Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracja samochodu - cylinder mucha wianek kwiaty - szyk  i elegancja, Kraków - zdjęcie 1
Dekoracja samochodu - cylinder mucha wianek kwiaty - szyk  i elegancja, Kraków - zdjęcie 2 Dekoracja samochodu - cylinder mucha wianek kwiaty - szyk  i elegancja, Kraków - zdjęcie 3 Dekoracja samochodu - cylinder mucha wianek kwiaty - szyk  i elegancja, Kraków - zdjęcie 4 Dekoracja samochodu - cylinder mucha wianek kwiaty - szyk  i elegancja, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracja samochodu - cylinder mucha wianek kwiaty - szyk i elegancja id:14859

Kraków, małopolskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Dekorowanie:

  • samochody
  • stoły

Dekoracja samochodu ślubnego - cylinder, mucha, welon, kwiaty - nietypowy i nietuzinkowy komplet do dekoracji samochodu - WYPOŻYCZAM
Na pewno Cię zapamiętają!!!

Kompozycja wykonana z muchy o wymiarach 90x50cm, cylindra o wys. 70cm i wianka z welonem dł. 150cm. Całość przystrojona kwiatami w kolorze czerwonym lub biało-zielonym, do wyboru. Mocowana do karoserii silikonowymi przyssawkami, nie niszczącymi lakieru i zapewniającymi stabilny montaż, nawet w czasie deszczu. Zdjęcia przedstawiają kompletną dekorację, którą otrzymają Państwo przesyłką, po ustaleniu warunków wypożyczenia i zwrotu. Do zestawu dołączamy instrukcję prawidłowego zamocowania dekoracji na samochodzie.
Na zdjęciach przedstawiamy zestaw dekoracyjny w kilku różnych układach. Ozdobę można również zamocować według własnego pomysłu. Zestaw łatwo dopasować do każdego samochodu.
Cena za wypożyczenie kompletu: 150zł + 300zł kaucji zwrotnej
Na życzenie, wystawiamy faktury VAT.
Dekoracja dostępna od ręki!
WYSYŁKA: Zamówienia wysyłamy firmą kurierską.
- Wysyłka następuje po podpisaniu umowy dzierżawy oraz w ciągu 24 godzin roboczych od momentu otrzymania płatności lub w ciągu 24 godzin roboczych od chwili otrzymania zamówienia z opcją "za pobraniem".
- Paczka doręczana jest zazwyczaj w ciągu 24 godzin roboczych od jej nadania.
- W dniu nadania przesyłki Kupujący otrzymuje e-mail z numerem przesyłki.
- Gwarantujemy dobre zabezpieczenie przesyłki w czasie transportu.
- Po uzgodnieniu możliwy również odbiór zamówienia na miejscu w Krakowie.

Więcej informacji pod nr telefonu lub mailowo

liczba odwiedzin: 2767

Popularne miasta w okolicy