Zobacz zdjęcia (5)
Oriental Stars: Profesjonalne Pokazy Taneczne Orientalne Show, Gdańsk - zdjęcie 1
Oriental Stars: Profesjonalne Pokazy Taneczne Orientalne Show, Gdańsk - zdjęcie 2 Oriental Stars: Profesjonalne Pokazy Taneczne Orientalne Show, Gdańsk - zdjęcie 3 Oriental Stars: Profesjonalne Pokazy Taneczne Orientalne Show, Gdańsk - zdjęcie 4 Oriental Stars: Profesjonalne Pokazy Taneczne Orientalne Show, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Oriental Stars: Profesjonalne Pokazy Taneczne Orientalne Show id:40765

Gdańsk, pomorskie

O nas

Szukasz oryginalnej atrakcji, która wprawi Twoich gości w zachwyt? Z przyjemnością uświetnimy Twoją imprezę. Pokaz tańca w wykonaniu grupy Oriental Stars świetnie sprawdzi się zarówno na imprezach firmowych jak i jubileuszach, konferencjach, targach czy imprezach okolicznościowych.

Tworzone przez nas show taneczne to wyjątkowo piękne i niezapomniane pokazy. W naszej ofercie znajdują się najbardziej efektowne odmiany tańca brzucha. Nasz program najczęściej zawiera:
• taniec z jedwabnymi wachlarzami – fan veils
• radosny taniec folklorystyczny z laską
• klasyczny taniec orientalny
• taniec do bębnów – drum solo
• taniec z woalami
• taniec ze skrzydłami (także LED)
• animację i naukę tańca brzucha z gośćmi

Na Państwa przyjęciu możemy zaprezentować 2 lub 3 występy (każdy w innych strojach i z innymi rekwizytami), w tym jeden połączony z animacją i nauką podstawowych ruchów tańca brzucha. Nasze tancerki to również doświadczone instruktorki – dlatego gwarantujemy możliwie najwyższy poziom pokazów i animacji.

Ilość i długość pokazów jest dostosowywana do Państwa oczekiwań oraz rodzaju imprezy. Cena zależy od ilości tancerek biorących udział w show i kosztów dojazdu na miejsce imprezy.

Występujemy na terenie całej Polski.

liczba odwiedzin: 1287

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie