Zobacz zdjęcia (5)
Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story, Poznan - zdjęcie 1
Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story, Poznan - zdjęcie 2 Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story, Poznan - zdjęcie 3 Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story, Poznan - zdjęcie 4 Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story, Poznan - zdjęcie 5
1 / 5

Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story id:36288

Poznan, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Mam na imię Łukasz i cieszę się, że tu trafiłeś, bo to znaczy, że nie chcesz standardowego filmu ślubnego i zależy Ci na tym, aby Wasze emocje z dnia ślubu zostały w doskonały sposób uchwycone w filmie.

Zapraszam do obejrzenia filmów! Wolę opowiadać historię przez film niż mówić o sobie, ale słowem wstępu:

zajmuję się nagrywaniem filmów ślubnych z miłością i pełnym zaangażowaniem, nie działam szablonowo, do każdego filmu podchodzę indywidualnie, każdy film opowiada inną historię, jest o Waszej miłości i o Waszych emocjach. Podczas wszystkich momentów w dniu Waszego ślubu jestem cichym obserwatorem, łapiącym Wasze emocje. Nie reżyseruję Waszego dnia, chwytam to co ulotne i często niedostrzegane w ciągu całego dnia.

Jeżeli poprosicie mnie w dniu ślubu o poradę albo pomoc chociażby w zawieszeniu sukni albo zapięciu spinek przy mankietach to z chęcią pomogę, jestem dla Was.

Bardzo chętnie Was poznam i opowiem filmem Waszą historię! Zapraszam do kontaktu.

Opinie Z Innej Perspektywy Studio Łukasz Popadowski (4)

Piękny artystyczny z emocjami film ślubny - Our Wedding Story id:36288
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 04-08-2019

Co mogę polecić w Our Wedding Story ? WSZYSTKO ! ❤️
Łukasz to skromy, młody człowiek z głową pełną pomysłów, uśmiechem na ustach, wrodzonym luzem w nawiązywaniu relacji, potrafiący wychwycić potrzeby i oczekiwania klientów, dokładnie (bardzooo dokładnie) wypytał nas na czym nam zależy, co nam się podoba, a co nam się nie podoba, wysłuchał każdej uwagi, każdej sugestii, bazując na swoim doświadczeniu doradził jakie rozwiązania będą najlepsze i przede wszystkim nie próbował przerobić naszych oczekiwań pod swoją wizję ! Wraz z Izą w dniu ślubu był cichym świadkiem naszego wielkiego dnia, swoją obecnością "wtopił się" w całe to zamieszanie, będąc właściwie niewyczuwalny i nie krępując nikogo. Zdecydowanie nie było osób które uciekały na widok aparatu/kamery! Plener z Our Wedding Story to zupełny kosmos ! Każda minuta całej tej wyprawy była warta efektu. Łukasz i Iza starali się na 1000% z każdego miejsca wychwycić jak najwięcej często poświęcając się baaardzo ! Ich kreatywność, zaangażowanie, świeże spojrzenie i pomysłowość są genialne !!! Podsumowując nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego teledysku, lepszego filmu ślubnego i lepszych operatorów :) Dziękujemy Our Weeding Story za wszystko z całego serca !!! ❤️ Za najpiękniejsze filmy, łzy wzruszenia, śmiech, ciarki i jeszcze więcej śmiechu 😁 Zdecydowanie polecamy !!! Our Weeding Story - robicie najpiękniejsze filmy ślubne !

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Golina
Data dodania: 16-09-2018

Bardzo, naprawdę bardzo polecamy Łukasza! Film ślubny i teledysk nas zachwyciły. Dziękujemy <3

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Puck
Data dodania: 08-06-2018

Jak bede drugi raz brac slub to Na pewno ponownie się do wasz zgłoszę. Polecam !!

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Smolno
Data dodania: 08-06-2018

Serdecznie dziękuje za wspaniała robotę jaka wykonał Łukasz na naszym weselu i choć minęło już ponad pol roku to oglądamy teledysk i film milion razy! Jest niezwykle wzruszajacy, naprawdę świetna i profesjonalna robota. Łukasz do tego bardzo nas wspierał, niezwykle otwarty i pozytywny człowiek przez co stres przed kamera praktycznie zniknął od razu. Montaż na światowym poziomie, profesjonalne ujęcia i świetnie dobrana muzyka! Polecamy wszystkim znajomym i na 100% wybralibyśmy ponownie Łukasza! Wielkie dzięki za wszystko i za niezwykła pamiątkę do końca życia :)

liczba odwiedzin: 3273

Popularne miasta w okolicy