Zobacz zdjęcia (5)
Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej, Poznań - zdjęcie 1
Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej, Poznań - zdjęcie 2 Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej, Poznań - zdjęcie 3 Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej, Poznań - zdjęcie 4 Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej id:4106

Poznań, wielkopolskie

O nas

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową markę eventową Prestige Events. Powstała ona z pasji do tego, co nieprzeciętne, nowoczesne, prestiżowe i intrygujące. Firma oferuje kompleksową i profesjonalną organizację i obsługę eventów, w tym ślubów i wesel.

Nasi konsultanci towarzyszą Młodej Parze na każdym etapie przygotowań, zapewniając mnóstwo inspirujących pomysłów oraz proponując sprawdzonych podwykonawców. Dbają również o perfekcyjny przebieg ślubu i uroczystości weselnej. Organizacja tego wyjątkowego dnia obejmuje: dobór miejsca, menu, oprawy muzycznej, fotografa, kamerzysty, florysty, stylisty oraz pozostałych atrakcji.

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających odważnych, awangardowych i oryginalnych rozwiązań.

Prestige Events działa na terenie całej Polski, organizuje również śluby za granicą.

Opinie Prestige Events (1)

Organizacja i koordynacja uroczystości weselnej id:4106
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Ania & Kuba
5.00
 / 5
Data dodania: 26-10-2010

Nie wyobrażamy sobie wesela, bez pomocy Prestige Events!
Współpracowaliśmy z Jennifer i Łukaszem - fantastyczna chemia, pełne zrozumienie. Znają odpowiedź na każde pytanie, każdy pomysł, jakkolwiek by nie był ekscentryczny - da się zrobić! Jednak to co dla nas było najważniejsze.. To absolutny brak stresu, przed i w trakcie wesela czy wszystko wypali - Prestige Events wszystko bierze na siebie, wszystkie żmudne poszukiwania miejsca, florysty, transportu, fryzjera,wizażystki, wyboru menu, noclegów i miliona innych większych i mniejszych rzeczy do załatwienia. Naszym zadaniem było jedynie podejmowanie decyzji z przedstawionych sprawdzonych ofert. ;-)
Mogliśmy skupić się w tym dniu wyłącznie na sobie i nie przejmować się niczym a potem świetnie się bawić na wspaniałym weselu!

liczba odwiedzin: 2367

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie