORESCO id:9598
Ilość głosów: 11
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Karolina Wojciechowska
Dodano: 13-09-2015
Data imprezy: 29-08-2015
Pogrzybów 29.08.2015r
Dziewczyny grają i śpiewają piękniej niż na nagraniach. Brałam Je "w ciemno", nie słysząc Ich na żywo wcześniej. Szczerze mogę polecić. Nadają mszy piękną aurę. U nas prowadziły całą mszę, nie było organisty. Gorąco polecam ;) pozdrawiam;) Karolina Wojcechowska
(5)
Autor: Klaudia Grzechowska
Dodano: 06-09-2015
Data imprezy: 22-08-2015
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przepiękny występ podczas naszego ślubu.
Dzięki "Duetowi Floresco" ten dzień stał się jeszcze piękniejszym. Kontakt z dziewczynami choć tylko e-mailowy uważamy za rewelacyjny. Utwory wykonywane podczas mszy wzruszyły młodszych i starszych. Z całego serca polecamy innym szukającym lub zastanawiającym się nad Duetem Muzycznym Floresco.
Dziękujemy Wam
Klaudia i Andrzej 22.08.2015 / Wąsosze
(5)
Autor: Karolina Fabjańska
Dodano: 01-09-2015
Data imprezy: 15-08-2015
Baaaardzo mocno dziękujemy DUETOWI FLORESCO za cudowna oprawę muzyczną Naszego ślubu. Dziewczyny bardzo sympatyczne i miłe, repertuar można dobierać na własne życzenie, takie jakie sobie wymarzymy :) Śpiew piękny, dziewczyny DAWAJĄ radę na całego :) Jesteśmy Im bardzo wdzięczni. Goście zachwyceni i wzruszeni :) DZIĘKUJEMY i POLECAMY :* Karolina & Sebastian
(5)
Autor: Agnieszka Siołek-Cichocka
Dodano: 08-07-2015
Data imprezy: 13-06-2015
13 czerwca 2015 roku odbył się nasz ślub podczas którego Duet Floresco zadbał o wspaniałą oprawę muzyczną. Dziewczyny grają pięknie. Doborem repertuaru potrafią stworzyć podczas uroczystości ślubnej niepowtarzalny klimat. Cieszymy się, że to właśnie One upiększyły swoją muzyką ten niezwykły dla nas dzień. Goście również byli zachwyceni muzyczną oprawą całej ceremonii ślubnej. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy Wszystkim z całego serca!
Agnieszka I Bartek
(5)
Autor: Piotr i Ewa
Dodano: 14-08-2014
Z czystego serca możemy polecić duet Floresco. Na najwyższą ocenę zasługują następujące elementy: kontakt, współpraca przy ustaleniu repertuaru, pomoc przy przygotowaniu śpiewników, jakości używanych instrumentów i sprzętu muzycznego. Oczywiście nie można tutaj zapomnieć o FANTASTYCZNEJ oprawie, która zachwyciła zarówno Nas jak i Naszych gości. I szczerze powiedziawszy, nie potrafimy sobie wyobrazić jak bez niej wyglądała by Nasza uroczystość.

Dziękujemy jeszcze raz!

(Nasz ślub odbył się 31 maja 2014 w Tokarach Pierwszych k. Kawęczyna)
(5)
Autor: Dominika i Kamil
Dodano: 12-08-2014
Dominika i Kamil
Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Wszystkim bardzo się podobało,każdy był mile zaskoczony. Polecam gorąco...dziewczyny potrafią stworzyć niesamowity nastrój. Jeszcze raz dziękujemy bardzo.
(5)
Autor: Agnieszka i Łukasz
Dodano: 28-04-2014
Ślub 26 kwiecień 2014r. dziewczyny dały popis! Bardzo podobała nam się oprawa muzyczna w kościele, było tak jak chcieliśmy, goście zachwyceni! Polecamy serdecznie! Mąż mój nie słyszał dziewczyn wcześniej przed ślubem, bo przygotowania były na mojej głowie, a w trakcie ślubu już szeptał, że bardzo ładnie grają i śpiewają, był zachwycony! POLECAM!!!
(5)
Autor: Iwona i Mariusz
Dodano: 24-10-2013
Witam serdecznie. 19 pażdziernika zaprosiliśmy na nasz ślub Duet Floresco. Dziewczyny swoim występem uświetniły te piękne i radosne dla nas chwile pięknym śpiewem i grą i sprawiły,że było pięknie! Duet bardo podobał się gościom i nam. Gorąco polecam wszystkim! Naprawdę warto zaprosić Duet Floresco na każdą uroczystość. Są SUPER!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Duet FLORESCO
Imię:Anna
Nazwisko:Derucka
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Turek

Nowe ogłoszenia