Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Oprawa muzyczna ślubu, uroczystości. Skrzypce, wokal, kwartet, Kraków - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu, uroczystości. Skrzypce, wokal, kwartet, Kraków - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu, uroczystości. Skrzypce, wokal, kwartet, Kraków - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu, uroczystości. Skrzypce, wokal, kwartet, Kraków - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu, uroczystości. Skrzypce, wokal, kwartet, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Oprawa muzyczna ślubu, uroczystości. Skrzypce, wokal, kwartet id:48646

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • flet
  • harfa
  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 8
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Zespół "con aMore - więcej niż ślub" skupia wokół siebie najlepszych muzyków w tej części Polski. Jesteśmy absolwentami zarówno najlepszych uczelni naszego kraju, jak i tych zagranicznych.
Występowaliśmy obok takich zespołów i osób jak Bajm, Wolna Grupa Bukowina Klatu (Kuba Wojewódzki), Jacek Cygan, Ryszard Rynkowski, Zbigniew Wodecki, Adam Sztaba, długo tu wymieniać. Naszym sukcesom nie ma końca, ale teraz jesteśmy tu dla Państwa, ażeby uzupełnić Państwa uroczystość o coś niezwykłego, a zarazem niezbędnego do życia - muzykę!
Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu kościelnego, cywilnego, plenerowego w wykonaniu zawodowych muzyków. Możliwość występu w trakcie składania życzeń, obiadu weselnego, pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców, według Państwa życzenia.

Wszyscy wiemy, że muzyka łagodzi obyczaje, dlatego warto do pierwszego posiłku z nową rodziną zasiąść w akompaniamencie specjalnie przez Państwa wybranych, a przez nas zaaranżowanych i wykonanych, utworów. Elastyczny styl muzyczny - od muzyki poważnej do rockowej - pozwala nam precyzyjnie trafiać w gusta naszych klientów. Co wyjątkowe, muzyka wykonywana jest live, w pełni na instrumentach akustycznych.

Oprawą muzyczną ślubów zajmujemy się od kilkunastu lat, zaufało nam tysiące par młodych, więc doświadczenie pozwala nam na fachowe doradztwo w wyborze najpiękniejszej muzyki, dopasowanej do okoliczności i miejsca.
Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm i najwyższy poziom artystyczny, co w połączeniu z przystępną ceną naszych usług jest propozycją idealnej oprawy muzycznej Państwa święta.
Do Państwa dyspozycji mamy:
♪ piękne głosy: damskie i męskie (klasyczne i rozrywkowe)
♪ skrzypce
♪ altówkę
♪ wiolonczelę
♪ trio
♪ kwartet
♪ flet
♪ organy/pianino

ŚLUB W KOŚCIELE
Podczas mszy ślubnej utwory wykonywane są organistą z Państwa kościoła, a gdy nie ma takiej możliwości proponujemy naszego organistę, który zapewnia oprawę muzyczną całej mszy. Zaproponujemy Państwu repertuar odpowiedni na mszę ślubną lub wykonamy utwory wskazane przez Państwa. W repertuarze m.in.: "Ave Maria", "Ave verum corpus", "Marsz weselny", oraz kilkadziesiąt innych utworów, których listę przygotujemy na Państwa życzenie.

WYSTĘP PODCZAS SKŁADANIA ŻYCZEŃ / OBIADU / PIERWSZEGO TAŃCA
Podczas składania życzeń oraz obiadu gramy utwory klasyczne lub rozrywkowe o tematyce miłosnej. Utwory wykonywane są przez kwartet, lub też trio smyczkowe z repertuaru specjalnie opracowanego i starannie przygotowane dla Państwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania wątpliwości. Warto zarezerwować swoją wymarzoną oprawę muzyczną już dziś, żeby mieć pewność, że będzie to jeden z najpiękniejszych akcentów Państwa uroczystości.

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Zuzański

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1407

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie