Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej id:4106

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 25-10-2010
Liczba odwiedzin: 1552

Oferta

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową markę eventową Prestige Events. Powstała ona z pasji do tego, co nieprzeciętne, nowoczesne, prestiżowe i intrygujące. Firma oferuje kompleksową i profesjonalną organizację i obsługę eventów, w tym ślubów i wesel.

Nasi konsultanci towarzyszą Młodej Parze na każdym etapie przygotowań, zapewniając mnóstwo inspirujących pomysłów oraz proponując sprawdzonych podwykonawców. Dbają również o perfekcyjny przebieg ślubu i uroczystości weselnej. Organizacja tego wyjątkowego dnia obejmuje: dobór miejsca, menu, oprawy muzycznej, fotografa, kamerzysty, florysty, stylisty oraz pozostałych atrakcji.

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających odważnych, awangardowych i oryginalnych rozwiązań.

Prestige Events działa na terenie całej Polski, organizuje również śluby za granicą.

Opinie

Ocena dla: Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej id:4106
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ania & Kuba
Ania & Kuba
(5)
Dodano: 26-10-2010
Nie wyobrażamy sobie wesela, bez pomocy Prestige Events!
Współpracowaliśmy z Jennifer i Łukaszem - fantastyczna chemia, pełne zrozumienie. Znają odpowiedź na każde pytanie, każdy pomysł, jakkolwiek by nie był ekscentryczny - da się zrobić! Jednak to co dla nas było najważniejsze.. To absolutny brak stresu, przed i w trakcie wesela czy wszystko wypali - Prestige Events wszystko bierze na siebie, wszystkie żmudne poszukiwania miejsca, florysty, transportu, fryzjera,wizażystki, wyboru menu, noclegów i miliona innych większych i mniejszych rzeczy do załatwienia. Naszym zadaniem było jedynie podejmowanie decyzji z przedstawionych sprawdzonych ofert. ;-)
Mogliśmy skupić się w tym dniu wyłącznie na sobie i nie przejmować się niczym a potem świetnie się bawić na wspaniałym weselu!

Dane kontaktowe

Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-013

Nowe ogłoszenia